Apple і HTC "помирилися" на 10 років

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 12:12

Два техно-гіганти - компанії Apple i HTC - підписали договір про взаємний "патентний ненапад" протягом 10 років.

Про це повідомляє Bloomberg.

Сварка між компаніями почалася кілька р... Читати повністю

Хто у Київраді подарував Замок барона на Ярвалу

Маша Землянська, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 11:56

1-го жовтня Київрада вирішила віддати Замок барона, що на Ярославовому валу, 1 об'єднанню співвласникам багатоповерхового будинку "Замок" д... Читати повністю

Графік відключення холодної води в Києві

Олена Капустян, (вiд читачiв), 12 листопада 2012р. 11:17

Через виконання планових робіт в трьох районах Києва відключать водопостачання. Про це Читати повністю

Куди піти на тижні: Джей Ло і Нове британське кіно

Софія Кущ, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 11:16

Понеділок, 12 листопада

"GARBAGE" у Палаці спорту, початок о 19:00.

О 18:00 у книгарні "Є" (на в... Читати повністю

Суд "захисника мови" знову перенесли

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 11:10

Суд по справі Віталія Грузінова - учасника "Податкового майдану", взятого під варту ще у серпні за мовні протести під Українським домом, перенесли на 15 листопада.

Таке рішення прийняв судд... Читати повністю

Віруси та грип киянам загрожують двічі на рік

Маша Землянська, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 11:00

Більшість українців хворіють на грип та інші вірусні захворювання раз на півроку. Такі висновки дослідження міжнародного кадрового порталу Hea... Читати повністю

Apple заплатила 21 мільйон за годинник

Олена Капустян, (вiд читачiв), 12 листопада 2012р. 10:59

Компанія Apple виплатила 21 мільйон доларів Швейцарським федеральним залізницям  за використання образу швейцарського залізничного годинника в мобільних пристроях. Про це &nb... Читати повністю

Life:) пропонує убезпечити дані сім-картки он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 10:42

Мобільний оператор Life:) створив додаток для власників Android і iOs, з допомогою якого можна зберегти всі дані своєї сім-картки в он-лайні.

Додаток називається «life:) Ар... Читати повністю

В світі закінчується золото

Олена Капустян, (вiд читачiв), 12 листопада 2012р. 10:33

Кількість нових родовищ золота у світі скорочується, а витрати на розвідку в галузі досягли рекордних 8 мільярдів доларів у 2011 році. Про це заявив директор Barrick Gold Corp. Джеймі Сокальсь... Читати повністю

Українці рекордно скуповують валюту

Олена Капустян, (вiд читачiв), 12 листопада 2012р. 10:02

В жовтні населення скупило у банків 3,34 мільярдів доларів. Це рекордні показники попиту на іноземну валюту. Про це повідомили в Націо... Читати повністю

"Яндекс-диск" відтепер доступний під Windows 8

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 9:58

Компанія Яндекс випустила свій сервіс зберігання файлів "Яндекс-диск" для операційної системи Windows 8. 

Для тих, хто не користувався додатком: він є он-лайновим жорстким диском, що д... Читати повністю

Активісти дарують Ipad за кращий еко-демотиватор

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 9:41

Екологічна громадська організація "Розумне майбутнє" оголосила конкурс на найкращий демотиватор на екологічну тематику.

Постери можуть відправляти як про... Читати повністю

В Дніпровському районі дітей взяли в заручники

Олена Капустян, (вiд читачiв), 12 листопада 2012р. 9:22

5 листопада через несплачену іпотеку до квартири на вулиці Азербайджанській проникли троє чоловіків та взяли в заручники дітей. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Невідомі виштовхал... Читати повністю

Гормональні контрацептиви рятують жіночу пам’ять

Маша Землянська, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 9:06

Гормональні контрацептиви допомагають жінкам у старості зберігати когнітивні здібності – внутрішні розумові процеси, такі як здатність до вирішення проблеми та пам'ять. При чому чим довше жін... Читати повністю

Компанія знижок Groupon стала збитковою