Невідомі "братки" пробують штурмувати Адмінсуд

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 13:13

Приміщення Київського окружного адміністративного суду, котрий вранці був захоплений і заблокований невідомими особами, а пізніше - звільнений б... Читати повністю

Дивіться найкращі фільми французької документалки

Галина Танай, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 13:04

Він кричав «Куба, так!» на барикадах Гавани, знімав страйк у Безансоні і ліз під поліцейські кийки у Вашингтоні.  Зазирніть у буремні 60-ті – цілий листопад по понеділках у Д... Читати повністю

У неділю комунальники кличуть чистити пляж

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 13:02

Комунальне підприємство "Плесо" хоче, аби у неділю кияни прийшли і допомогли їм почистити територію пляжу "Чорторий" в Деснянському районі.

За повідомленням підприємства, кияни приберуть ли... Читати повністю

Невідомі трощили і топили квартиру "свободівця"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 12:11

У четвер невідомі залізли в квартиру керівника Дніпровської районної організації "Свободи" Євгена Луцкова.

За повідомленням прес-служби партії, повернувшись додому Євген побачив зламан... Читати повністю

Kazaky показали оргію в новому відео

Софія Кущ, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 12:10

Kazaky презентували свій новий кліп "Last Night". Причому це була одночасна прем'єра на телебаченні (канал MTV Russia) і в інтернеті (Vmagazine... Читати повністю

У суботу МВС виведе спецбійців на "парад"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 11:57

У суботу о 10:00 на Майдані Незалежності Міністерство внутрішніх справ проведе святковий парад до 69-ї річниці визволення Києва від нацистів.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

Тут... Читати повністю

Тепер підписуйтесь на оновлення сторінок Facebook

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 11:36

Відтепер всі користувачі Facebook отримали можливість підписатися на всі оновлення не лише доданих друзів, але цікавих сторінок.

Для цього треба "лайкнути" потрібну сторінку і у випадаючому... Читати повністю

Хочете безкоштовну пораду лікаря - дзвоніть 15-83

Маша Землянська, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 11:32

Якщо потрібна порада лікаря - дзвоніть на безкоштовний номер 15-83.  

В управлінні охорони здоров’... Читати повністю

Київрада забула, хто здав садочок на Ревуцького

Маша Землянська, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 11:15

Київрада не розкаже, хто з депутатів вперше дозволив будувати «Київському інвестиційному агентству» багатоповерхівку з підземною парковкою на Ревуцького, 7-В Читати повністю

Заблокований невідомими Адмінсуд вже звільнено

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 11:09

Київський окружний адміністративний суд, котрий вранці захопили 80 невідомих осіб, заблокувавши його роботу, вже звільнено силами "Беркуту".... Читати повністю

У неділю "Пирогів" визволятимуть від нацистів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 10:42

У неділю о 12:00 на території мототреку "Пирогів" (Червонопрапорна, 188) стартує реконструкція дня визволення Києва від нацистів у листопаді 1943-го - фестиваль "Даєш Київ!".

Фест організую... Читати повністю

Ввечері чоловік Герман розкаже про вбивцю Бандери

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 10:06

О 18:30 у книгарні "Сяйво" на Червоноармійській чоловік керівника прес-центру "Партії регіонів", Ганни Герман, Сергій Герман презентує свій роман про вбивцю Степана Бандери.

Книга називаєть... Читати повністю

Вхід до Київського окружного адмінсуду заблокували

Софія Кущ, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 9:25

Близько 80 людей заблокували вхід в будівлю Київського окружного адмінсуду. Про це повідомили у прес-службі київської міліції.

У суді повинні слухати скарги кандидата в нардепи від "Свободи... Читати повністю

Природознавчий музей у Львові виграв 10 мільйонів

Софія Кущ, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 8:45

Державний природознавчий музей у Львові виграв грант на 10 мільйонів гривень. Такі результати конкурсного проекту "Динамічний музей" від... Читати повністю

Бубка випав з вікна третього поверху