На аукціоні продали найдорожчий діамант

Олена Капустян, (вiд читачiв), 14 листопада 2012р. 9:11

На аукціоні будинку Christie's в Женеві унікальний діамант "Ерцгерцог австрійський Йозеф" проданий за рекордні 21,5 мільйонів доларів. Вартість лота перевищила стартову ціну на 6,5 мільйонів д... Читати повністю

Тиждень лікарні безкоштовно мірятимуть цукор

Маша Землянська, Свiдомо, 14 листопада 2012р. 8:54

З 14-го листопада центральні поліклініки безкоштовно мірятимуть тиск і рівень цукру у крові. Також киянам пропонують пройти скринінг-обстеження або отримати консультацію ендокринологів про те... Читати повністю

Долар став ще дорожче

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 19:30

13-го листопада на українському міжбанківському ринку долар піднявся до рекордної цього року відмітки 8,288-8,325 гривень за долар. Про це повідомляє finance.ua.... Читати повністю

Пробне шкільне тестування можна пройти он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 17:40

Освітній портал "Щоденник" пропонує школярам пройти пробне шкільне тестування не виходячи з дому - в режимі он-лайн.

Про це повідомляє прес-служба порталу.

Засновані тести на минуло... Читати повністю

Білборди ТСН нищать кар’єру феміністки

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 17:21

Нові рекламні білборди новин каналу «1+1» з різними фотографіями подій загрожують кар’єрі користувачці Tamara Zumka, яка називає себе феміністкою – її поцілунок з хлопцем кр... Читати повністю

В Києві ще 6 будинків залишились без води

Олена Капустян, (вiд читачiв), 13 листопада 2012р. 17:09

Ввечері через пошкодження водопровідної мережі на невизначений термін без водопостачання залишились мешканці будинків:

Оболонський район

по вулиці Сокальській № 6;<... Читати повністю

Янукович хоче дати гроші хворим на гепатит та СНІД

Маша Землянська, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 17:06

Віктор Янукович просить уряд дати гроші на повну оплату лікування СНІДу, туберкульозу та гепатитів.

«З метою запобігання поши... Читати повністю

Опозиціонери билися та крутили дулі журналістам

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 16:45

Чоловіки, які охороняли сцену під час мітингу опозиції біля Центрвиборчкому, не пускали до сцени журналістів, билися, крутили дулі на камеру та втопили телефон блогера. Про це повідомляє на своїй с... Читати повністю

Щасливо одружені живуть на 7 років довше

Маша Землянська, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 16:39

Сімейне життя корисне для здоров`я і тривалості його життя. Одружені чоловіки живуть на 7 років довше, ніж їхні неодружені однолітки.

Ще - одружені чоловіки знаходяться в кращій фізичній і... Читати повністю

Mozilla вбудувала в Firefox відеоредактор

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 16:39

Компанія Mozilla створила додаток для свого браузера Firefox, що дозволить створювати відеоролики, не встановлюючи додаткових програм.

Назва новинки - Popkorn Maker. Її можливості обмежені,... Читати повністю

Голосіївська РДА "викинула" 350 тисяч на папір

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 15:58

Голосіївська державна адміністрація Києва витратила 346 800 на канцелярію.Про це повідомляє сайт Наші гроші.

Адміні... Читати повністю

У Пирогово знімають фільм про Другу світову

Софія Кущ, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 15:51

Під відкритим небом у Пирогово режисер Андрій Рожен знімає фільм "Солов'ї, солов'ї". Це кіно по реальним подіям про те, як у часи Другої світової війни, у румунське село на Буковині пр... Читати повністю

Українці найбільше хочуть позбутися своїх Nokia

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 14:10

Nokia - лідер українського ринку телефонів, що були у вжитку.

Такого висновку дійшли аналітики з порталу безкоштовних оголошень Slando.

Читати повністю

Джей Ло вибере фана по фото і запросить за куліси

Софія Кущ, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 14:06

Дженіфер Лопез написала у своєму Твітері, що по фото вибере киянина, якого запросить за лаштунки свого концерту.

Лопес буде переглядати всі фото своїх шанувальників з квитками у... Читати повністю