Суд заборонив скандальну забудову на Гончара

Маша Землянська, Свiдомо, 7 листопада 2012р. 16:27

Київський господарський апеляційний суд скасував рішення Київради та угоду на землю у буферній зоні Софії Київської, що на вулиці Гончара 17-23. Рішення винесла колегія з трьох суддів –... Читати повністю

Платити за авіаквитки тепер можна по QR-коду

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 листопада 2012р. 15:44

ПриватБанк і Аеросвіт ввели послугу оплати квитків на літак за допомогою QR-коду.

Читати повністю

У п'ятницю можна написати диктант всією країною

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 листопада 2012р. 15:24

У п'ятницю всі бажаючі зможуть написати Всеукраїнський диктант національної єдності.

Про цю вже традиційну, щорічну перевірку українців на грамотність повідомляє прес-служба Національної ра... Читати повністю

Лінійка з логотипом регіоналів бреше

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 7 листопада 2012р. 15:10

Шкільна лінійка з логотипом Партії регіонів виявилася коротшою від радянського зразка того ж розміру. Замір лінійок провів та зняв на відео блогер mudzhyr... Читати повністю

Рух по Варшавці тимчасово обмежено

Олена Капустян, (вiд читачiв), 7 листопада 2012р. 14:35

Тимчасово обмежено рух на автомобільній дорозі М-07 Київ–Ковель–Ягодин після 30-го км від Києва. За інформацією уряду, ремонтні роботи п... Читати повністю

Нова версія легендарної Angry Birds вийде у четвер

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 листопада 2012р. 14:29

Нова версія гри для пристроїв на Андроїд Angry Birds вийде вже у четвер.

Назва нової гри "Angry Birds.Star Wars" і розробники обіцяють, що повністю виправдають очікування від цієї назви. Го... Читати повністю

Податківці застрахувалися у Ахметова на 4 мільйони

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 7 листопада 2012р. 14:10

Податкова уклала угоду з страховою компанією «АСКА» на страхування своїх посадових осіб в 2012-ому році. Про це повідомляє сайт «Наші гроші»... Читати повністю

На Олімпійському показали нутрощі Леніна і Хрущова

Софія Кущ, Свiдомо, 7 листопада 2012р. 14:02

У день початку жовтневої революції на Олімпійському стадіоні, на виставці "Таємниці тіла" боді-артисти розмалювали чо... Читати повністю

Солярії на 75% підвищують ризик раку шкіри

Маша Землянська, Свiдомо, 7 листопада 2012р. 13:54

Регулярна засмага в солярії збільшує ризик отримати рак шкіри – меланому – на 75%.

У Міжнародному агентстві з вивчення раку впевнені: солярій настільки ж шкідливий для здоров`я... Читати повністю

З четверга - мандруйте в часі з Холлі Беррі

Галина Танай, Свiдомо, 7 листопада 2012р. 13:47

З четверга, 8 листопада, в кінотеатрах стартує блокбастер «Хмарний атлас». Фільм, якому на фестивалі в Торонто десять хвилин аплодували стоячи. З 19 століття до 2321-го року, від мандрі... Читати повністю

В захоплений Гостинний двір увійшли власники

Олена Капустян, (вiд читачiв), 7 листопада 2012р. 13:37

Зранку в Гостинному дворі, якій захопили громадські активісти, почалися загальні збори акціонерів публічного акціонерного товариства «... Читати повністю

Схожого на караванського стрільця знайшли мертвим

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 7 листопада 2012р. 13:37

Тіло чоловіка, схожого на «караванівського стрільця» знайдено мертвим 7-го листопада в Києві. Про це повідомляє прес-служба міліції.

За попередніми даними причиною смерті стало... Читати повністю

У четвер посадіть сосну разом з Подкопаєвою

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 листопада 2012р. 12:51

У середу о 13:00 на розі вулиць Богатирська і Лугова "Київзеленбуд" разом з відомими спортсменами саджатиме сосни.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба комунального підприємства.

Читати повністю

В парку на Нивках знайшли вибухівку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 листопада 2012р. 10:51

В парку "Нивки" (він же - "Комсомольський), що територіально знаходиться між станціями метро "Нивки" і "Берестейська", було знайдено вибухівку.

Про це повідомляє очевидець.

За повід... Читати повністю

Запах випічки робить людей добрішими

Маша Землянська, Свiдомо, 7 листопада 2012р. 10:47

Приємний запах робить людей альтруїстами. Особливо французьких учених з Університету Південної Бретані здивував вплив запаху свіжого хліба – люди ставали добрішими до незнайомців. А от їсти х... Читати повністю