Провайдер Ланет дасть гроші за впізнання крадіїв

Маша Землянська, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 16:44

Київський провайдер "Ланет" пропонує 10 тисяч гривень за інформацію, про людей, які поцупили їхнє обладнання.

"8 листопада о Читати повністю

На Дарниці перенесли зупинку міської електрички

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 15 листопада 2012р. 16:06

Зупинку міської електрички на станції Дарниця було перенесено на 200 метрів  далі в сторону вулиці Привокзальної. Про це повідомляє прес-служба Київпастрансу.

На запитання, що по... Читати повністю

Умови вступу до університетів у 2013 не зміняться

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 15:52

Умови вступу до вищих навчальних закладів у наступному році залишаться незмінними в порівнянні з цим роком.

Згідно з наказом Міносвіти, вступ почнеться 1 липня, а вже 1 серпня абітурієнти д... Читати повністю

Вибрати попутника в літаку тепер можна по Facebook

Галина Танай, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 15:51

Компанія «Аеросвiт» ввела новий сервіс SeatID. Тепер, замовляючи квитки в інтернеті, можна бач... Читати повністю

Європа дивиться кому з України не дала "шенген"

Софія Кущ, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 15:45

В Європарламенті відкрили виставку "Візи? Навіщо?" з фотографіями відомих українців, яким не дали шенгенських віз.

Герої фотовиставки Максима Яковчука – професори, журналісти, спортсм... Читати повністю

В Україні найчастіше DDoS'ять бізнес-сайти і ЗМІ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 15:33

Найчастіше DDoS-атакам в Україні піддаються бізнес-сайти і інформаційні ресурси.

Такого висновку дійшли аналітики з компанія-виробника антивірусів "Лабораторія Касперського".

Бізнес... Читати повністю

Дивіться 100 секунд як мінялась мода за століття

Софія Кущ, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 15:10

За 100 секунд автори спробували показати, як змінювалася мода з 1912 до початку 2012.

Подружжя Лінда і Майк з Велликобританії, показують тенденції моди кожної епохи. Крім зміни одягу, у від... Читати повністю

Загублений індкод поновити стало легше

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 15:00

Відтепер загублений ідентифікаційний номер можна поновити не лише за місцем проживання, як це було раніше, але й відділенні податкової в місті, де Ви працюєте (і платите з зарплати податки).

<... Читати повністю

Gillette і Old Spice шкодять чоловічому здоров'ю

Маша Землянська, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 14:56

Популярну чоловічу косметику звинувачують у шкоді для здоров’я. Торонтська організація Environmental Defence, провівши лабораторне дослідження, знайшла у багатьох товарах небезпечні токсичні... Читати повністю

Екс-власники "Сяйва" досі отримують рахунки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 14:43

Колишні власники книгарні "Сяйво" на Червоноармійській, 32, котра взимку 2010-го була захоплена людьми депутатів Київради, а восени 2011-го відкрилася як муніципальна, досі отримують рахунки для сп... Читати повністю

Американці навчили смартфони міряти температуру

Маша Землянська, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 14:30

Компанія Fraden Corporation запатентувала програму, яка може виміряти температуру тіла за допомогою телефону.

Для процедури потрібен смартфон з камерою,... Читати повністю

Ахметов видав сам собі кредит через Київенерго

Олена Капустян, (вiд читачiв), 15 листопада 2012р. 13:52

Компанія "Київенерго" отримала від компанії групи DTEK Holdings Limited кредит на 185,9 мільйонів гривень. Про це пише муніципальна газета «Хрещатик» з посиланням на веб-портал де... Читати повністю

Художник-аутист по пам'яті малює панорами міст