«Свідомо» взяло борця за мову Резніченка на поруки

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 21:04

Блогера і громадського активіста Дмитра Резніченка, якого судять за зіткнення з міліцією під час "мовних протестів", колектив «Свідомо» взяв на поруки.

19-го листопада відбувся... Читати повністю

Янукович за дерібан на біометричних паспортах

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 20:19

Президент ветував закон про біометричні паспорти з незначними поправками. Про це повідомляє сайт Верховної Ради.

Пре... Читати повністю

На Донеччині побили хлопця з фільму "Шахта №8"

Галина Танай, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 18:29

На Донеччині побили актора з фільму про дитячу працю на вугільних копанках. Про це розповів голова громадської організації «Солідарність» Костянтин Ільченко. Інцидент трапився в містечк... Читати повністю

ПриватБанк та Укрсиббанк не видають більше 500 $

Олена Капустян, (вiд читачiв), 19 листопада 2012р. 18:22

"ПриватБанк" та "Укрсиббанк" не обмінюють більше, ніж 500 доларів в день. Про це  журналісту "Свідомо" повідомили в відділеннях цих банків.

"ПриватБанк" встановив обмеження куплі валют... Читати повністю

20% росіян хочуть об’єднатися з Україною

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 18:15

Об'єднатися в одну державу з Україною виказали бажання 20% росіян, а серед українців тільки 14% охочих. Про це свідчать результати опитування Читати повністю

Нацкомісія з моралі проти «Mortal Kombat»

Маша Землянська, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 17:04

Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі пропонує заборонити комп’ютерні стрілялки, такі як «Manhunt II», &... Читати повністю

Регіонал пропонує Раді брати 15% за обмін валют

Маша Землянська, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 16:42

Депутат від Партії регіонів Віталій Хомутиннік пропонує Верховній Раді брати 15% за обмін валют. Отримані гроші перераховува... Читати повністю

Художник: "Міліція мій стріт-арт зрозуміла"

Софія Кущ, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 16:25

"На життя я заробляю тим, що малюю картини та продаю їх через своїх знайомих. У вільний від роботи час я займаюся Street Artoм, тобто розмальовую стіни будинків акриловою фарбою та наношу на них рі... Читати повністю

Прізвища експертів "позбавили" журналістку роботи

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 15:23

Журналістку «Газети по-українськи» звільнили через те, що переплутала правозахисників Дмитра Гройсмана та Семена Глузмана. Про це повідомила сама звільнена Марина Фролова на своїй сторі... Читати повністю

У середу дізнайтеся як стати студентом Оксфорду

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 13:34

У середу о 14:00 у DEC-education на Підвисоцького, 16 пройде зустріч-консультація про те, як стати студентом Оксфордського чи Кембриджського університетів.

Читати повністю

69% українців хочуть покращити знання фінансів

Олена Капустян, (вiд читачiв), 19 листопада 2012р. 13:30

69% українців відчувають потребу в підвищенні власної економічної та фінансової обізнаності. Більше таку потребу відчувають громадяни Румунії т... Читати повністю

На Новому корпусі головної дитлікарні кладуть дах

Маша Землянська, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 13:18

Будинок нового корпусу дитячої лікарні Охматдит, де замість 18-ти тисяч маленьких пацієнтів, обіцяють лікувати більше 27-ми – вже в дев&rs... Читати повністю

Ультрас "Динамо": Приєднуйтеся до маршу в неділю

Єгор Соболєв, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 13:13

Всі закляття, за які ми клянемо український характер, вони зняли. Вони не полишають в біді один одного, навіть коли незнайомі особисто. Вони не відступають перед системою. Вони навіть Схід і З... Читати повністю

Шева відмовився очолювати збірну України

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 13:09

Екс-футболіст збірної України з футболу Андрій Шевченко відмовився від пропозиції Федерації футболу України очолити команду.

Про це повідомляє прес-служба ФФУ.

"...я вважаю, щ... Читати повністю

Перекази більше 150 000 будуть переводити в гривні

Олена Капустян, (вiд читачiв), 19 листопада 2012р. 13:01

З 28 листопада грошові валютні перекази на суму понад 150 тисяч гривень будуть видаватися звичайним українцям в національній валюті. Читати повністю