Підбирайте фільми за настроєм онлайн

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 20:23

В інтернеті з’явився новий сервіс, який допомагає користувачам обрати фільм лише відмітивши свій настрій. 

Сервіс назвали Moovler<... Читати повністю

Опозиція знову не визнає вибори

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 19:05

Опозиційні партії «Батьківщина»«Свобода» та «УДАР» не визнаватимуть результати виборів, доки опозиційні кандидати не... Читати повністю

Уряд дозволив наркотики лікарям та ветеринарам

Маша Землянська, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 17:26

Кабінет міністрів дозволив видавати ліцензії на використання наркотичних та психотропних речовин фізичним особам – які працю... Читати повністю

ГПУ обіцяє знайти фальсифікаторів Пилипишина

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 16:42

Прокуратура Києва порушила кримінальну справу за фактом фальсифікації результатів голосування на скандальному 223-ому окрузі, в якому боролися за депутатське крісло «свободівець» Юрій Л... Читати повністю

Померла мати Олександра Попова

Олена Капустян, (вiд читачiв), 12 листопада 2012р. 16:41

На 75 році життя померла Ганна Харитонівна Попова, мати голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова. Про це повідомляє прес-служба президента України. 

У зв'язку... Читати повністю

На Майдані встановлять ялинку з 3D-ефектом

Олена Капустян, (вiд читачiв), 12 листопада 2012р. 16:28

19 грудня на Майдані незалежності установлять новорічну 35-метрову ялинку. Про це журналістам повідомила начальник Головного управління культури Києва Світлана Зоріна. "Вона буде штучної, зроблена... Читати повністю

Театр «Дах» святкує повноліття

Галина Танай, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 16:26

Їх люблять у Норвегії та Франції, а в Києві побувати хоч на одній виставі – ознака гарного тону навіть для не-театралів. У понеділок, 12 листопада, їм 18 – і страшно подумати, на що буд... Читати повністю

"Pussy Riot"по-українськи:в храм влізло 4 хлопців

Софія Кущ, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 16:12

У ніч на 9 листопада у церкву святого Миколая у селі Барвінків, Верховинського району Івано-Франківської області, вдерлось четверо чоловіків з колготками на голові, повідомляє Читати повністю

В обід горіла дитяча академія мистецтв на Оболоні

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 15:28

В обід в Київській дитячій академії мистецтв сталася пожежа. Про це «Свідомо» повідомили в прес-службі Міністерства надзвичайних ситуацій.

За попередніми даними мнсників, пожежа... Читати повністю

Ліки від діареї "Ентобан" спіймали на обмані

Маша Землянська, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 14:53

Антимонопольний комітет України просить змінити рекламу лікарського препарату «Ентобан»... Читати повністю

ФФУ просить Шеву очолити збірну Україну

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 14:48

Федерація футболу України запросила Андрія Шевченка очолити футбольну збірну країни.

Про це повідомляє прес-служба ФФУ.

... Читати повністю

Синоптики знову обіцяють зиму в Києві

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 14:47

В Києві протягом двох тижнів стане холодніше, а наприкінці листопада очікують сніг. Про це попереджає Гідрометеорологічний центр Міністерства... Читати повністю

Музею російського мистецтва виповнилось 90

Софія Кущ, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 14:27

Музей російського мистецтва святкує свій 90-тий день народження. І робить, з цієї нагоди, дві святкові події.

Перша - для дітей "Ство... Читати повністю

"Ютейр" відкрила рейси з Києва до Ростова-на-Дону

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 14:15

Авіакомпанія "Ютейр-Україна" відкрила рейс з Києва (Жуляни) до Ростова-на-Дону.

За повідомленням прес-служби ко... Читати повністю

Білі автомобілі стають модними через Apple

Олена Капустян, (вiд читачiв), 12 листопада 2012р. 14:12

Білі автомобілі стають модними через гаджети Аррle. Так вважають в компанії PPG Industries Inс., що постачає фарбу автомобільним к... Читати повністю