Facebook змінив вигляд "дружніх сторінок"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 13:09

Вигляд сторінок дружби у соціальній мережі Facebook оновився.

Відтепер сторінки, де можна побачити дані про людину з френд-стрічки і її зв'язок з Вами, "підбили" під загальний Timeline-стил... Читати повністю

На Дарниці мешканцям 9 будинків відключили воду

Олена Капустян, (вiд читачiв), 13 листопада 2012р. 13:00

У зв’язку з проведенням планових робіт на водопровідній мережі по Харківському шосе, 21-21/6 без холодної води залишилися мешканці 9 будинків.

Як повідомляє "Київводоканал", води... Читати повністю

"Екстазі" з Литви перевозили до Києва

Олена Капустян, (вiд читачiв), 13 листопада 2012р. 12:40

Працівники міліції затримали 29-річного мешканця Луганська, який доставляв наркотики до Києва. Про це повідомила прес-служба Шевченківського районного управління київської міліції. -&nbs... Читати повністю

Спільний з Росією посібник з історії вийшов друком

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 12:26

Спільний українсько-російський підручник з історії для вчителів вже вийшов друком у Росії.

"Свідомо" вдалося отримати примірник для огляду. Книга, над котрою працювали обидва Міністерства о... Читати повністю

Біля Арсеналу знайшли могилу матері Мазепи

Софія Кущ, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 12:03

Під будівлею Мистецького арсеналу знайшли останки ігумені Києво-Печерського Вознесенського монастиря Марії Магдалини (в миру - Марина Мокієвська), матері гетьмана Івана Мазепи, повідомляє прес-цент... Читати повністю

На Лісному знайшли снаряд Другої світової

Олена Капустян, (вiд читачiв), 13 листопада 2012р. 11:59

Зранку  на вулиці Малишка  знайшли артілерійський снаряд часів Великої Вітчизняної війни. Про це повідомили у прес-службі управління... Читати повністю

У жовтні українців у Facebook поменшало на 45 000

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 11:28

Наприкінці жовтня українська аудиторія соціальної мережі Facebook знизилася на 45 000.

Такі дані подає компанія Social Bake... Читати повністю

З Microsoft пішов головний менеджер по Windows

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 10:36

З компанії Microsoft пішов один з топ-менеджерів, відповідальний за операційну систему Windows, Стів Сінофські.

Про це Читати повністю

Риба двічі на тиждень – на 6% менше ризик інсульту

Маша Землянська, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 10:35

Люди, які два чи чотири рази на тиждень їдять рибу – на 6% менше ризикують отримати інсульт. П’яти і більше порцій риби підвищують захист судин до 12%.

Учені з Кембриджського ун... Читати повністю

З Chrome тепер можна створити рок-команду он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 10:00

Популярний браузер Google Chrome створив незвичний додаток - JAM для Chrome.

Це веб-додаток, котрий дозволяє друзям (або й незнайомцям), що знах... Читати повністю

У 3% людей невиявлена алергія від спеції

Маша Землянська, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 9:52

Алергія через спеції спостерігається у 3% людей. Причому у більшості хворих лікарі не можуть її діагностувати і людина роками мучиться від проблем.

Американський коледж алергії, астми і іму... Читати повністю

Киянин виявився власником "кокаїнового" трафіку

Олена Капустян, (вiд читачiв), 13 листопада 2012р. 9:21

Організатором міжнародного каналу збиту наркотиків в Україні виявився киянин. Його затримали співробітники СБУ спільно з прикордонниками у ході спецоперації. Про це йдет... Читати повністю

Українці почали більше заощаджувати на відпочинок