Пробне шкільне тестування можна пройти он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 17:40

Освітній портал "Щоденник" пропонує школярам пройти пробне шкільне тестування не виходячи з дому - в режимі он-лайн.

Про це повідомляє прес-служба порталу.

Засновані тести на минуло... Читати повністю

Білборди ТСН нищать кар’єру феміністки

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 17:21

Нові рекламні білборди новин каналу «1+1» з різними фотографіями подій загрожують кар’єрі користувачці Tamara Zumka, яка називає себе феміністкою – її поцілунок з хлопцем кр... Читати повністю

В Києві ще 6 будинків залишились без води

Олена Капустян, (вiд читачiв), 13 листопада 2012р. 17:09

Ввечері через пошкодження водопровідної мережі на невизначений термін без водопостачання залишились мешканці будинків:

Оболонський район

по вулиці Сокальській № 6;<... Читати повністю

Янукович хоче дати гроші хворим на гепатит та СНІД

Маша Землянська, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 17:06

Віктор Янукович просить уряд дати гроші на повну оплату лікування СНІДу, туберкульозу та гепатитів.

«З метою запобігання поши... Читати повністю

Опозиціонери билися та крутили дулі журналістам

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 16:45

Чоловіки, які охороняли сцену під час мітингу опозиції біля Центрвиборчкому, не пускали до сцени журналістів, билися, крутили дулі на камеру та втопили телефон блогера. Про це повідомляє на своїй с... Читати повністю

Щасливо одружені живуть на 7 років довше

Маша Землянська, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 16:39

Сімейне життя корисне для здоров`я і тривалості його життя. Одружені чоловіки живуть на 7 років довше, ніж їхні неодружені однолітки.

Ще - одружені чоловіки знаходяться в кращій фізичній і... Читати повністю

Mozilla вбудувала в Firefox відеоредактор

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 16:39

Компанія Mozilla створила додаток для свого браузера Firefox, що дозволить створювати відеоролики, не встановлюючи додаткових програм.

Назва новинки - Popkorn Maker. Її можливості обмежені,... Читати повністю

Голосіївська РДА "викинула" 350 тисяч на папір

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 15:58

Голосіївська державна адміністрація Києва витратила 346 800 на канцелярію.Про це повідомляє сайт Наші гроші.

Адміні... Читати повністю

У Пирогово знімають фільм про Другу світову

Софія Кущ, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 15:51

Під відкритим небом у Пирогово режисер Андрій Рожен знімає фільм "Солов'ї, солов'ї". Це кіно по реальним подіям про те, як у часи Другої світової війни, у румунське село на Буковині пр... Читати повністю

Українці найбільше хочуть позбутися своїх Nokia

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 14:10

Nokia - лідер українського ринку телефонів, що були у вжитку.

Такого висновку дійшли аналітики з порталу безкоштовних оголошень Slando.

Читати повністю

Джей Ло вибере фана по фото і запросить за куліси

Софія Кущ, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 14:06

Дженіфер Лопез написала у своєму Твітері, що по фото вибере киянина, якого запросить за лаштунки свого концерту.

Лопес буде переглядати всі фото своїх шанувальників з квитками у... Читати повністю

В світі закінчується золото

Олена Капустян, (вiд читачiв), 13 листопада 2012р. 13:43

Кількість нових родовищ золота у світі скорочується, а витрати на розвідку в галузі досягли рекордних 8 мільярдів доларів у 2011 році. Про це заявив директор Barrick Gold Corp. Джеймі Сокальсь... Читати повністю

Скандальний торент-трекер виїхав з України

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 13:32

Скандальний торент-трекер demonoid знову працює, але вже не з території України.

Про це пише IT-блоггер Вадим Руденко.

Він, будучи оЧитати повністю

Виховання дітей ременем – загрожує раком та астмою

Маша Землянська, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 13:31

Діти, яких б’ють батьки – мають більше шансів в майбутньому отримати проблеми з серцем, астму або захворіти на рак. Група вчених з Плімутського Університету впевнена: сильний стрес, іні... Читати повністю

Українцям готують підвищення комунальних тарифів