У Луврі з'явилися афіші українського Мікеланджело

Софія Кущ, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 11:23

Трохи більше, ніж за дві доби у Луврі таки повісили афіші виставки українського скульптора Іоанна ПінзеляВиставка відкриється вже у четвер, 22 листопада.... Читати повністю

Рада лишила закон про 15% за обмін новим нардепам

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 11:21

Верховна Рада відклала розгляд законопроекту регіонала Віталія Хомутинніка про 15% комісію за обмін валют

<... Читати повністю

Голова Intel йде у відставку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 10:50

Голова компанії Intel Пол Отелліні оголосив про свою відставку. Про це пише Guardian.

Його наступник поки не визначений. Кандидатуру розгляне Рада директорів компанії. Після цього почнеться... Читати повністю

41% українців куплять корисні подарунки на Різдво

Олена Капустян, (вiд читачiв), 20 листопада 2012р. 10:27

41% українців планує подарувати більше корисних подарунків на Новий рік та Різдво, ніж у минулому році. Про це свідчать результати досл... Читати повністю

Перехід на новий антивірус Dr.Web - безкоштовний

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 10:25

Компанія-розробник антивірусів "Доктор Веб" заявила про можливість безкоштовного переходу користувачів на нову версію їхнього антивірусу.

Щоправда, безкоштовно отримати Dr.Web 8.0 можуть ли... Читати повністю

Помер відомий фантаст Борис Стругацький

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 10:04

У понеділок ввечері, у віці 79 років, помер відомий російський письменник-фантаст Борис Стругацький. Про це повідомляє "Ехо Москви".

Останні декілька днів чоловік знаходився в лікарні з важ... Читати повністю

Ще 9 шкільних посібників під забороною МОН

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 9:53

Міносвіти продовжує перевіряти книжки, котрі школярі використовують в навчанні. Про це Читати повністю

Чиновник роздавав пляжі Канівського водосховища

Олена Капустян, (вiд читачiв), 20 листопада 2012р. 9:49

Проти посадовця, який роздав 70 гектарів землі вартістю 25 мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Колишнього начальн... Читати повністю

Pepsi обіцяє корисний для судин напій

Маша Землянська, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 9:31

Компанія Pepsi випустила напій Pepsi Special, який обіцяє знизити холестерин, а тим самим захищати судини. Перші партії напою вже продаються в Японії.

У... Читати повністю

NASA прогнозує рекордну магнітну бурю

Маша Землянська, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 8:56

Космічне агентство NASA прогнозує в найближчі дні одну з найпотужніших магнітних бур за всю історію спостережень.

Дослідники центру 16-го... Читати повністю

В Києві призначили нового начальника міліції

Олена Капустян, (вiд читачiв), 20 листопада 2012р. 8:56

19 листопада в  Києві призначили нового начальника міліції. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Начальником Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Києві призначений... Читати повністю

Кількість вакансій в Україні скоротилася на 13%

Олена Капустян, (вiд читачiв), 20 листопада 2012р. 8:38

Кількість вакансій на українських підприємствах за 9 місяців скоротилася на 13% - до 76,6 тисяч. Про це повідомляє Державна служба статистики.

Найбільший показник потреби у працівниках... Читати повністю

НБУ ввів обов'язковий продаж 50% валютної виручки

Олена Капустян, (вiд читачiв), 20 листопада 2012р. 8:13

Нацбанк ввів обов'язковий продаж 50% валютної виручки. Про відповідне рішення йдеться в  постанові НБУ №479, яка набула чинності з 19 листопада.

Надходження в іноземній валюті, в тому... Читати повністю

Таємна зйомка слідчими тепер доказ у суді

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 7:42

Слідчим дозволили таємно знімати підозрюваних на відео, а потім використовувати це у суді. З 20-го листопада правоохоронці діятимуть за новим Кримінальним процесуальним кодексом, який майже повніст... Читати повністю

«Свідомо» взяло борця за мову Резніченка на поруки

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 21:04

Блогера і громадського активіста Дмитра Резніченка, якого судять за зіткнення з міліцією під час "мовних протестів", колектив «Свідомо» взяв на поруки.

19-го листопада відбувся... Читати повністю