Toyota Corolla та Prius небезпечні для життя

Олена Капустян, (вiд читачiв), 14 листопада 2012р. 15:41

Японський автовиробник Toyota оголосив відкликає 2,7 мільйонів нових автомобілів у всьому світі через дефект рульового керування і ежектора у гібридних моделях,... Читати повністю

У Домі кіно - екстрим по-швейцарськи

Галина Танай, Свiдомо, 14 листопада 2012р. 15:40

Чи стане вам духу полетіти в космос, піднятись на льодовик і опинитись у перестрілці в Іраку? Жодних вигадок і спецефектів – тільки життя як воно є. Якщо любите гострі відчуття, сходіть на фі... Читати повністю

Nokia перейменувала свій сервіс мап

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 листопада 2012р. 15:31

Компанія Nokia, котра через потужні продажі конкурентів - Apple і Samsung - зараз переживає не найкращі часи в своїй історії, перейменувала свій маповий сервіс.

Замість Ovi тепер її Читати повністю

Яндекс закрив свій "набридливий" Яндекс.Бар

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 листопада 2012р. 15:23

Компанія Яндекс вирішила відмовитися від свого додатку до інтернет-браузерів Яндекс.Бар, на котрий багато користувачів скаржилися через надмірну "нав'язливість" сервісу під час роботи за комп'ютеро... Читати повністю

Урядам пропонують вимагати назад гроші за Таміфлю

Маша Землянська, Свiдомо, 14 листопада 2012р. 15:19

Дослідники провідного Британського медичного журналу Читати повністю

Активістів Братства побили через табличку Мазурку

Олена Капустян, (вiд читачiв), 14 листопада 2012р. 15:19

Бійкою з міліцією закінчилася спроба членів партії "Братство" встановити в Києві меморіальну табличку на честь Ярослава Мазурка, головного підозрюваного у справі про розстріл охоронців в торговому... Читати повністю

Шукайте мистецтво Єльцина під ногами в місті

Софія Кущ, Свiдомо, 14 листопада 2012р. 15:05

Київський художник Олександр Єльцин шукає у місті цікаве і робить з цього мистецтво.

Це діалог з реальністю. Олександр не робить н... Читати повністю

У Мустафи Найєма вкрали мотоцикл

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 листопада 2012р. 14:50

У відомого журналіста і телеведучого Мустафи Найєма вкрали його мотоцикл - Yamaha FZ6-S, 2008 року.

Про це журналіст написав на... Читати повністю

МОН підвищив вимоги до потенційних кандидатів наук

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 листопада 2012р. 14:39

Міністерство освіти підвищило вимоги до потенційних кандидатів наук.

Про це йдеться у наказі МОНМС "Про опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидат... Читати повністю

Life:) випустила порцію сім-карт для Iphone 5

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 листопада 2012р. 14:24

Мобільний оператор Life:) випустив першу партію сім-карток nano-sim для смартфона Iphone 5 і планшета Ipad Mini.

Нано-сімку, меншу і тоншу за звичайну сім-карту, можна обміняти на свою стар... Читати повністю

Регіонал запропонував Раді узаконити перевибори

Олена Капустян, (вiд читачiв), 14 листопада 2012р. 13:24

13 листопада депутат від Партії регіонів Олександр Козуб зареєствува в Верховній раді  законопроект про перевибори.&nb... Читати повністю

Що за підручник Табачник написав з росіянами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 листопада 2012р. 13:16

Два роки тому Міністерство освіти оголосило про старт роботи над спільним українсько-російським підручником з історії для вчителів. Роботу цю «засекретили» - не буквально, але інформаці... Читати повністю

Дозвіл на забудову Биківнянського лісу скасовано

Олена Капустян, (вiд читачiв), 14 листопада 2012р. 12:33

Інспекція держархбудконтролю задовольнила протест прокуратури та анулювала свій дозвіл на будівництво торговельного центру на Броварському проспекті біля Биківнянського лісу. Читати повністю

Росіяни створили он-лайн мапу сталінських репресій

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 листопада 2012р. 12:31

Російські студенти створили віртуальну мапу сталінських репресій 1930-50-х років.

Мапа зроблена зі звичайної Google'івсько... Читати повністю

Влада обіцяє спростити видачу закордоних паспортів

Олена Капустян, (вiд читачiв), 14 листопада 2012р. 12:22

Українці зможуть оформити закордонний паспорт в будь-якому місті України, незалежно від місця проживання. Про це йдеться в повідомленні державної міграційної служби. З 1 січня видач... Читати повністю