Ввечері чоловік Герман розкаже про вбивцю Бандери

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 10:06

О 18:30 у книгарні "Сяйво" на Червоноармійській чоловік керівника прес-центру "Партії регіонів", Ганни Герман, Сергій Герман презентує свій роман про вбивцю Степана Бандери.

Книга називаєть... Читати повністю

Вхід до Київського окружного адмінсуду заблокували

Софія Кущ, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 9:25

Близько 80 людей заблокували вхід в будівлю Київського окружного адмінсуду. Про це повідомили у прес-службі київської міліції.

У суді повинні слухати скарги кандидата в нардепи від "Свободи... Читати повністю

Природознавчий музей у Львові виграв 10 мільйонів

Софія Кущ, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 8:45

Державний природознавчий музей у Львові виграв грант на 10 мільйонів гривень. Такі результати конкурсного проекту "Динамічний музей" від... Читати повністю

Бубка випав з вікна третього поверху

Софія Кущ, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 8:31

Сергій Бубка-молодший, тенісист та син олімпійського чемпіона зі стрибків з жердиною Сергія Бубки, у четвер 1 листопада випав з третього поверху будинку в Парижі, про це Читати повністю

На вихідні буде сонячно і тепло

Софія Кущ, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 7:08

Впродовж вихідних, 3 та 4 листопада, у Києві синоптики прогнозують тепло. Про це повідомляє Укргідрометцентр.

І хоч на вихідних буде...
Читати повністю

"Братків" Пилипишина відтіснили з окружкома

Єгор Соболєв, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 22:16

Хлопців та чоловіків спортивної статури, які представляли інтереси провладного кандидата Віктора Пилипишина у виборчий комісії 223-го округу в Шевченківському районі, витіснили з приміщення.

<... Читати повністю

Мама постраждалого шукає очевидців ДТП

Єгор Соболєв, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 22:07

Мама постраждалого в ДТП шукає очевидців цієї події. За її розповіддю, подія сталася 20 жовтня, після 17:15 на перехресті Тарасівської та Са... Читати повністю

Свободівця затримано за "напад" на фальсифікаторку

Єгор Соболєв, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 21:19

Київська міліція повідомила "Свідомо", що після скарги Анастасії Примак - заступника голови виборчої комісії 223-го округу в Шевченківському районі - було затримано ймовірного нападника.

"Н... Читати повністю

На іменини Довгого - подарунок Чумаку

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 20:44

Окружна виборча комісія 214-ого округу, де голосовули виборці Дніпровського району, підписала підсумковий протокол, яким остаточно затвердила перемогу Чумака. При цьому у його головн... Читати повністю

Як поділила землю Київрада 1 листопада

Маша Землянська, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 20:42

Замість книжкового ринку на Петрівці – побудувати торгово-розважальний комплекс, землю навколо замку Барона на Ярославовім Валу, 1 &nd... Читати повністю

Як поділила землю Київрада 1 листопада-продовження

Маша Землянська, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 20:38

Земельних питань в порядку денному так багато, що вони не влізли в один матеріал. Тому Читати повністю

До Києва продовжують їхати люди

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 1 листопада 2012р. 20:03

Населення Києва з січня по серпень зросло на 0.53% до 2,81 мільйонів, повідомляє міське управління статистики. 

Минулого року у цей же період часу населення зросло на 0.5%.

За... Читати повністю

Роздивіться Дюрера і Рембрандта в деталях

Софія Кущ, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 18:13

Жодних мотузок-загороджень, хитромудрих вітрин і непривітних бабусьок з фразами "ближче до картин не підходьте". У Музеї Ханенків нову виставку гравюр показують тільки у ракурсі "close look", щоб р... Читати повністю

Займайтеся буккросингом он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 18:06

Хочете ділитися улюбленими книжками і постійно отримувати нові? Вам подобаються справжні паперові книги, а не електронні? Тоді спробуйте побуккроситися з сайтом Читати повністю

ОВК не затверджує перемогу Чумака

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 18:02

Окружна виборча комісія і досі не передала підсумковий протокол з перемогою Віктора Чумака над Олесем Довгим в Центрвиборчком. Про це «Свідомо» повідомило джерело.

За даними на... Читати повністю