Будьте обережнішими зі своїм Skype

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 листопада 2012р. 11:08

Популярний сервіс відеодзвінків Skype можна хакнути, знаючи лише електронну пошту користувача.

Про це пише у своєму блозі Антон НосикЧитати повністю

В Києві затримали шахрая-"працівника "Київенерго"

Олена Капустян, (вiд читачiв), 14 листопада 2012р. 11:01

13 листопада міліція Святошинського району затримала шахрая, який злочинним чином видурив у громадян 700 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба міліції.

Зловмисник називався працівник... Читати повністю

На Хрещатику зв'явиться Різдвяне село

Олена Капустян, (вiд читачiв), 14 листопада 2012р. 10:41

В грудні на Хрещатику та Майдані Незалежності розташується Різдвяне село. Про це повідомляє прес-служба Київради.

За словами Тетяни Слишик, начальн... Читати повністю

Google: Уряди країн все більше слідкують за вами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 листопада 2012р. 10:14

Уряди різних країн стали більше цікавитися інформацією про інтернет-користувачів.

Про це свідчить останнє досл... Читати повністю

Віце-президент США дзвонив Януковичу щодо виборів

Олена Капустян, (вiд читачiв), 14 листопада 2012р. 9:36

Віце-президент США Джо Байден висловив президенту Віктору Януковичу стурбованість з приводу парламентських виборів в Україні. Про це повідомляє Читати повністю

«МайстерШеф» та «На ножах» - небезпечні для фігури

Маша Землянська, Свiдомо, 14 листопада 2012р. 9:12

Якщо Ви стежите за вагою – кулінарні програми по типу «МайстерШеф», «Їмо вдома», «На ножах» та решта - не для Вас. Психологи з Коледжів Гобарта і Вілльяма... Читати повністю

На аукціоні продали найдорожчий діамант

Олена Капустян, (вiд читачiв), 14 листопада 2012р. 9:11

На аукціоні будинку Christie's в Женеві унікальний діамант "Ерцгерцог австрійський Йозеф" проданий за рекордні 21,5 мільйонів доларів. Вартість лота перевищила стартову ціну на 6,5 мільйонів д... Читати повністю

Тиждень лікарні безкоштовно мірятимуть цукор

Маша Землянська, Свiдомо, 14 листопада 2012р. 8:54

З 14-го листопада центральні поліклініки безкоштовно мірятимуть тиск і рівень цукру у крові. Також киянам пропонують пройти скринінг-обстеження або отримати консультацію ендокринологів про те... Читати повністю

Долар став ще дорожче

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 19:30

13-го листопада на українському міжбанківському ринку долар піднявся до рекордної цього року відмітки 8,288-8,325 гривень за долар. Про це повідомляє finance.ua.... Читати повністю

Пробне шкільне тестування можна пройти он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 17:40

Освітній портал "Щоденник" пропонує школярам пройти пробне шкільне тестування не виходячи з дому - в режимі он-лайн.

Про це повідомляє прес-служба порталу.

Засновані тести на минуло... Читати повністю

Білборди ТСН нищать кар’єру феміністки

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 17:21

Нові рекламні білборди новин каналу «1+1» з різними фотографіями подій загрожують кар’єрі користувачці Tamara Zumka, яка називає себе феміністкою – її поцілунок з хлопцем кр... Читати повністю

В Києві ще 6 будинків залишились без води

Олена Капустян, (вiд читачiв), 13 листопада 2012р. 17:09

Ввечері через пошкодження водопровідної мережі на невизначений термін без водопостачання залишились мешканці будинків:

Оболонський район

по вулиці Сокальській № 6;<... Читати повністю

Янукович хоче дати гроші хворим на гепатит та СНІД

Маша Землянська, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 17:06

Віктор Янукович просить уряд дати гроші на повну оплату лікування СНІДу, туберкульозу та гепатитів.

«З метою запобігання поши... Читати повністю

Опозиціонери билися та крутили дулі журналістам

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 16:45

Чоловіки, які охороняли сцену під час мітингу опозиції біля Центрвиборчкому, не пускали до сцени журналістів, билися, крутили дулі на камеру та втопили телефон блогера. Про це повідомляє на своїй с... Читати повністю