В п'ятницю пустять додаткові Hyundai Київ-Харків

Олена Капустян, (вiд читачiв), 7 листопада 2012р. 8:10

На 9 листопада 2012 року пустять додаткові денні потяги "Українські експреси"  №162 Київ-Харків та №163 Харків-Київ.  Повідомляє Міністерство інфростуктури України.

Поїзд №16... Читати повністю

Пилипишин проти повторних виборів в своєму окрузі

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 19:07

Віктор Пилипишин звернувся з відкритою заявою, у якій виступив проти повторних виборів в Шевченківському районі.

Пилипишин назвав рішення про повторні вибори в 223-ому окрузі безпідставним,... Читати повністю

Рада полегшила Януковичу зміни до Конституції

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 18:23

Верховна Рада прийняла в цілому закон про всеукраїнський референдум, який дозволяє президенту виносити на р... Читати повністю

Машини без «Зеленої карти» не випустять за кордон

Маша Землянська, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 18:00

Автомобіль, який зареєстрований в Україні, але не має міжнародного страхового договору «Зелена карта» - не пустять за кордон. На 15 днів така «страховка» коштує мінімум 180... Читати повністю

Слухайте про життя після шлюбу від лауреата Нобеля

Галина Танай, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 17:54

Як живеться після шлюбу? Що таке жіноча свобода? «Я не жінка, яку покинув чоловік, я зважилася самостійно, що трапляється рідше», - говорить героїня нобелівської лауреатки Ельфрід... Читати повністю

Забудовник "Гостинного" візьметься за Гонгадзе

Олена Капустян, (вiд читачiв), 6 листопада 2012р. 16:52

Комунальне підприємство «Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт» Київради замовило  «Укрреставрації» реконструкцію парку, де знаходиться пам ятник Георгію Го... Читати повністю

МОЗ і МОН тиждень "виловлюватимуть" хворих дітей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 16:14

Протягом тижня - до 12 листопада - два міністерства - освіти і охорони здоров'я проконтролюють харчування у школах.

Про це йдеться у спільному наказі міністерств.

За тиждень мають в... Читати повністю

Рада за перевибори на 5-ти проблемних округах

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 16:13

Верховна Рада ухвалила постанову, в якій рекомендує Центрвиборчкому призначити повторні вибори народних депутатів в п’яти проблемних округах.

Постанова була прийнята <... Читати повністю

Apple підтвердив лідерство на ринку планшетів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 15:54

Компанія Apple зі своїм дітищем - планшетом Ipad різних поколінь - залишається лідером світового ринку інтернет-планшетів.

Такі дані містяться у останньому дослідженні аналітичної компанії... Читати повністю

"Український Мікеланджело" приїхав до Лувру

Софія Кущ, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 15:54

На виставку до паризького Лувру приїхали 27 скульптур Іоанна Пінзеля. Майже рік реставратори з Львівської галереї мистецтв, Івано-Франківського Музею мистецтв, Тернопільського краєзнавчого та облас... Читати повністю

Які землі пропонують ділити Київраді

Олена Капустян, (вiд читачiв), 6 листопада 2012р. 15:49

Вранці на засіданні земельна комісія Київради рекомендувала депутатам:

 

Дарницький район... Читати повністю

До скандальної церкви на Десятинці привезуть ікону

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 15:35

У середу, 7-го листопада до скандальної церкви, яка без дозволів була зведена біля руїн Десятинної церкви, привезуть відому чудотворну Почаївську ікону Божої Матері. Про це «Свідомо» по... Читати повністю

Розробку українців вважають одним з винаходів року

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 15:18

Популярний журнал "Time" вніс розробку команди українських програмістів в список кращих винаходів 2012 року.

Команда має назву quadSquad, складається вона з чотирьох вихованців академі... Читати повністю

Chanel і Dior можуть заборонити через алергію

Маша Землянська, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 15:04

Парфуми Chanel №5 від Chanel, Miss Dior від Dior, Shalimar від Guerlain і Angel від Thierry Mugler, можуть опинитися під заборони в Європі через алергени.

Дорадчий комітет Євросоюзу вніс тр... Читати повністю

Київрада ще подумає про майданчик на Гоголівській

Маша Землянська, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 14:04

Вранці земельна комісія втретє рекомендувала розібратися депутатам з дитячим майданчок на Гоголівській, 7. А саме скасувати своє попередня рішення про передачу землі в Шевченківському районі Мініст... Читати повністю