Помер відомий фантаст Борис Стругацький

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 10:04

У понеділок ввечері, у віці 79 років, помер відомий російський письменник-фантаст Борис Стругацький. Про це повідомляє "Ехо Москви".

Останні декілька днів чоловік знаходився в лікарні з важ... Читати повністю

Ще 9 шкільних посібників під забороною МОН

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 9:53

Міносвіти продовжує перевіряти книжки, котрі школярі використовують в навчанні. Про це Читати повністю

Чиновник роздавав пляжі Канівського водосховища

Олена Капустян, (вiд читачiв), 20 листопада 2012р. 9:49

Проти посадовця, який роздав 70 гектарів землі вартістю 25 мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Колишнього начальн... Читати повністю

Pepsi обіцяє корисний для судин напій

Маша Землянська, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 9:31

Компанія Pepsi випустила напій Pepsi Special, який обіцяє знизити холестерин, а тим самим захищати судини. Перші партії напою вже продаються в Японії.

У... Читати повністю

NASA прогнозує рекордну магнітну бурю

Маша Землянська, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 8:56

Космічне агентство NASA прогнозує в найближчі дні одну з найпотужніших магнітних бур за всю історію спостережень.

Дослідники центру 16-го... Читати повністю

В Києві призначили нового начальника міліції

Олена Капустян, (вiд читачiв), 20 листопада 2012р. 8:56

19 листопада в  Києві призначили нового начальника міліції. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Начальником Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Києві призначений... Читати повністю

Кількість вакансій в Україні скоротилася на 13%

Олена Капустян, (вiд читачiв), 20 листопада 2012р. 8:38

Кількість вакансій на українських підприємствах за 9 місяців скоротилася на 13% - до 76,6 тисяч. Про це повідомляє Державна служба статистики.

Найбільший показник потреби у працівниках... Читати повністю

НБУ ввів обов'язковий продаж 50% валютної виручки

Олена Капустян, (вiд читачiв), 20 листопада 2012р. 8:13

Нацбанк ввів обов'язковий продаж 50% валютної виручки. Про відповідне рішення йдеться в  постанові НБУ №479, яка набула чинності з 19 листопада.

Надходження в іноземній валюті, в тому... Читати повністю

Таємна зйомка слідчими тепер доказ у суді

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 7:42

Слідчим дозволили таємно знімати підозрюваних на відео, а потім використовувати це у суді. З 20-го листопада правоохоронці діятимуть за новим Кримінальним процесуальним кодексом, який майже повніст... Читати повністю

«Свідомо» взяло борця за мову Резніченка на поруки

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 21:04

Блогера і громадського активіста Дмитра Резніченка, якого судять за зіткнення з міліцією під час "мовних протестів", колектив «Свідомо» взяв на поруки.

19-го листопада відбувся... Читати повністю

Янукович за дерібан на біометричних паспортах

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 20:19

Президент ветував закон про біометричні паспорти з незначними поправками. Про це повідомляє сайт Верховної Ради.

Пре... Читати повністю

На Донеччині побили хлопця з фільму "Шахта №8"

Галина Танай, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 18:29

На Донеччині побили актора з фільму про дитячу працю на вугільних копанках. Про це розповів голова громадської організації «Солідарність» Костянтин Ільченко. Інцидент трапився в містечк... Читати повністю

ПриватБанк та Укрсиббанк не видають більше 500 $

Олена Капустян, (вiд читачiв), 19 листопада 2012р. 18:22

"ПриватБанк" та "Укрсиббанк" не обмінюють більше, ніж 500 доларів в день. Про це  журналісту "Свідомо" повідомили в відділеннях цих банків.

"ПриватБанк" встановив обмеження куплі валют... Читати повністю

20% росіян хочуть об’єднатися з Україною

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 18:15

Об'єднатися в одну державу з Україною виказали бажання 20% росіян, а серед українців тільки 14% охочих. Про це свідчать результати опитування Читати повністю

Нацкомісія з моралі проти «Mortal Kombat»