Геофізика Азарова взяли почесним кардіологом

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 16:51

Прем’єр-міністра Миколу Азарова обрали почесним членом Асоціації кардіохірургів України.

У глави уряду навіть з’явився відповідний диплом, який він отримав від асоціації під час... Читати повністю

Кінотеатру "Київ" - 60 років

Галина Танай, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 16:18

Більше 100 прем'єр і фестивалів, Катрін Деньов і Фанні Ардан. Саме тут щороку  проходить кінофест "Молодість". У кінотеатра "Киів" 60-річний ювілей - не... Читати повністю

Біля Золотих воріт зірки нагадають про Голодомор

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 15:38

Зірки зберуться аби нагадати громадськості про страшні події Голодомору під пам’ятником Ярославу Мудрому біля метро Золоті Ворота.

Захід розпочнеться о 12:00, а участь в акції візьмут... Читати повністю

ТВІ: Шкільні автобуси від МОН - під заставою банку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 15:10

Шкільні автобуси, куплені Міністерством освіти у херсонського заводу-виробника "Анторус", виявилися власністю "Кредитпромбанку".

Це розслідували журналісти телеканалу ТВІ.

"Для вико... Читати повністю

Суд не захотів слухати свідків Луценка

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 14:48

Суд відхилив клопотання Юрія Луценка про залучення свідків та витребування додаткових документів.

Адвокати Луценка також заявляли про необхідність дати слово свідкам, які б підтвердили його... Читати повністю

Вночі з'явилися графіті проти нового КПК

Софія Кущ, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 14:37

В ніч на 20 листопада на Золотих воротах, Університеті та залізничному вокзалі з'явилися нові графіті “Я ходив без паспорту”.

Їх нанесли чотири Читати повністю

Рак та серце почали вбивати більше киян

Маша Землянська, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 14:36

За перші дев’ять місяців 2012-го року кияни почали більше вмирати від онкологічних хвороб, наслідків СНІДу та хворих серця і судин. Ці хвороби, разом з іншими забрали життя 20 663 киян. Тоді... Читати повністю

У середу ввечері закриють дві станції метро

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 14:34

У середу о 20:45 станцію метро "Палац Спорту" закриють на вихід, а "Олімпійську" - на вхід і вихід. Але загалом київське метро працюватиме на годину довше. Про це повідомляє прес-служба Київського... Читати повністю

Рада не захотіла вільного вибору мови в дитсадках

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 13:28

Верховна Рада не проголосувала за законопроект комуністки Катерини Самойлик, регіонала Сергія Баранова-Мохорта і депутата з "Реформи і порядок" Віталія Курила Читати повністю

УБНОН очолив екс-начальник Печерського РУВС

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 13:10

Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків очолив полковник міліції Олег Школьний. Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Міністерство внутрішніх справ.

До цього Школьний очолював... Читати повністю

У ГУБОЗу з'явився новий начальник

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 13:05

Головне управління боротьби з організованою злочинністю очолив полковник міліції Станіслав Рогозін. Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

На посаді він змін... Читати повністю

Як у Пирогово про війну і румунів кіно знімали

Галина Танай, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 12:55

Дощ, багнюка, Пирогово. Біля хат метушаться й верещать баби, чоловіки кидають лопати й розбігаються на всі боки. Марширують солдати. «Ніна! Ніна пішла!» – кричить мегафон. Ніна ви... Читати повністю

Рада дозволила чиновникам присвоювати наші гроші

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 12:40

Верховна Рада, дозволила чиновникам не віддавати зароблені на численних адміністративних послугах гроші в держбюджет.

Це п... Читати повністю

Madonna презентувала новий аромат

Софія Кущ, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 12:23

"Тruth Or Dare. Naked"- так назвала поп-діва свій новий аромат.

"Це провокаційний і сексуальний парфюм, який показує чуттєві внутрішні якості жінки", - пише Мадонна на своєму twitter-і. Ван... Читати повністю

Рада остаточно дозволила красти на наших паспортах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 листопада 2012р. 11:47

Верховна Рада повторно проголосувала за закон про біометричні паспорти, за яким пов'язана з депутатом-регіоналом Василем Грицаком (він же і автор закону) приватна фірма - консорціум "ЄДАПС" - отрим... Читати повністю