Life:) пропонує убезпечити дані сім-картки он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 10:42

Мобільний оператор Life:) створив додаток для власників Android і iOs, з допомогою якого можна зберегти всі дані своєї сім-картки в он-лайні.

Додаток називається «life:) Ар... Читати повністю

В світі закінчується золото

Олена Капустян, (вiд читачiв), 12 листопада 2012р. 10:33

Кількість нових родовищ золота у світі скорочується, а витрати на розвідку в галузі досягли рекордних 8 мільярдів доларів у 2011 році. Про це заявив директор Barrick Gold Corp. Джеймі Сокальсь... Читати повністю

Українці рекордно скуповують валюту

Олена Капустян, (вiд читачiв), 12 листопада 2012р. 10:02

В жовтні населення скупило у банків 3,34 мільярдів доларів. Це рекордні показники попиту на іноземну валюту. Про це повідомили в Націо... Читати повністю

"Яндекс-диск" відтепер доступний під Windows 8

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 9:58

Компанія Яндекс випустила свій сервіс зберігання файлів "Яндекс-диск" для операційної системи Windows 8. 

Для тих, хто не користувався додатком: він є он-лайновим жорстким диском, що д... Читати повністю

Активісти дарують Ipad за кращий еко-демотиватор

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 9:41

Екологічна громадська організація "Розумне майбутнє" оголосила конкурс на найкращий демотиватор на екологічну тематику.

Постери можуть відправляти як про... Читати повністю

В Дніпровському районі дітей взяли в заручники

Олена Капустян, (вiд читачiв), 12 листопада 2012р. 9:22

5 листопада через несплачену іпотеку до квартири на вулиці Азербайджанській проникли троє чоловіків та взяли в заручники дітей. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Невідомі виштовхал... Читати повністю

Гормональні контрацептиви рятують жіночу пам’ять

Маша Землянська, Свiдомо, 12 листопада 2012р. 9:06

Гормональні контрацептиви допомагають жінкам у старості зберігати когнітивні здібності – внутрішні розумові процеси, такі як здатність до вирішення проблеми та пам'ять. При чому чим довше жін... Читати повністю

Компанія знижок Groupon стала збитковою

Олена Капустян, (вiд читачiв), 12 листопада 2012р. 8:57

Найбільший у світі дисконтний сервіс Groupon отримав  2,98 мільйонів доларів збитків у третьому кварталі. Про це Читати повністю

ЦВК не визнала «переможців» у 5-ти округах

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 11 листопада 2012р. 17:47

Центральна виборча комісія не затвердила «переможців» у 5-ти скандальних округах.

Зокрема ЦВК не визнала таких  «переможців», як  регіонала Віталія Травянк... Читати повністю

МакДональдз збирає кошти на обладнання для дітей

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 11 листопада 2012р. 14:40

В Україні проходить благодійна акція «День щастя» за підтримки компанії МакДональдз, повідомляється на сайті фонду «Україна 3000»... Читати повністю

Ілля Олейніков пішов з життя

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 11 листопада 2012р. 13:52

У Санкт-Петербурзі на 66-му році  життя помер відомий російський актор та телеведучий Ілля Олейніков.

Як повідомляє офіційний сайт &l... Читати повністю

З Дніпропетровська до Києва вирушив Hyundai

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 11 листопада 2012р. 12:41

На центральному залізничному вокзалі Дніпропетровська відбулося офіційне відкриття руху швидкісних поїздів Hyundai Rotem, повідомляєЧитати повністю

Під кінець тижня очікується похолодання

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 11 листопада 2012р. 10:57

Протягом наступного тижня у Києві дощові дні будуть чергуватися з сонячними, а на вихідних очікується різке зниження температури, повідомляє Gism... Читати повністю

Нас обнулили

Ярослава Михайлова, (вiд читачiв), 11 листопада 2012р. 1:48

Этот  вопрос постоянно возникает у меня, когда я слышу с разных сторон взаимоисключающие идеи – обнулиться… нет, лучше перевыборы…а давайте лучше проведём перевыборы на спо... Читати повністю

А У НАС В КВАРТИРЕ ГАЗовый счётчик!

Ярослава Михайлова, (вiд читачiв), 11 листопада 2012р. 1:18

Начальники ЖЭКов в грустях – часть прибыли уплывает прямо из рук. Особенно грустит нач. нашего ЖЭКа. Мало того, что сестрица, о которой я писала в своём блоге «Гарячий пиріжок», н... Читати повністю