Ультрас "Динамо": Приєднуйтеся до маршу в неділю

Єгор Соболєв, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 13:13

Всі закляття, за які ми клянемо український характер, вони зняли. Вони не полишають в біді один одного, навіть коли незнайомі особисто. Вони не відступають перед системою. Вони навіть Схід і З... Читати повністю

Шева відмовився очолювати збірну України

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 13:09

Екс-футболіст збірної України з футболу Андрій Шевченко відмовився від пропозиції Федерації футболу України очолити команду.

Про це повідомляє прес-служба ФФУ.

"...я вважаю, щ... Читати повністю

Перекази більше 150 000 будуть переводити в гривні

Олена Капустян, (вiд читачiв), 19 листопада 2012р. 13:01

З 28 листопада грошові валютні перекази на суму понад 150 тисяч гривень будуть видаватися звичайним українцям в національній валюті. Читати повністю

Працівниці метро крали гроші з "проїзних карток"

Олена Капустян, (вiд читачiв), 19 листопада 2012р. 12:11

11 працівників Київського метрополітену за 1,5 року присвоїли 1,2 мільйонів гривень з грошей для поповнення проїзних карток на станції метро Мінська. Про це повідомили у прокуратурі Києва.

... Читати повністю

Школа на Відрадному заміняє фізру математикою

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 12:07

Школа №26, що на Відрадному в Києві, замінює відведені на фізкультуру уроки іншими предметами. Про це «Свідомо» повідомила мама першокласниці, що навчається в цій школі.

&l... Читати повністю

Екс-архітектор Києва хоче змінити вигляд Майдану

Софія Кущ, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 11:57

Галереї торгового центру "Глобус" під готелем "Україна" спорожніли - готель "Україна" буде перебудовуватись, тому орендаторам ві... Читати повністю

Twitter спростив роботу з фотографіями

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 11:39

Популярний сервіс мікро-блогів Twitter спростив пошук і роботу з фотографіями (ілюстраціями).

Так, тепер в сервісі з'явилося поняття "ТОП" відносно фотографій і відео. Шукаючи певний хештег... Читати повністю

Податкова посилить контроль над касовими апаратами

Олена Капустян, (вiд читачiв), 19 листопада 2012р. 11:13

З наступного року підприємці, які працюють з касовими апаратами, звітуватимуть до податкової в автоматичному режимі. Про це повідомляє прес-служба податкової служби.

Копії фіскальних чеків... Читати повністю

МОН: Прописка для запису в дитсадок не потрібна

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 11:12

Міносвіти вже традиційно взялося за роз'яснення - прописка для запису дитини в дитячий садок не потрібна. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

"Відпо... Читати повністю

Мами з Оболоні проти "зимових" ремонтів дитсадків

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 10:39

Мами з Оболоні скаржаться на ремонти дитячих садочків, котрі не зробили традиційно влітку, а почали лише зараз - напередодні новорічних свят.

"Сегодня заведующая сказала,что распоряже... Читати повністю

МОЗ пропонує забирати органи у мерців без згоди

Маша Землянська, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 10:36

Кабінет міністрів пропонує Верховній Раді дозволити забирати органи у мерців, якщо ті не написали відмову про доно... Читати повністю

Світові багатії за тиждень втратили 26 мільярдів

Олена Капустян, (вiд читачiв), 19 листопада 2012р. 10:36

Сотня найбагатших людей світу лише за тиждень втратила дохід у розмірі 26 мільярдів доларів через триваючу кризу в Європі і невизначеність бюджетної політики США. Про це передає агенство ... Читати повністю

Водій сплатить гроші постраждалій 11 років тому

Олена Капустян, (вiд читачiв), 19 листопада 2012р. 10:14

Водій автобуса  сплатить 133 тисячі гривень дівчині, яку збив на пішохідному переході 11 років тому. Про це повідомила прокуратура Києва.

Шевче... Читати повністю

"Пошук роботи" від Facebook вже доступний для всіх

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 10:08

Додаток для пошуку роботи Social Jobs для соціальної мережі Facebook, про тестування котрого "у вузькому колі" корист... Читати повністю

Засудженого фана Динамо захищають греки і болгари