Кількість вакансій в Україні скоротилася на 13%

Олена Капустян, (вiд читачiв), 20 листопада 2012р. 8:38

Кількість вакансій на українських підприємствах за 9 місяців скоротилася на 13% - до 76,6 тисяч. Про це повідомляє Державна служба статистики.

Найбільший показник потреби у працівниках... Читати повністю

НБУ ввів обов'язковий продаж 50% валютної виручки

Олена Капустян, (вiд читачiв), 20 листопада 2012р. 8:13

Нацбанк ввів обов'язковий продаж 50% валютної виручки. Про відповідне рішення йдеться в  постанові НБУ №479, яка набула чинності з 19 листопада.

Надходження в іноземній валюті, в тому... Читати повністю

Таємна зйомка слідчими тепер доказ у суді

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 7:42

Слідчим дозволили таємно знімати підозрюваних на відео, а потім використовувати це у суді. З 20-го листопада правоохоронці діятимуть за новим Кримінальним процесуальним кодексом, який майже повніст... Читати повністю

«Свідомо» взяло борця за мову Резніченка на поруки

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 21:04

Блогера і громадського активіста Дмитра Резніченка, якого судять за зіткнення з міліцією під час "мовних протестів", колектив «Свідомо» взяв на поруки.

19-го листопада відбувся... Читати повністю

Янукович за дерібан на біометричних паспортах

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 20:19

Президент ветував закон про біометричні паспорти з незначними поправками. Про це повідомляє сайт Верховної Ради.

Пре... Читати повністю

На Донеччині побили хлопця з фільму "Шахта №8"

Галина Танай, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 18:29

На Донеччині побили актора з фільму про дитячу працю на вугільних копанках. Про це розповів голова громадської організації «Солідарність» Костянтин Ільченко. Інцидент трапився в містечк... Читати повністю

ПриватБанк та Укрсиббанк не видають більше 500 $

Олена Капустян, (вiд читачiв), 19 листопада 2012р. 18:22

"ПриватБанк" та "Укрсиббанк" не обмінюють більше, ніж 500 доларів в день. Про це  журналісту "Свідомо" повідомили в відділеннях цих банків.

"ПриватБанк" встановив обмеження куплі валют... Читати повністю

20% росіян хочуть об’єднатися з Україною

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 18:15

Об'єднатися в одну державу з Україною виказали бажання 20% росіян, а серед українців тільки 14% охочих. Про це свідчать результати опитування Читати повністю

Нацкомісія з моралі проти «Mortal Kombat»

Маша Землянська, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 17:04

Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі пропонує заборонити комп’ютерні стрілялки, такі як «Manhunt II», &... Читати повністю

Регіонал пропонує Раді брати 15% за обмін валют

Маша Землянська, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 16:42

Депутат від Партії регіонів Віталій Хомутиннік пропонує Верховній Раді брати 15% за обмін валют. Отримані гроші перераховува... Читати повністю

Художник: "Міліція мій стріт-арт зрозуміла"

Софія Кущ, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 16:25

"На життя я заробляю тим, що малюю картини та продаю їх через своїх знайомих. У вільний від роботи час я займаюся Street Artoм, тобто розмальовую стіни будинків акриловою фарбою та наношу на них рі... Читати повністю

Прізвища експертів "позбавили" журналістку роботи

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 15:23

Журналістку «Газети по-українськи» звільнили через те, що переплутала правозахисників Дмитра Гройсмана та Семена Глузмана. Про це повідомила сама звільнена Марина Фролова на своїй сторі... Читати повністю

У середу дізнайтеся як стати студентом Оксфорду

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 13:34

У середу о 14:00 у DEC-education на Підвисоцького, 16 пройде зустріч-консультація про те, як стати студентом Оксфордського чи Кембриджського університетів.

Читати повністю

69% українців хочуть покращити знання фінансів

Олена Капустян, (вiд читачiв), 19 листопада 2012р. 13:30

69% українців відчувають потребу в підвищенні власної економічної та фінансової обізнаності. Більше таку потребу відчувають громадяни Румунії т... Читати повністю

На Новому корпусі головної дитлікарні кладуть дах