Екс-архітектор Києва хоче змінити вигляд Майдану

Софія Кущ, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 11:57

Галереї торгового центру "Глобус" під готелем "Україна" спорожніли - готель "Україна" буде перебудовуватись, тому орендаторам ві... Читати повністю

Twitter спростив роботу з фотографіями

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 11:39

Популярний сервіс мікро-блогів Twitter спростив пошук і роботу з фотографіями (ілюстраціями).

Так, тепер в сервісі з'явилося поняття "ТОП" відносно фотографій і відео. Шукаючи певний хештег... Читати повністю

Податкова посилить контроль над касовими апаратами

Олена Капустян, (вiд читачiв), 19 листопада 2012р. 11:13

З наступного року підприємці, які працюють з касовими апаратами, звітуватимуть до податкової в автоматичному режимі. Про це повідомляє прес-служба податкової служби.

Копії фіскальних чеків... Читати повністю

МОН: Прописка для запису в дитсадок не потрібна

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 11:12

Міносвіти вже традиційно взялося за роз'яснення - прописка для запису дитини в дитячий садок не потрібна. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

"Відпо... Читати повністю

Мами з Оболоні проти "зимових" ремонтів дитсадків

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 10:39

Мами з Оболоні скаржаться на ремонти дитячих садочків, котрі не зробили традиційно влітку, а почали лише зараз - напередодні новорічних свят.

"Сегодня заведующая сказала,что распоряже... Читати повністю

МОЗ пропонує забирати органи у мерців без згоди

Маша Землянська, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 10:36

Кабінет міністрів пропонує Верховній Раді дозволити забирати органи у мерців, якщо ті не написали відмову про доно... Читати повністю

Світові багатії за тиждень втратили 26 мільярдів

Олена Капустян, (вiд читачiв), 19 листопада 2012р. 10:36

Сотня найбагатших людей світу лише за тиждень втратила дохід у розмірі 26 мільярдів доларів через триваючу кризу в Європі і невизначеність бюджетної політики США. Про це передає агенство ... Читати повністю

Водій сплатить гроші постраждалій 11 років тому

Олена Капустян, (вiд читачiв), 19 листопада 2012р. 10:14

Водій автобуса  сплатить 133 тисячі гривень дівчині, яку збив на пішохідному переході 11 років тому. Про це повідомила прокуратура Києва.

Шевче... Читати повністю

"Пошук роботи" від Facebook вже доступний для всіх

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 10:08

Додаток для пошуку роботи Social Jobs для соціальної мережі Facebook, про тестування котрого "у вузькому колі" корист... Читати повністю

Засудженого фана Динамо захищають греки і болгари

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 9:49

За засуджених через нібито вбивство судді Шевченківського суду Сергія Зубкова у лютому 2010 року Дмитра і Сергія Павличенків заступається все більше... Читати повністю

Потяг Київ-Одеса буде курсувати за іншим графіком

Олена Капустян, (вiд читачiв), 19 листопада 2012р. 9:22

 

Розклад руху поїзду № 105 Одеса-Київ змінено. Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

Зі станції Київ-Пасажирський поїзд №105 Київ... Читати повністю

Формальдегіду у повітрі в 1,5 рази більше норми

Маша Землянська, Свiдомо, 19 листопада 2012р. 9:20

Рівень формальдегіду у повітрі за жовтень перевищив допустиму норму в півтора рази. У Центральній геофізичній обсерваторії... Читати повністю

Куди піти на тижні: Гришковець і Василіса Єгоровна