136 ліків мають місяць, щоб не зникнути з аптек

Маша Землянська, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 13:31

14 світових виробників ліків - Actavis, Bionorica, E... Читати повністю

Бориспіль залишився без опалення і гарячої води

Олена Капустян, (вiд читачiв), 15 листопада 2012р. 13:14

Бориспіль залишився без опалення і гарячої води. "Київоблгаз" відключив подачу газу на 16 із 19 котелень міста, повідомляє 5 ка... Читати повністю

Nokia вже сьома в світі за продажами смартфонів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 13:02

Гігант виробництва мобільних пристроїв Nokia скотилася на сьоме місце в світі за продажами смартфонів у третьому кварталі 2012-го.

Такого висновку Читати повністю

Валютна діра в Україні збільшилась на 6 мільярдів

Олена Капустян, (вiд читачiв), 15 листопада 2012р. 12:44

За січень-вересень експорт послуг перевищив імпорт на 5,001 мільярдів доларів, імпорт товарів перевищив експорт на 11,47 мільярдів доларів. Про це повідомляє Держкомстат.&nbs... Читати повністю

Share'тись на Фейсбуці тепер можна з мобільного

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 12:33

Соціальна мережа Facebook запустила кнопку Share (Поділитись) в своїй мобільній версії.

На жаль, її поки що не додали в офіційні додатки для пристроїв на Android і iOS, але обіцяють зробити... Читати повністю

Нобелівську премію миру віддадуть дітям

Олена Капустян, (вiд читачiв), 15 листопада 2012р. 12:28

Європейський союз передасть Нобелівську премію миру в розмірі приблизно 930 тисяч євро (1,2 мільйона доларів США) на потреби дітей, що постраждали від військових конфліктів, заяв... Читати повністю

У 80% випадках непоясненого безпліддя винна сперма

Маша Землянська, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 12:18

У 80% випадків, коли пара з невідомих лікарям причин не може народити дитину – винні пошкодженні ДНК в спермі. Такі висновки дослідження вчених Королівського університету Белфаста, які допома... Читати повністю

Янукович: Китай очолив "щирий друг України"

Олена Капустян, (вiд читачiв), 15 листопада 2012р. 12:11

 

Віктор Янукович вважає нового генерального секретаря Центрального комітету Комуністичної партії Китаю Сі Цзіньпіна  «щирим другом» Украї... Читати повністю

Вконтакте тестує рекламний майданчик

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 12:00

Популярна соціальна мережа Вконтакте тестує рекламну мережу для Інтернет-сайтів.

Гроші за демонстрацію рекламних банерів, розміщених у соціальній мережі, зможуть отримувати всі власники пор... Читати повністю

Дитяча афіша або "Голос.Батьки"

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 15 листопада 2012р. 11:59

Другий тиждень, спостерігаючи за дискусією навколо телепроекту «Голос. Діти», намагаюсь визначитись, як я ставлюся до нього як мама. Перша думка, після прем’єри була про те, що ві... Читати повністю

Обійми уберігають чоловіків від зради

Маша Землянська, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 11:53

Гормон відданості - окситоцин, допомагає чоловікам зберігати вірність. Дослідники з Університету Бонна впевнені: збільшити його рівень в організмі допомагають обійми.

Для експерименту вони... Читати повністю

Залізничний вокзал "замінували" по телефону

Олена Капустян, (вiд читачiв), 15 листопада 2012р. 11:48

Приблизно об одинадцятій годині ранку на центральному залізничному вокзалі Київ-Пасажирський почалась евакуація пасажирів. В міліцію подзвонив невідомий та повідомив, що вокзал заміновано.

... Читати повністю

Виробник Е-рідерів випустив додаток для Windows 8

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 11:37

Відомий виробник електронних книг компанія Barnes & Noble створила безкоштовний додаток для читання в системі WIndows 8.

Додаток дозволяє читати книги, газети, журнали і комікси, с... Читати повністю

Ввечері дивіться онлайн-концерт Кузьми Скрябіна

Галина Танай, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 11:23

Хочете на концерт Скрябіна? О 20:00 заходьте на фейсбук Кузьми, переходьте за лінком - і слухайте улюблені хіти і нові пісні.... Читати повністю

Skype взагалі прибрав функцію відновлення паролю