На Подолі зник пам'ятник першому трамваю

Софія Кущ, Свiдомо, 27 листопада 2012р. 16:33

Пам'ятник першому трамваю зник з Володимирського узвозу.

Це повідомила активістка Марія Лебедєва: "Розібрали і відвезли в невідомому напрямку. Із бетону стирчать штори. Ніякі органи нагляду... Читати повністю

Amazon створив схожий на соцмережу сервіс

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 листопада 2012р. 16:22

Компанія Amazon на своєму сайті створила новий сервіс, котрий дозволяє користувачам мати власну сторінку, профайл, вести блоги і публікувати пости.

Зага... Читати повністю

Жителі 8 будинків залишились без води

Олена Капустян, (вiд читачiв), 27 листопада 2012р. 15:59

Зранку через виконання планових робіт водопровідної мережі на розі вулиць Механізаторів та Солом’янської з 8:00 до 19:00 у Солом’янському районі. По це Читати повністю

Білоцерківську знову оголосили у розшук

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 27 листопада 2012р. 15:53

Захисницю малого та середнього бізнесу Риму Білоцерківську знову оголосили у розшук по справі за перешкоджання будівництву. Постанову про взяття під варту та оголошення у розшук прийняв суддя... Читати повністю

Українці можуть міняти на референдумі Конституцію

Олена Капустян, (вiд читачiв), 27 листопада 2012р. 15:40

Зранку Віктор Янукович підписав закон про всеукраїнський референдум. Про це Читати повністю

Міліція: билися водії та персонал штрафмайданчику

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 27 листопада 2012р. 15:39

На штрафмайданчику під час сутички 26-го листопада, у якому побили журналістів Дорожнього контролю, билися водії та працівники штрафмайданчику. Про це повідомляє прес-служба столичної міліції.

... Читати повністю

Клочковій набридло перерізати "стрічки" в НОК

Олена Капустян, (вiд читачiв), 27 листопада 2012р. 15:17

Яна Клочкова вирішила залишити пост голови Київського відділення Національного олімпійського комітету (НОК) і працювати на благо здоров'я українців вже в іншій системі. ... Читати повністю

Лекцію Собчак можна дивитися он-лайн Вконтакте

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 листопада 2012р. 15:02

Майстер-клас телеведучої Ксенії Собчак, що стартував о 15:00 в Будинку вчителя, користувачі соцмережі Вконтакте можуть подивитися он-лайн.

Ось посилання для перегляду - Читати повністю

Українцям запропонують фіксовані мобільні номери

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 листопада 2012р. 14:56

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації хоче, аби українці мали постійні мобільні номери.

Про Читати повністю

Як реагувати на програші та перемоги дитини?

Маша Землянська, Свiдомо, 27 листопада 2012р. 14:45

Дивимося разом з дітьми проект на 1+1 «Голос країни. Діти». Ставлення неоднозначне. Не знаю, яку тактику обирати - підтримувати дитину у програші чи "накручувати" на перемогу? Дяк... Читати повністю

Рух по Борщагівській ускладнено через прорив води

Олена Капустян, (вiд читачiв), 27 листопада 2012р. 14:37

Сьогодні близько 14:00 через провал каналізаційного колектор на розі вулиць Борщагівська та Янгеля значно ускладнено рух транспорту по вулиці Борщагівська (по першій смузі дороги – повністю п... Читати повністю

Медитаційний вечір від Павла Ігнатьєва

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 27 листопада 2012р. 14:19

У понеділок, 26 листопада, в кафе “Бабуїн” відбувся квартирник київського композитора Павла Ігнатьєва.

Квартирник —... Читати повністю

В Януковича замість альтанки будують ресторан

Олена Капустян, (вiд читачiв), 27 листопада 2012р. 13:56

На території президентської резиденції "Синьогора" в Карпатах зводять новий ресторан. Про це йдеться у розслідуванні програми Читати повністю

Дізнайтесь, що у Вашому районі ділитиме Київрада

Маша Землянська, Свiдомо, 27 листопада 2012р. 13:52

Біля Вашого будинку ще є дитячий майданчик чи невеличкий парк? А будівельники туди ще не навідувались? 29-го листопада, у четвер депутати вирішуватимуть, яку землю у киян забрати, а яку повернути.<... Читати повністю

Дізнайтесь, що ділитиме Київрада (продовження)

Маша Землянська, Свiдомо, 27 листопада 2012р. 13:51

Земельних питань в порядку денному більше півтори сотні, тому вони не влізли в один матеріал. А відтак Печерський, Подільський, Святошинськи... Читати повністю