Залізничний вокзал "замінували" по телефону

Олена Капустян, (вiд читачiв), 15 листопада 2012р. 11:48

Приблизно об одинадцятій годині ранку на центральному залізничному вокзалі Київ-Пасажирський почалась евакуація пасажирів. В міліцію подзвонив невідомий та повідомив, що вокзал заміновано.

... Читати повністю

Виробник Е-рідерів випустив додаток для Windows 8

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 11:37

Відомий виробник електронних книг компанія Barnes & Noble створила безкоштовний додаток для читання в системі WIndows 8.

Додаток дозволяє читати книги, газети, журнали і комікси, с... Читати повністю

Ввечері дивіться онлайн-концерт Кузьми Скрябіна

Галина Танай, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 11:23

Хочете на концерт Скрябіна? О 20:00 заходьте на фейсбук Кузьми, переходьте за лінком - і слухайте улюблені хіти і нові пісні.... Читати повністю

Skype взагалі прибрав функцію відновлення паролю

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 11:22

Після того, як ряд користувачів популярного сервісу відео-дзвінків Skype почали скаржитися на злами їхніх акаунтів завдяки функції відновлення паролю, програмісти сервісу взагалі прибрали цю функці... Читати повністю

З 1 грудня поїзд Луганськ-Київ поїде через Суми

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 11:13

З 1 грудня поїзд №126/125 Луганськ-Київ буде їхати через Суми.

Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

З Луганська він вирушатиме о 14:14, до Києва прибуватиме о 10:10. Н... Читати повністю

Азаров запропонував Раді знизити мито на джипи

Олена Капустян, (вiд читачiв), 15 листопада 2012р. 11:10

Прем'єр-міністр Микола Азаров запропонував Верховній Раді переглянути ставки мита на імпорт та привести українську систему... Читати повністю

Жителі 5 будинків на Печерську залишились без води

Олена Капустян, (вiд читачiв), 15 листопада 2012р. 10:50

15 листопада через пошкодження водопровідної мережі на перетині вулиці Анрі Барбюса та вулиці Ковпака у Печерському районі тимчасово без водопостачання залишились мешканці будинків. По це пові... Читати повністю

Експерти: 6 згущівок з 8 мають оцінку "погано"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 10:42

Центр експертиз "Тест" перевірив вісім зразків згущеного молока від різних виробників, котрі можна купити в київських супермаркетах.

Експерти... Читати повністю

Іноземні інвестиції в Україну знизились на 30%

Олена Капустян, (вiд читачiв), 15 листопада 2012р. 10:35

Потік прямих іноземних інвестицій в Україну за 9 місяців зменшився на 29,4% порівняно з 2011 років. Про це йдеться у повідомленні Державної служби статистики.

За 9 місяців приріст іноз... Читати повністю

Google показує красу зоряного неба у 3D

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 10:24

Google, знаний своїми «мандрувальними» сервісами, запустив новий проект – зоряне небо у форматі 3D.

Зроблено це на основі розробок НАСА і Європейського космічного агенства... Читати повністю

Презентація книги «Чудеса возможны"

Книжковий магазин "ЧИТАЙКА", (вiд читачiв), 14 листопада 2012р. 19:31

Презентация книги Станислава Хохеля «Чудеса возможны или Путь к волшебству»

Читати повністю

Завтра почнуть ремонтувати ескалатор на Либідській

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 14 листопада 2012р. 18:45

На станції метро Либідська  з завтрашнього дня розпочнуться капітальні ремонтні роботи ескалатора №1.

Про це повідомляється на сайті  ... Читати повністю

До п’ятниці купуйте новорічні подарунки

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 14 листопада 2012р. 17:43

У «Експоцентрі» за адресою проспект Академіка Глушкова, 1  стартувала виставка-ярмарок святкових новорічних подарунків «Щедрий Миколай – 2012», повідомляє Читати повністю

Світове мистецтво приміряли на котів

Софія Кущ, Свiдомо, 14 листопада 2012р. 17:41

"The Guardian" підрахувало, що любителів котів у світі майже вдівічі більше, ніж собачників. І спеціально для них опублікувало колажі, на яких коти - моделі... Читати повністю

Історики встановили рятівників від Голодомору

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 листопада 2012р. 17:17

Історики з Центру дослідження визвольного руху, зокрема - Володимир Тиліщак, встановили імена людей, котрі рятували своїх земляків від Голодомору 1932-1933 років.

"Бабенко Андрій,&n... Читати повністю