На Дарниці мешканцям 9 будинків відключили воду

Олена Капустян, (вiд читачiв), 13 листопада 2012р. 13:00

У зв’язку з проведенням планових робіт на водопровідній мережі по Харківському шосе, 21-21/6 без холодної води залишилися мешканці 9 будинків.

Як повідомляє "Київводоканал", води... Читати повністю

"Екстазі" з Литви перевозили до Києва

Олена Капустян, (вiд читачiв), 13 листопада 2012р. 12:40

Працівники міліції затримали 29-річного мешканця Луганська, який доставляв наркотики до Києва. Про це повідомила прес-служба Шевченківського районного управління київської міліції. -&nbs... Читати повністю

Спільний з Росією посібник з історії вийшов друком

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 12:26

Спільний українсько-російський підручник з історії для вчителів вже вийшов друком у Росії.

"Свідомо" вдалося отримати примірник для огляду. Книга, над котрою працювали обидва Міністерства о... Читати повністю

Біля Арсеналу знайшли могилу матері Мазепи

Софія Кущ, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 12:03

Під будівлею Мистецького арсеналу знайшли останки ігумені Києво-Печерського Вознесенського монастиря Марії Магдалини (в миру - Марина Мокієвська), матері гетьмана Івана Мазепи, повідомляє прес-цент... Читати повністю

На Лісному знайшли снаряд Другої світової

Олена Капустян, (вiд читачiв), 13 листопада 2012р. 11:59

Зранку  на вулиці Малишка  знайшли артілерійський снаряд часів Великої Вітчизняної війни. Про це повідомили у прес-службі управління... Читати повністю

У жовтні українців у Facebook поменшало на 45 000

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 11:28

Наприкінці жовтня українська аудиторія соціальної мережі Facebook знизилася на 45 000.

Такі дані подає компанія Social Bake... Читати повністю

З Microsoft пішов головний менеджер по Windows

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 10:36

З компанії Microsoft пішов один з топ-менеджерів, відповідальний за операційну систему Windows, Стів Сінофські.

Про це Читати повністю

Риба двічі на тиждень – на 6% менше ризик інсульту

Маша Землянська, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 10:35

Люди, які два чи чотири рази на тиждень їдять рибу – на 6% менше ризикують отримати інсульт. П’яти і більше порцій риби підвищують захист судин до 12%.

Учені з Кембриджського ун... Читати повністю

З Chrome тепер можна створити рок-команду он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 10:00

Популярний браузер Google Chrome створив незвичний додаток - JAM для Chrome.

Це веб-додаток, котрий дозволяє друзям (або й незнайомцям), що знах... Читати повністю

У 3% людей невиявлена алергія від спеції

Маша Землянська, Свiдомо, 13 листопада 2012р. 9:52

Алергія через спеції спостерігається у 3% людей. Причому у більшості хворих лікарі не можуть її діагностувати і людина роками мучиться від проблем.

Американський коледж алергії, астми і іму... Читати повністю

Киянин виявився власником "кокаїнового" трафіку

Олена Капустян, (вiд читачiв), 13 листопада 2012р. 9:21

Організатором міжнародного каналу збиту наркотиків в Україні виявився киянин. Його затримали співробітники СБУ спільно з прикордонниками у ході спецоперації. Про це йдет... Читати повністю

Українці почали більше заощаджувати на відпочинок

Олена Капустян, (вiд читачiв), 13 листопада 2012р. 8:57

Українці почали більше заощаджувати на відпочинок. Такі висновки дослідження, що проводилося за підтримки Erste Group в 16 європейських країнах, передає прес-служба Незалежної асоціації банків Укра... Читати повністю

ГПУ хоче повернути державі 28 га під Києвом

Олена Капустян, (вiд читачiв), 13 листопада 2012р. 8:39

Генеральна прокуратура вирішила повернути незаконно відчужені землі у Київській області у державну власність. Про цеЧитати повністю

Опозиція розпустила людей під ЦВК

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 21:16

Опозиційні сили закінчили мітинг проти фальсифікацій на виборах під стінами Центрвиборчкому та закликали людей прийти під Верховну Раду... Читати повністю

Підбирайте фільми за настроєм онлайн

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 20:23

В інтернеті з’явився новий сервіс, який допомагає користувачам обрати фільм лише відмітивши свій настрій. 

Сервіс назвали Moovler<... Читати повністю