Для роботи у Росії тепер треба скласти мовний тест

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 листопада 2012р. 12:03

Президент Росії Володимир Путін підписав закон, що зобов'язує всіх бажаючих офіційно працювати в країні пройти тест на знання російської мови.

Про це повідомляє прес-служба президента Росії... Читати повністю

Міліція знайшла вкрадений BMW футболіста "Динамо"

Олена Капустян, (вiд читачiв), 14 листопада 2012р. 11:59

В Києві затримали злочинців, які викрали BMW Х-6 футболіста "Динамо" Данили Силви.  Про це повідомила прес-служба міліції Києва. 17 жовтня його автомо... Читати повністю

В Києві загинув громадянин Польщі

Олена Капустян, (вiд читачiв), 14 листопада 2012р. 11:22

Ввечері 13 листопада на проспекті Бажана, 1 в дорожньо-транспортній пригоді загинув громадянин Польщі. Про це повідомляє прес-служба управлінн... Читати повністю

Стартує фест британського кіно

Галина Танай, Свiдомо, 14 листопада 2012р. 11:21

Уявіть себе британським пенсіонером в Індії, поблукайте по верескових полях «Грозового перевалу» і пройдіться нічним Лондоном в компанії Джека-потрошителя. І все це – не виходячи... Читати повністю

Будьте обережнішими зі своїм Skype

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 листопада 2012р. 11:08

Популярний сервіс відеодзвінків Skype можна хакнути, знаючи лише електронну пошту користувача.

Про це пише у своєму блозі Антон НосикЧитати повністю

В Києві затримали шахрая-"працівника "Київенерго"

Олена Капустян, (вiд читачiв), 14 листопада 2012р. 11:01

13 листопада міліція Святошинського району затримала шахрая, який злочинним чином видурив у громадян 700 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба міліції.

Зловмисник називався працівник... Читати повністю

На Хрещатику зв'явиться Різдвяне село

Олена Капустян, (вiд читачiв), 14 листопада 2012р. 10:41

В грудні на Хрещатику та Майдані Незалежності розташується Різдвяне село. Про це повідомляє прес-служба Київради.

За словами Тетяни Слишик, начальн... Читати повністю

Google: Уряди країн все більше слідкують за вами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 листопада 2012р. 10:14

Уряди різних країн стали більше цікавитися інформацією про інтернет-користувачів.

Про це свідчить останнє досл... Читати повністю

Віце-президент США дзвонив Януковичу щодо виборів

Олена Капустян, (вiд читачiв), 14 листопада 2012р. 9:36

Віце-президент США Джо Байден висловив президенту Віктору Януковичу стурбованість з приводу парламентських виборів в Україні. Про це повідомляє Читати повністю

«МайстерШеф» та «На ножах» - небезпечні для фігури

Маша Землянська, Свiдомо, 14 листопада 2012р. 9:12

Якщо Ви стежите за вагою – кулінарні програми по типу «МайстерШеф», «Їмо вдома», «На ножах» та решта - не для Вас. Психологи з Коледжів Гобарта і Вілльяма... Читати повністю

На аукціоні продали найдорожчий діамант

Олена Капустян, (вiд читачiв), 14 листопада 2012р. 9:11

На аукціоні будинку Christie's в Женеві унікальний діамант "Ерцгерцог австрійський Йозеф" проданий за рекордні 21,5 мільйонів доларів. Вартість лота перевищила стартову ціну на 6,5 мільйонів д... Читати повністю

Тиждень лікарні безкоштовно мірятимуть цукор

Маша Землянська, Свiдомо, 14 листопада 2012р. 8:54

З 14-го листопада центральні поліклініки безкоштовно мірятимуть тиск і рівень цукру у крові. Також киянам пропонують пройти скринінг-обстеження або отримати консультацію ендокринологів про те... Читати повністю

Долар став ще дорожче

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 19:30

13-го листопада на українському міжбанківському ринку долар піднявся до рекордної цього року відмітки 8,288-8,325 гривень за долар. Про це повідомляє finance.ua.... Читати повністю

Пробне шкільне тестування можна пройти он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 17:40

Освітній портал "Щоденник" пропонує школярам пройти пробне шкільне тестування не виходячи з дому - в режимі он-лайн.

Про це повідомляє прес-служба порталу.

Засновані тести на минуло... Читати повністю