На Контрактовій вимагають невизнання виборів

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 3 листопада 2012р. 13:19

Близько сотні активістів під пам'ятником Григорію Cковороді на Контрактовій площі вимагають, щоб опозиція не визнавала результатів виборів до Верховної Ради.Учасники мітингу, яких зібрала громадськ... Читати повністю

На Майдан Незалежності вивели внутрішні війська

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 3 листопада 2012р. 12:25

На Майдані Незалежності відбувся парад на честь 69-ї річниці визволення Києва від німецько-фашистських загарбників. У ньому взяли участь переважно курсанти Академії внутрішніх справ (майбутні міліц... Читати повністю

Терьохін - депутат Голосіївського району

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 3 листопада 2012р. 11:51

Кандидат від "Батьківщини" Сергій Терьохін виграв вибори в окрузі №211, що охоплює Голосіївський район Києва.За даними Центральної виборчої комісії, на цьому окрузі пораховано вже 100% голосів.&nbs... Читати повністю

Як адмінсуд «братки» штурмують

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 22:43

Цілу п`ятницю Окружний адмінсуд Києва вирішував хто переміг на виборах народного депутата від 90-го округу в Білій Церкві - екс-бютівець, а нині самовисуванець Віталій Чудновський,&... Читати повністю

Заблокований Адмінсуд пішов на перерву до 21:00

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 17:34

Засідання Київського окружного адміністративного суду по справі "свободівця"-кандидата в нардепи по 90-му округу (Біла Церква) Олександра Марченка перенесли на 21:00.

Про це повідомляє журн... Читати повністю

Азаров за всіма сумував і образився на киян

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 17:11

Прем'єр-міністр Микола Азаров після виборчої паузи повернувся до Фейсбуку.

"Я всех приветствую! И хочу сказать, что я соскучился по общению с вами. Но перерыв был вынужденный, и надеюсь, в... Читати повністю

Науковці спрогнозували, коли може боліти голова

Маша Землянська, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 17:06

Науковці Гідрометцентру попередили: у листопаді 10 разів будуть магнітні бурі. Вони небезпечні в першу чергу для тих, хто страждає від підвищеного... Читати повністю

На окрузі Пилипишина змінили голову комісії

Олена Капустян, (вiд читачiв), 2 листопада 2012р. 17:03

Центральна виборча комісія замінила главу окружної виборчої комісії 223 округу в Києві. Таке рішення було прийнято на сьогоднішньому засіданні ЦВК. Замість Юрія Литвишко головою ОВК № 223 приз... Читати повністю

Суд: Перерахунку голосів на окрузі Лисова не треба

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 16:41

Київський апеляційний суд визнав - рішення про перерахунок голосів на окрузі №211 (Голосієво) не потрібен.

На цьому окрузі бютівець Сергій Терьохін конкурує з регіоналом Ігорем Лисовим. "Ба... Читати повністю

Для мандрівки до Хорватії знову потрібні візи

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 16:23

Усім бажаючим поїхати до Хорватії знову потрібно отримувати візу.

Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі Міністерства внутрішніх справ.

Безвізовний в'їзд Хорватія зробила для укр... Читати повністю

Укрзалізниця впровадить електронні квитки

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 2 листопада 2012р. 15:49

Міністр інфраструктури Борис Колесніков продемонстрував як працює електронній залізничний квиток.

 Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України. 

Замовити квиток... Читати повністю

По рецепту вимагайте дешевші ліки від тиску

Маша Землянська, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 15:32

Якщо маєте від лікаря рецепт на ліки від тиску – з 2-го листопада вимагайте в аптеках «Фармація» знижки.

Дешеві ліки для гіпертоніків - ідея Міністерства охорони здо... Читати повністю

Квитки на Hyundai до Дніпропетровська вже продають

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 15:31

Квитки на швидкісні поїзди (Hyundai) Київ-Дніпропетровськ-Київ вже є у продажу.

Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

За маршрутом возити почнуть з 11 листопада.... Читати повністю

БЮТ: Терьохіну у бійці зламали палець та ребро

Софія Кущ, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 15:05

У бійці на засіданні комісії 211 округу, що на Деміївці, кан... Читати повністю

Дах Київського ЦУМу буде обладнаний під ресторан

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 2 листопада 2012р. 15:02

Дах Київського ЦУМу буде обладнаний під ресторан.

Про це повідомляє прес-служба головного універмагу країни на своїй сторінці у Фейсбуці.

... Читати повністю