Купюри євро захищатимуть герої грецької міфології

Олена Капустян, (вiд читачiв), 9 листопада 2012р. 13:05

Європейський центробанк (ЄЦБ) вирішив використати героїв грецької міфології в оформленні купюр євро для їхньої захисту. З наступного року в Читати повністю

Віртуальна реальність допомагає схуднути

Маша Землянська, Свiдомо, 9 листопада 2012р. 13:02

Комп'ютерні ігри можуть допомогти скинути зайву вагу, впевнені дослідники Університету Міссурі. Якщо в грі Ви створюєте підтягнутого, спортивного персонажа – це дозволяє візуалізувати конкрет... Читати повністю

Олег Скрипка вчетверте став батьком

Софія Кущ, Свiдомо, 9 листопада 2012р. 12:58

Український рок-музикант Олег Скрипка став батьком вже четвертої дитини, про це він розповів Каті Осадчій, на одній з світських вечіро... Читати повністю

У Wikipedia нарешті можна заливати відео

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 листопада 2012р. 12:44

Найбільша в світі он-лайн енциклопедія Wikipedia нарешті почала підтримувати повноцінні відео-файли.

Над своїм відеоплеєром розробники енциклопедії працювали чотири роки. Врешті, створили й... Читати повністю

Samsung обійшов Apple за продажем смартфонів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 листопада 2012р. 12:14

Корейська компанія Samsung нарешті змогла посунути "смартфонного короля" - компанію Apple - з лідерської позиції на ринку смартфонів.

Відносно новий пристрій Samsung - смарфон Galaxy S3 - у... Читати повністю

Як Пилипишин крав у Левченка перемогу...

Віталій Манько, (вiд читачiв), 9 листопада 2012р. 12:13

Це відео зроблене у ніч з 8 на 9 листопада і фіксує лише декілька епізодів порушення закону Оленою Ніколаюк, скандально відомим членом ОВК №... Читати повністю

У "Часописі" - майданчик для джазових дослідів

Софія Кущ, Свiдомо, 9 листопада 2012р. 11:59

Креативний простір "Часопис" спільно з проектом AdLibitum (Ігор Закус та Родіон Івано... Читати повністю

Щоб кинути курити радять лимонад

Маша Землянська, Свiдомо, 9 листопада 2012р. 11:47

Курцям, які хочуть розпрощатися з і шкідливою звичкою, радять їсти цукор. Або принаймні пити чи полоскати рот солодким лимонадом. Тому що коли цукор попадає на язик – людина стає уважнішою та... Читати повністю

В суботу - киянам покажуть еротичні сни в театрі

Галина Танай, Свiдомо, 9 листопада 2012р. 11:24

Що бачить в еротичних снах ваш шеф або противна сусідка з третього поверху? І не кажіть, що ніколи про це не думали. «Новий український театр» покопався у фантазіях киян і в суботу, 10... Читати повністю

Киянка продала "Рorsche Cayenne" за 1000 гривень

Олена Капустян, (вiд читачiв), 9 листопада 2012р. 11:15

Мешканка Києва продала автомобіль "Porsche Cayenne" 2006 року випуску за 1000 гривень. Про це повідомляє прес-служба податкової служби Києва.

Жінка наполягала, що всі документи оформлені пр... Читати повністю

Азаров замовив Януковича... у портреті

Софія Кущ, Свiдомо, 9 листопада 2012р. 11:11

Найбагатший російський художник (якщо вірити деклараціям)  Нікас Сафронов Читати повністю

HP і Universal Music створили он-лайн сервіс

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 листопада 2012р. 10:57

Компанія HP разом з відомою музичною компанією Universal Music створили он-лайновий сервіс для меломанів.

Розташовується він за адресою www.h... Читати повністю

Неправильний прикус загрожує проблемами зі спиною

Маша Землянська, Свiдомо, 9 листопада 2012р. 10:26

Здоров'я зубів і спини пов'язано. Іноді для позбавлення болі в спині – варто лише поміняти коронки або пломби. Російські нейром'язові стоматологи Читати повністю

Пилипишин "виграв" у Левченка 442 голоса