Рак та серце почали вбивати більше киян

Маша Землянська, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 14:36

За перші дев’ять місяців 2012-го року кияни почали більше вмирати від онкологічних хвороб, наслідків СНІДу та хворих серця і судин. Ці хвороби, разом з іншими забрали життя 20 663 киян. Тоді... Читати повністю

У середу ввечері закриють дві станції метро

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 14:34

У середу о 20:45 станцію метро "Палац Спорту" закриють на вихід, а "Олімпійську" - на вхід і вихід. Але загалом київське метро працюватиме на годину довше. Про це повідомляє прес-служба Київського... Читати повністю

Рада не захотіла вільного вибору мови в дитсадках

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 13:28

Верховна Рада не проголосувала за законопроект комуністки Катерини Самойлик, регіонала Сергія Баранова-Мохорта і депутата з "Реформи і порядок" Віталія Курила Читати повністю

УБНОН очолив екс-начальник Печерського РУВС

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 13:10

Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків очолив полковник міліції Олег Школьний. Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Міністерство внутрішніх справ.

До цього Школьний очолював... Читати повністю

У ГУБОЗу з'явився новий начальник

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 13:05

Головне управління боротьби з організованою злочинністю очолив полковник міліції Станіслав Рогозін. Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

На посаді він змін... Читати повністю

Як у Пирогово про війну і румунів кіно знімали

Галина Танай, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 12:55

Дощ, багнюка, Пирогово. Біля хат метушаться й верещать баби, чоловіки кидають лопати й розбігаються на всі боки. Марширують солдати. «Ніна! Ніна пішла!» – кричить мегафон. Ніна ви... Читати повністю

Рада дозволила чиновникам присвоювати наші гроші

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 12:40

Верховна Рада, дозволила чиновникам не віддавати зароблені на численних адміністративних послугах гроші в держбюджет.

Це п... Читати повністю

Madonna презентувала новий аромат

Софія Кущ, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 12:23

"Тruth Or Dare. Naked"- так назвала поп-діва свій новий аромат.

"Це провокаційний і сексуальний парфюм, який показує чуттєві внутрішні якості жінки", - пише Мадонна на своєму twitter-і. Ван... Читати повністю

Рада остаточно дозволила красти на наших паспортах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 11:47

Верховна Рада повторно проголосувала за закон про біометричні паспорти, за яким пов'язана з депутатом-регіоналом Василем Грицаком (він же і автор закону) приватна фірма - консорціум "ЄДАПС" - отрим... Читати повністю

У Луврі з'явилися афіші українського Мікеланджело

Софія Кущ, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 11:23

Трохи більше, ніж за дві доби у Луврі таки повісили афіші виставки українського скульптора Іоанна ПінзеляВиставка відкриється вже у четвер, 22 листопада.... Читати повністю

Рада лишила закон про 15% за обмін новим нардепам

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 11:21

Верховна Рада відклала розгляд законопроекту регіонала Віталія Хомутинніка про 15% комісію за обмін валют

<... Читати повністю

Голова Intel йде у відставку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 10:50

Голова компанії Intel Пол Отелліні оголосив про свою відставку. Про це пише Guardian.

Його наступник поки не визначений. Кандидатуру розгляне Рада директорів компанії. Після цього почнеться... Читати повністю

41% українців куплять корисні подарунки на Різдво

Олена Капустян, (вiд читачiв), 20 листопада 2012р. 10:27

41% українців планує подарувати більше корисних подарунків на Новий рік та Різдво, ніж у минулому році. Про це свідчать результати досл... Читати повністю

Перехід на новий антивірус Dr.Web - безкоштовний

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 10:25

Компанія-розробник антивірусів "Доктор Веб" заявила про можливість безкоштовного переходу користувачів на нову версію їхнього антивірусу.

Щоправда, безкоштовно отримати Dr.Web 8.0 можуть ли... Читати повністю

Помер відомий фантаст Борис Стругацький

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 10:04

У понеділок ввечері, у віці 79 років, помер відомий російський письменник-фантаст Борис Стругацький. Про це повідомляє "Ехо Москви".

Останні декілька днів чоловік знаходився в лікарні з важ... Читати повністю