За знання про Британію відправляють туди навчатися

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 18:10

Агенство Istudy і мовна школа Delfin English School вирішили влаштувати в Україні конкурс на знання Британії.

Переможцю обіцяють двотижневе навчання на Туманному Альбіоні.

Щоб... Читати повністю

Фейсбуком повзуть чутки про зміну конфіденційності

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 18:06

Користувачі фейсбуку масово поширюють чутки про зміну політики конфіденційності в соціальній мережі, за якою нібито  необхідно отримувати письмову згоду на поширення інформації зі сторінки вла... Читати повністю

Школи відмовляються від виданих підручників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 17:52

Київські школи все частіше відмовляються від виданих ним і схвалених Міністерством освіти підручників та неофіційно замінюють їх на інші.

Так, наприклад, сталося одразу в кількох навчальних... Читати повністю

Київрада не збирається забороняти забудову центру

Маша Землянська, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 17:48

Попри те, що другий день поспіль ЗМІ запевняють, що київська влада вирішила заборонити будівництво поруч з Софією Київською та Києво-Печерською Ла... Читати повністю

По середах ходіть в російський музей безкоштовно

Софія Кущ, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 17:15

З початку грудня у музеї Російського мистецтва починає діяти нова програма "День гостя" - в першу середу кожного місяця можна буде дивитися тут все (навіть нові виставки) абсолютно безкоштовно.

... Читати повністю

Кримський депутат матюкав та погрожував журналісту

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 16:51

Депутат Верховної Ради Криму Олександр Мельник матюкав та погрожував журналісту, який зробив йому зауваження.

Журналісти записували сюжет, а поруч Мельник гучно розмовляв по телефону. Журна... Читати повністю

Хворим на СНІД дітям обіцяють 170 гривень в місяць

Маша Землянська, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 16:49

Міністерство охорони здоров’я обіцяє щомісяця платити ВІЛ-інфікованих та хворим на СНІД дітям по 170 гривень матеріальної допомоги. Наразі діти отримують – 34 гривень.

Нову пост... Читати повністю

Юні винахідники показали відкриття на виставці

Софія Кущ, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 16:26

Відкрилась виставка досягнень юних винахідників у Палаці дітей та юнацтва на Арсенальній. Організатором є Мала Академія наук України.

На виставці більше 100 розробок з 21 області України Читати повністю

В касах ще є квитки на "Сплін"

Галина Танай, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 16:01

У п’ятницю, 30 листопада, в клубі Stereoplaza концерт культового російського гурту «Сплін». Рокери презентують... Читати повністю

Бубка купив сувенірів на 100$ тисяч з бюджету

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 15:58

Національний олімпійський комітет 16-го листопада уклав угоду на придбання сувенірної продукції сумою на 844 тисячі гривень у приватної фірми «Сувенірний стандарт». Повідомляє сайт Читати повністю

Gmail тепер зможе відсилати до 10 гб інформації

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 15:38

Популярний поштовий сервіс Google Mail (Gmail) отримав новий сервіс - відправку файлів розміром аж до 10 гігабайт.

Робити це можна буде завдяки хмарному сервісу Google Drive. Користувач спо... Читати повністю

У четвер «свічкова хода» заради хворих на СНІД

Маша Землянська, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 14:34

У четвер, 29-го листопада о 17:00 на Хрещатику кияни проведуть традиційну «Свічкову ходу» на підтримку ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД.

Усіх, х то хоче долучитися &ndash... Читати повністю

Міліція таки ігнорувала бійку на штрафмайданчику

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 14:29

На штрафмайданчику під час сутички 26-го листопада, у якому побили журналістів Дорожнього контролю, міліція довгий час ігнорувала бійку та не втручалася. Бездіяльність працівників міліції зняли на... Читати повністю

Центр, Оболонь і Поділ набирають «суд присяжних»

Маша Землянська, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 14:15

Шевченківський, Оболонський та Подільський райони досі не набрали суд присяжних. Про вільні посади «Свідомо» розказали в Київській міській раді, яка власне і керує набором.

Щоб... Читати повністю

Результати виборів Обухова оскаржуть в Євросуді

Олена Капустян, (вiд читачiв), 28 листопада 2012р. 13:54

Кандидат у депутати від Об’єднаної опозиції Віктор Романюк звернувся до Європейського суду з прав людини щодо окружної виборчої комісії № 94  в Обухові під час парламентських виборів. Пр... Читати повністю