Української мови поменшало у школах та книгах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 листопада 2012р. 16:40

Української мови поменшало в освіті і книговиданні, але побільшало в громадському транспорті і в кінотеатрах.

Даке дослідження зробили і візуалізували журналісти порталу Texty.org.ua.

... Читати повністю

Грицак: «дебілізм» треба вносити до паспортів

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 9 листопада 2012р. 15:59

Зранку, на круглому столі щодо закону про введення біометричних паспортів, автор законопроекту Василь Грицак ображав експертів та запевняв у доцільності цього закону.

Народний депутат нагол... Читати повністю

МТС дарує 700 хвилин за проблеми зі зв’язком

Маша Землянська, Свiдомо, 9 листопада 2012р. 15:06

Компанія МТС безкоштовно дарує абонентам додаткових 700 хвилин в середині мережі. Так компанія перепрошує за проблеми зі зв’язком напередодні.

«Шановний абонент! Щоб компенсуват... Читати повністю

Левченко: Розносити окружком не було сенсу

Єгор Соболєв, Свiдомо, 9 листопада 2012р. 14:02

До цього літа його знали лише кадрові "свободівці". Але на виборах депутата від Шевченківського району Юрій Левченко не лише став єдиним кандидатом від "Батьківщини" та "Свободи", але й символом пр... Читати повністю

Телефони BlackBerry небезпечні для шкіри

Маша Землянська, Свiдомо, 9 листопада 2012р. 13:54

Якщо Ви власник дорогого мобільного компанії BlackBerry - бережіть шкіру, особливо якщо вона у Вас чутлива. На зустрічі Американського коледжу алергії,... Читати повністю

Співачка Шакіра з'явилася в соцмережі Вконтакте

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 листопада 2012р. 13:11

Відома колумбійська співачка Шакіра завела акаунт у російській соціальній мережі Вконтакте.

Про це повідомляє прес-служба співачки Читати повністю

Купюри євро захищатимуть герої грецької міфології

Олена Капустян, (вiд читачiв), 9 листопада 2012р. 13:05

Європейський центробанк (ЄЦБ) вирішив використати героїв грецької міфології в оформленні купюр євро для їхньої захисту. З наступного року в Читати повністю

Віртуальна реальність допомагає схуднути

Маша Землянська, Свiдомо, 9 листопада 2012р. 13:02

Комп'ютерні ігри можуть допомогти скинути зайву вагу, впевнені дослідники Університету Міссурі. Якщо в грі Ви створюєте підтягнутого, спортивного персонажа – це дозволяє візуалізувати конкрет... Читати повністю

Олег Скрипка вчетверте став батьком

Софія Кущ, Свiдомо, 9 листопада 2012р. 12:58

Український рок-музикант Олег Скрипка став батьком вже четвертої дитини, про це він розповів Каті Осадчій, на одній з світських вечіро... Читати повністю

У Wikipedia нарешті можна заливати відео

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 листопада 2012р. 12:44

Найбільша в світі он-лайн енциклопедія Wikipedia нарешті почала підтримувати повноцінні відео-файли.

Над своїм відеоплеєром розробники енциклопедії працювали чотири роки. Врешті, створили й... Читати повністю

Samsung обійшов Apple за продажем смартфонів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 листопада 2012р. 12:14

Корейська компанія Samsung нарешті змогла посунути "смартфонного короля" - компанію Apple - з лідерської позиції на ринку смартфонів.

Відносно новий пристрій Samsung - смарфон Galaxy S3 - у... Читати повністю

Як Пилипишин крав у Левченка перемогу...

Віталій Манько, (вiд читачiв), 9 листопада 2012р. 12:13

Це відео зроблене у ніч з 8 на 9 листопада і фіксує лише декілька епізодів порушення закону Оленою Ніколаюк, скандально відомим членом ОВК №... Читати повністю

У "Часописі" - майданчик для джазових дослідів