Росія знайшла бактерії в українській курятині

Олена Капустян, (вiд читачiв), 26 листопада 2012р. 8:46

Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду Росії виявила небезпечні бактерії в українському м'ясі птиці. Про це повідомляєЧитати повністю

Азаров марить побудувати котеджі в малих містах

Олена Капустян, (вiд читачiв), 26 листопада 2012р. 8:26

Уряд готує програму розвитку малих міст, а також будівництва недорогих котеджів. Про це повідоми... Читати повністю

Обгортки Roshen знову стануть українською мовою

Олена Капустян, (вiд читачiв), 26 листопада 2012р. 8:03

Товари компанії Roshen, які продаються на українському ринку, знову будуть випускатися з україномовними обгортками. Як повідомив засновник компанії Петро Порошенко на своїй Читати повністю

В Києві запрацює "відділ по боротьбі з кіосками"

Олена Капустян, (вiд читачiв), 26 листопада 2012р. 7:47

На цьому тижні  у «Київзеленбуд» запрацює спеціально створена комісія, яка перевірятиме законність розміщення кіосків  в зелених зонах Києва. Про це "Свідомо" повідомила... Читати повністю

Як приручити Закон?

Юрій Кравець, (вiд читачiв), 26 листопада 2012р. 2:15

Юриспруденція – це дуже скучна і складна тема. Так скаже більшість з Вас і буде права. Ні у кого не виникає приємних асоціацій з поняттям Закон. Чому? Так все дуже просто. Те що є незрозуміли... Читати повністю

6 000 фанатів промарширували за «Волю Павліченкам»

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 25 листопада 2012р. 16:55

Близько 6 тисяч футбольних вболівальників та людей, які прийшли їх підтримати, пройшли маршем до Лук’янівського СІЗО. Там сидять батько та син Павліченки, яких, на думку фанатів, за сфабриков... Читати повністю

Фанати перекрили Чорновола

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 25 листопада 2012р. 15:33

Марш футбольних вболівальників за справедливе розслідування справи батька та сина Павліченків зібрав до 10 тисяч  людей, хоча організатори очікували від 2 до 5 тисяч.

Через те, що... Читати повністю

Марш фанатів за Павліченків вирішив не палити

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 25 листопада 2012р. 15:03

Організатори маршу фанатів за справедливе розслідування справи батька та сина Павляченків закликали не палити в продовж усього маршу.

«Всі люди – браття», - сказав лі... Читати повністю

На ЧАЕС встановили першу частину нового саркофагу

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 25 листопада 2012р. 13:42

На Чорнобильській АЕС було виконано перший підйом східної частини арки нового саркофагу. Про це повідомляє прес-служба ЧАЄС.

Акру вагою 5300 тонн... Читати повністю

На Оболоні та Подолі з кранів потече зелена вода

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 25 листопада 2012р. 12:52

У середу Київенерго здійснить введення харчового барвника зеленого кольору у воду, яка циркулює у теплових мережах... Читати повністю

Метрополітен закриє 2 станції через футбол

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 25 листопада 2012р. 12:05

У Київському метро з 16:00 по 17:00 будуть закриті станції «Олімпійська» та «Палац спорту». Про це повідомляє Київський метр... Читати повністю

З понеділка очікується потепління

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 25 листопада 2012р. 10:34

З понеділка очікується потепління, яке триватиме аж до вихідних. Про це повідомляє gismeteo.ua.

У понеділок буде хмарно, подекуди дощ... Читати повністю

11 українців досі в лікарні в Таїланді

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 24 листопада 2012р. 16:21

11 українських туристів, які отримали поранення через аварію, досі перебувають в лікарні. Про це повідомляє Міністерство закордонних справ.

"Стан постраждалих стабільний, тяжких випадків не... Читати повністю

Сотні людей зібралися вшанувати жертв Голодомору

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 24 листопада 2012р. 14:41

Сотні людей зібралися біля метро "Арсенальна", звідки почнеться хода до вшанування пам'яті жертв Голодомору. Серед присутніх: історик Володимир В'ятрович , генеральний директор телеканалу ТВі Микол... Читати повністю

Брейвік скаржиться на доведення до самогубства