Опозиція розпустила людей під ЦВК

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 21:16

Опозиційні сили закінчили мітинг проти фальсифікацій на виборах під стінами Центрвиборчкому та закликали людей прийти під Верховну Раду... Читати повністю

Підбирайте фільми за настроєм онлайн

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 20:23

В інтернеті з’явився новий сервіс, який допомагає користувачам обрати фільм лише відмітивши свій настрій. 

Сервіс назвали Moovler<... Читати повністю

Опозиція знову не визнає вибори

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 19:05

Опозиційні партії «Батьківщина»«Свобода» та «УДАР» не визнаватимуть результати виборів, доки опозиційні кандидати не... Читати повністю

Уряд дозволив наркотики лікарям та ветеринарам

Маша Землянська, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 17:26

Кабінет міністрів дозволив видавати ліцензії на використання наркотичних та психотропних речовин фізичним особам – які працю... Читати повністю

ГПУ обіцяє знайти фальсифікаторів Пилипишина

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 16:42

Прокуратура Києва порушила кримінальну справу за фактом фальсифікації результатів голосування на скандальному 223-ому окрузі, в якому боролися за депутатське крісло «свободівець» Юрій Л... Читати повністю

Померла мати Олександра Попова

Олена Капустян, (вiд читачiв), 12 листопада 2012р. 16:41

На 75 році життя померла Ганна Харитонівна Попова, мати голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова. Про це повідомляє прес-служба президента України. 

У зв'язку... Читати повністю

На Майдані встановлять ялинку з 3D-ефектом

Олена Капустян, (вiд читачiв), 12 листопада 2012р. 16:28

19 грудня на Майдані незалежності установлять новорічну 35-метрову ялинку. Про це журналістам повідомила начальник Головного управління культури Києва Світлана Зоріна. "Вона буде штучної, зроблена... Читати повністю

Театр «Дах» святкує повноліття

Галина Танай, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 16:26

Їх люблять у Норвегії та Франції, а в Києві побувати хоч на одній виставі – ознака гарного тону навіть для не-театралів. У понеділок, 12 листопада, їм 18 – і страшно подумати, на що буд... Читати повністю

"Pussy Riot"по-українськи:в храм влізло 4 хлопців

Софія Кущ, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 16:12

У ніч на 9 листопада у церкву святого Миколая у селі Барвінків, Верховинського району Івано-Франківської області, вдерлось четверо чоловіків з колготками на голові, повідомляє Читати повністю

В обід горіла дитяча академія мистецтв на Оболоні

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 15:28

В обід в Київській дитячій академії мистецтв сталася пожежа. Про це «Свідомо» повідомили в прес-службі Міністерства надзвичайних ситуацій.

За попередніми даними мнсників, пожежа... Читати повністю

Ліки від діареї "Ентобан" спіймали на обмані

Маша Землянська, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 14:53

Антимонопольний комітет України просить змінити рекламу лікарського препарату «Ентобан»... Читати повністю

ФФУ просить Шеву очолити збірну Україну

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 14:48

Федерація футболу України запросила Андрія Шевченка очолити футбольну збірну країни.

Про це повідомляє прес-служба ФФУ.

... Читати повністю

Синоптики знову обіцяють зиму в Києві

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 14:47

В Києві протягом двох тижнів стане холодніше, а наприкінці листопада очікують сніг. Про це попереджає Гідрометеорологічний центр Міністерства... Читати повністю

Музею російського мистецтва виповнилось 90

Софія Кущ, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 14:27

Музей російського мистецтва святкує свій 90-тий день народження. І робить, з цієї нагоди, дві святкові події.

Перша - для дітей "Ство... Читати повністю

"Ютейр" відкрила рейси з Києва до Ростова-на-Дону

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 14:15

Авіакомпанія "Ютейр-Україна" відкрила рейс з Києва (Жуляни) до Ростова-на-Дону.

За повідомленням прес-служби ко... Читати повністю