Рада за перевибори на 5-ти проблемних округах

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 16:13

Верховна Рада ухвалила постанову, в якій рекомендує Центрвиборчкому призначити повторні вибори народних депутатів в п’яти проблемних округах.

Постанова була прийнята <... Читати повністю

Apple підтвердив лідерство на ринку планшетів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 15:54

Компанія Apple зі своїм дітищем - планшетом Ipad різних поколінь - залишається лідером світового ринку інтернет-планшетів.

Такі дані містяться у останньому дослідженні аналітичної компанії... Читати повністю

"Український Мікеланджело" приїхав до Лувру

Софія Кущ, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 15:54

На виставку до паризького Лувру приїхали 27 скульптур Іоанна Пінзеля. Майже рік реставратори з Львівської галереї мистецтв, Івано-Франківського Музею мистецтв, Тернопільського краєзнавчого та облас... Читати повністю

Які землі пропонують ділити Київраді

Олена Капустян, (вiд читачiв), 6 листопада 2012р. 15:49

Вранці на засіданні земельна комісія Київради рекомендувала депутатам:

 

Дарницький район... Читати повністю

До скандальної церкви на Десятинці привезуть ікону

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 15:35

У середу, 7-го листопада до скандальної церкви, яка без дозволів була зведена біля руїн Десятинної церкви, привезуть відому чудотворну Почаївську ікону Божої Матері. Про це «Свідомо» по... Читати повністю

Розробку українців вважають одним з винаходів року

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 15:18

Популярний журнал "Time" вніс розробку команди українських програмістів в список кращих винаходів 2012 року.

Команда має назву quadSquad, складається вона з чотирьох вихованців академі... Читати повністю

Chanel і Dior можуть заборонити через алергію

Маша Землянська, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 15:04

Парфуми Chanel №5 від Chanel, Miss Dior від Dior, Shalimar від Guerlain і Angel від Thierry Mugler, можуть опинитися під заборони в Європі через алергени.

Дорадчий комітет Євросоюзу вніс тр... Читати повністю

Київрада ще подумає про майданчик на Гоголівській

Маша Землянська, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 14:04

Вранці земельна комісія втретє рекомендувала розібратися депутатам з дитячим майданчок на Гоголівській, 7. А саме скасувати своє попередня рішення про передачу землі в Шевченківському районі Мініст... Читати повністю

Куди піти на тижні: Тиждень п’єси і мега-артфорум

Галина Танай, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 13:38

Вівторок, 6 листопада

О 21:00 – читка п’єси Лукаса Берфуса «Подорож Аліси до Швейцарії» на малій сцені театру Франка (в рамках Читати повністю

Опозиція обіцяє вечірні мітинги щодня

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 11:36

Лідери опозиційних партій під час мітингу заявили, що акції протесту під Центрвибрчкомом будуть проходити щодня о 18:00. Про це повідомив журналіст "Свідомо" з місця події.

У цей час мітинг... Читати повністю

Рада розслідує фальсифікації за сценарієм влади

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 11:02

Верховна рада створить слідчу комісію про розслідування обставин встановлення результатів виборів в декількох округах. Про це повідомляє &... Читати повністю

З п'ятниці - фестивальте в театрі на Yellow-fest

Галина Танай, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 10:43

Зустрічі з Бенюком і Сумською, прем’єри експериментальних театрів, виставка театральних плакатів та похід у гості до художників. У п’ятницю, 9 листопада, в Борисполі стартує фестиваль Y... Читати повністю

Встигніть купити останні квитки на GARBAGЕ

Софія Кущ, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 10:37

У понеділок, 12 листопада, концерт культових GARBAGE в Палаці спорту. Квитки ще є. Ціни: перша фан-зона - 450 гривень, друга, подалі... Читати повністю

Міністр Німеччини занепокоєний виборами в Україні

Олена Капустян, (вiд читачiв), 6 листопада 2012р. 9:49

Федеральний міністр закордонних справ Німеччини Гідо Вестервелле стурбований затримкою підрахунку голосів в Україні, - повідомляє прес-служба Посольства Німеччини.

"Я дуже стурбований затри... Читати повністю

Мирослава Гонгадзе вимагає допита Кучми у суді

Олена Капустян, (вiд читачiв), 6 листопада 2012р. 9:33

Мирослава Гонгадзе вимагатиме допиту екс-президента Леоніда Кучми і спікера парламенту Володимира Литвина на засіданні Печерського районного суду Києва у справі обвинувачення Олексія Пук... Читати повністю