Захисника мови випустили під підписку про невиїзд

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 18:08

Активіста Податкового майдану Віталія Грузінова, взятого під варту у серпні за мовні протести під Українським домом, випустили з СІЗО під підписку про невиїзд.

Таке рішення прийняв суддя По... Читати повністю

Пошук листів у Gmail став зручнішим

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 17:27

Google трохи спростив користувачам електронної пошти Gmail процес пошуку потрібного листа у скриньці.

Якщо раніше шукати лист у стосах інших можна було лише за темою листа чи за адресатом,... Читати повністю

У п'ятницю сквер Косіора стане Сквером доброчинців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 17:13

У п'ятницю о 12:00 група активістів з різних громадських організацій ("Відсіч", "Молодий Народний Рух" та інші) кожному дереву в сквері Косіора на Артема Читати повністю

Керівника ОСББ оштрафували за двірників

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 15 листопада 2012р. 17:12

У Дарницькому районі  працівники податкової служби виявили двох «нелегальних» двірників,  за яких тепер керівник Об’єднань  співвласників багатоквартирних будинків... Читати повністю

Провайдер Ланет дасть гроші за впізнання крадіїв

Маша Землянська, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 16:44

Київський провайдер "Ланет" пропонує 10 тисяч гривень за інформацію, про людей, які поцупили їхнє обладнання.

"8 листопада о Читати повністю

На Дарниці перенесли зупинку міської електрички

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 15 листопада 2012р. 16:06

Зупинку міської електрички на станції Дарниця було перенесено на 200 метрів  далі в сторону вулиці Привокзальної. Про це повідомляє прес-служба Київпастрансу.

На запитання, що по... Читати повністю

Умови вступу до університетів у 2013 не зміняться

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 15:52

Умови вступу до вищих навчальних закладів у наступному році залишаться незмінними в порівнянні з цим роком.

Згідно з наказом Міносвіти, вступ почнеться 1 липня, а вже 1 серпня абітурієнти д... Читати повністю

Вибрати попутника в літаку тепер можна по Facebook

Галина Танай, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 15:51

Компанія «Аеросвiт» ввела новий сервіс SeatID. Тепер, замовляючи квитки в інтернеті, можна бач... Читати повністю

Європа дивиться кому з України не дала "шенген"

Софія Кущ, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 15:45

В Європарламенті відкрили виставку "Візи? Навіщо?" з фотографіями відомих українців, яким не дали шенгенських віз.

Герої фотовиставки Максима Яковчука – професори, журналісти, спортсм... Читати повністю

В Україні найчастіше DDoS'ять бізнес-сайти і ЗМІ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 15:33

Найчастіше DDoS-атакам в Україні піддаються бізнес-сайти і інформаційні ресурси.

Такого висновку дійшли аналітики з компанія-виробника антивірусів "Лабораторія Касперського".

Бізнес... Читати повністю

Дивіться 100 секунд як мінялась мода за століття

Софія Кущ, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 15:10

За 100 секунд автори спробували показати, як змінювалася мода з 1912 до початку 2012.

Подружжя Лінда і Майк з Велликобританії, показують тенденції моди кожної епохи. Крім зміни одягу, у від... Читати повністю

Загублений індкод поновити стало легше

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 15:00

Відтепер загублений ідентифікаційний номер можна поновити не лише за місцем проживання, як це було раніше, але й відділенні податкової в місті, де Ви працюєте (і платите з зарплати податки).

<... Читати повністю

Gillette і Old Spice шкодять чоловічому здоров'ю

Маша Землянська, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 14:56

Популярну чоловічу косметику звинувачують у шкоді для здоров’я. Торонтська організація Environmental Defence, провівши лабораторне дослідження, знайшла у багатьох товарах небезпечні токсичні... Читати повністю

Екс-власники "Сяйва" досі отримують рахунки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 14:43

Колишні власники книгарні "Сяйво" на Червоноармійській, 32, котра взимку 2010-го була захоплена людьми депутатів Київради, а восени 2011-го відкрилася як муніципальна, досі отримують рахунки для сп... Читати повністю

Американці навчили смартфони міряти температуру

Маша Землянська, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 14:30

Компанія Fraden Corporation запатентувала програму, яка може виміряти температуру тіла за допомогою телефону.

Для процедури потрібен смартфон з камерою,... Читати повністю