Суд вирішив перерахувати голоси Терьохіна

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 5 листопада 2012р. 15:05

Окружний Київський апеляційний адміністративний суд вирішив, що необхідно перерахувати бюлетені на 28-ох дільницях 211-ого округу, в якому голосували мешканці Голосіївського району. Про це «С... Читати повністю

Скандальну держслужбу МОН очолив протеже Азарова

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 листопада 2012р. 15:01

Головою Державної служби інтелектуальної власності, що з червня була "безголовою", став Микола Ковіня.

Відповідний наказ підписав... Читати повністю

Internet Explorer продовжує бути найпоширенішим

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 листопада 2012р. 14:41

Американська компанія Net Applications, що досліджує все, що стосується Інтернету, порахувала - скільки... Читати повністю

Популярний форум відкрив розділ для татусів

Маша Землянська, Свiдомо, 5 листопада 2012р. 14:35

Популярний батьківський форум UAUA.info відкрив спеціальну сторінку "Про що говорять татусі". Організатори форуму закликають - надсилайте св... Читати повністю

Кімоно. Три століття японської моди

Ждан Забашта, (вiд читачiв), 5 листопада 2012р. 13:27

2 листопада 2012 в Київському Планетарії відкрилася виставка
"Кімоно. Три століття японскоі̆ моди ".

Досвідченому гляд... Читати повністю

Як опозиція пробує під ЦВК новий Майдан зібрати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 листопада 2012р. 12:49

«Засуху на порнуху! Герегу…Герегу на дерево!»

Чоловік років за 50 у чорній куртці, з брудною сумкою, замотаною різномастими політичними прапорами, дзвонить у невеличкий д... Читати повністю

Тернопільці сказали Лувру рішуче "ні"

Софія Кущ, Свiдомо, 5 листопада 2012р. 12:20

Скульптура "українського Мікеланджело", Іоанна Пінзеля " Святий Онуфрій", з села Рукомиш на Тернопільщині, не поїде на виставку до Лувру. Про це повідомив Олег Михайлів... Читати повністю

Київенерго пропонує прогулянку сміттевим заводом

Олена Капустян, (вiд читачiв), 5 листопада 2012р. 12:18

Київенерго пропонує киянам екскурсію на ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 та сміттеспалювальний завод. Про це повідомила "Свідомо" прес-служба Київенерго.

Відвідати ТЕЦ-5, яка знаходиться на Видубічах, можна 7,... Читати повністю

Кому подарують замок Барона на Ярвалу

Маша Землянська, Свiдомо, 5 листопада 2012р. 11:47

"Продам дом в Шевченковском районе. «Убежище рыцаря», также известное как «Замок барона Штейнгеля» или просто – «Дом со шпилем» – это красивое, привл... Читати повністю

Деміан Хьорст привіз в Київ свою нову виставку

Софія Кущ, Свiдомо, 5 листопада 2012р. 11:43

В PinchukArtCentre персональна виставка Деміана Хьорста. Щасливим приводом для неї стала премія Future Generat... Читати повністю

У вівторок метро буде працювати на 1 годину довше

Олена Капустян, (вiд читачiв), 5 листопада 2012р. 11:42

6 листопада Київський метрополітен на 1 годину буде працювати довше у зв'язку з проведенням на стадіоні «Олімпійський» матчу «Динамо» проти «Порту». - Повідомляє... Читати повністю

Засновник ДК: смертна кара даішникам за порушення

Олена Капустян, (вiд читачiв), 5 листопада 2012р. 11:32

Засновник "Дорожного контролю" Ростислав Шапошников пропонує ввести смертну кару для даішників за порушення закону. Про це ідеться на сайті "Дорожного контролю".

"Смерна кара інспекторів ДА... Читати повністю

Киянка продала "Лексус" за 100 гривень

Олена Капустян, (вiд читачiв), 5 листопада 2012р. 11:01

Мешканка  Києва продала автомобіль Lexus LX 470 (2009 року випуску) за 100 гривень. - Повідомляє прес-служба Податкової інспе... Читати повністю

Чиновник вбив спостерігачів в ніч виборів