У музеї Ханенків - день відкритих дверей

Софія Кущ, Свiдомо, 7 листопада 2012р. 10:13

У музеї День відкритих дверей, вхід вільний. І останній день показу виставки "Таємниці старих дощок".

А вже з четверга, 8 лист... Читати повністю

Мін'юст знайшов сексизм в освітньому законі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 листопада 2012р. 10:00

Міністерство юстиції знайшло прояви статевої дискримінації в законі "Про освіту".

Про це повідомляє Читати повністю

Оновіть Opera до наступної версії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 листопада 2012р. 9:43

Популярний інтернет-браузер Opera випустив оновлення - до версії 12.10.

Розробники оновили інтерфейс, додали підтримку свого дітища у новій версії Windows 8, мережевого стандарту Читати повністю

Watcher: Переможний твіт Обами побив рекорд

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 листопада 2012р. 9:32

Переможний твіт президента США Барака Обами у мікроблозі Twitter після того, як він дізнався про свій виграш на виборах, зібрав 500 тисяч ретвітів, при чому 200 тисяч - за перші 22 хвилини.

Читати повністю

Більше «молочки» – впевнена ходьба в старості

Маша Землянська, Свiдомо, 7 листопада 2012р. 9:31

Чим більше молочних продуктів з’їсте в дитинстві – тим швидше ходитимете в старості. І справа не у міцності кісток – а у здатності тримати рівновагу.

З 1930-го року учені... Читати повністю

ДАІ просить не їхати в центр через комуністів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 листопада 2012р. 9:07

Державна автоінспекція просить водіїв у середу не їхати в центр міста, особливо - на Бесарабську площу.

Про це повідомляє прес-служба київського ДАІ.

Причина - святкування прихильни... Читати повністю

В соцмережі LinkedIn тепер також є підписка

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 листопада 2012р. 8:53

Відтепер користувачі соціальної мережі LinkedIn, котра з моменту створення мала акцент на пошуку людей певного роду зайнятості, можуть підписуватися на повідомлення інших користувачів.

Але... Читати повністю

В п'ятницю пустять додаткові Hyundai Київ-Харків

Олена Капустян, (вiд читачiв), 7 листопада 2012р. 8:10

На 9 листопада 2012 року пустять додаткові денні потяги "Українські експреси"  №162 Київ-Харків та №163 Харків-Київ.  Повідомляє Міністерство інфростуктури України.

Поїзд №16... Читати повністю

Пилипишин проти повторних виборів в своєму окрузі

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 19:07

Віктор Пилипишин звернувся з відкритою заявою, у якій виступив проти повторних виборів в Шевченківському районі.

Пилипишин назвав рішення про повторні вибори в 223-ому окрузі безпідставним,... Читати повністю

Рада полегшила Януковичу зміни до Конституції

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 18:23

Верховна Рада прийняла в цілому закон про всеукраїнський референдум, який дозволяє президенту виносити на р... Читати повністю

Машини без «Зеленої карти» не випустять за кордон

Маша Землянська, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 18:00

Автомобіль, який зареєстрований в Україні, але не має міжнародного страхового договору «Зелена карта» - не пустять за кордон. На 15 днів така «страховка» коштує мінімум 180... Читати повністю

Слухайте про життя після шлюбу від лауреата Нобеля

Галина Танай, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 17:54

Як живеться після шлюбу? Що таке жіноча свобода? «Я не жінка, яку покинув чоловік, я зважилася самостійно, що трапляється рідше», - говорить героїня нобелівської лауреатки Ельфрід... Читати повністю

Забудовник "Гостинного" візьметься за Гонгадзе

Олена Капустян, (вiд читачiв), 6 листопада 2012р. 16:52

Комунальне підприємство «Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт» Київради замовило  «Укрреставрації» реконструкцію парку, де знаходиться пам ятник Георгію Го... Читати повністю

МОЗ і МОН тиждень "виловлюватимуть" хворих дітей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 16:14

Протягом тижня - до 12 листопада - два міністерства - освіти і охорони здоров'я проконтролюють харчування у школах.

Про це йдеться у спільному наказі міністерств.

За тиждень мають в... Читати повністю

Рада за перевибори на 5-ти проблемних округах

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 16:13

Верховна Рада ухвалила постанову, в якій рекомендує Центрвиборчкому призначити повторні вибори народних депутатів в п’яти проблемних округах.

Постанова була прийнята <... Читати повністю