Янукович: Китай очолив "щирий друг України"

Олена Капустян, (вiд читачiв), 15 листопада 2012р. 12:11

 

Віктор Янукович вважає нового генерального секретаря Центрального комітету Комуністичної партії Китаю Сі Цзіньпіна  «щирим другом» Украї... Читати повністю

Вконтакте тестує рекламний майданчик

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 12:00

Популярна соціальна мережа Вконтакте тестує рекламну мережу для Інтернет-сайтів.

Гроші за демонстрацію рекламних банерів, розміщених у соціальній мережі, зможуть отримувати всі власники пор... Читати повністю

Дитяча афіша або "Голос.Батьки"

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 15 листопада 2012р. 11:59

Другий тиждень, спостерігаючи за дискусією навколо телепроекту «Голос. Діти», намагаюсь визначитись, як я ставлюся до нього як мама. Перша думка, після прем’єри була про те, що ві... Читати повністю

Обійми уберігають чоловіків від зради

Маша Землянська, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 11:53

Гормон відданості - окситоцин, допомагає чоловікам зберігати вірність. Дослідники з Університету Бонна впевнені: збільшити його рівень в організмі допомагають обійми.

Для експерименту вони... Читати повністю

Залізничний вокзал "замінували" по телефону

Олена Капустян, (вiд читачiв), 15 листопада 2012р. 11:48

Приблизно об одинадцятій годині ранку на центральному залізничному вокзалі Київ-Пасажирський почалась евакуація пасажирів. В міліцію подзвонив невідомий та повідомив, що вокзал заміновано.

... Читати повністю

Виробник Е-рідерів випустив додаток для Windows 8

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 11:37

Відомий виробник електронних книг компанія Barnes & Noble створила безкоштовний додаток для читання в системі WIndows 8.

Додаток дозволяє читати книги, газети, журнали і комікси, с... Читати повністю

Ввечері дивіться онлайн-концерт Кузьми Скрябіна

Галина Танай, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 11:23

Хочете на концерт Скрябіна? О 20:00 заходьте на фейсбук Кузьми, переходьте за лінком - і слухайте улюблені хіти і нові пісні.... Читати повністю

Skype взагалі прибрав функцію відновлення паролю

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 11:22

Після того, як ряд користувачів популярного сервісу відео-дзвінків Skype почали скаржитися на злами їхніх акаунтів завдяки функції відновлення паролю, програмісти сервісу взагалі прибрали цю функці... Читати повністю

З 1 грудня поїзд Луганськ-Київ поїде через Суми

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 11:13

З 1 грудня поїзд №126/125 Луганськ-Київ буде їхати через Суми.

Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

З Луганська він вирушатиме о 14:14, до Києва прибуватиме о 10:10. Н... Читати повністю

Азаров запропонував Раді знизити мито на джипи

Олена Капустян, (вiд читачiв), 15 листопада 2012р. 11:10

Прем'єр-міністр Микола Азаров запропонував Верховній Раді переглянути ставки мита на імпорт та привести українську систему... Читати повністю

Жителі 5 будинків на Печерську залишились без води

Олена Капустян, (вiд читачiв), 15 листопада 2012р. 10:50

15 листопада через пошкодження водопровідної мережі на перетині вулиці Анрі Барбюса та вулиці Ковпака у Печерському районі тимчасово без водопостачання залишились мешканці будинків. По це пові... Читати повністю

Експерти: 6 згущівок з 8 мають оцінку "погано"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 10:42

Центр експертиз "Тест" перевірив вісім зразків згущеного молока від різних виробників, котрі можна купити в київських супермаркетах.

Експерти... Читати повністю

Іноземні інвестиції в Україну знизились на 30%

Олена Капустян, (вiд читачiв), 15 листопада 2012р. 10:35

Потік прямих іноземних інвестицій в Україну за 9 місяців зменшився на 29,4% порівняно з 2011 років. Про це йдеться у повідомленні Державної служби статистики.

За 9 місяців приріст іноз... Читати повністю

Google показує красу зоряного неба у 3D

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 листопада 2012р. 10:24

Google, знаний своїми «мандрувальними» сервісами, запустив новий проект – зоряне небо у форматі 3D.

Зроблено це на основі розробок НАСА і Європейського космічного агенства... Читати повністю

Презентація книги «Чудеса возможны"

Книжковий магазин "ЧИТАЙКА", (вiд читачiв), 14 листопада 2012р. 19:31

Презентация книги Станислава Хохеля «Чудеса возможны или Путь к волшебству»

Читати повністю