Тепер підписуйтесь на оновлення сторінок Facebook

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 11:36

Відтепер всі користувачі Facebook отримали можливість підписатися на всі оновлення не лише доданих друзів, але цікавих сторінок.

Для цього треба "лайкнути" потрібну сторінку і у випадаючому... Читати повністю

Хочете безкоштовну пораду лікаря - дзвоніть 15-83

Маша Землянська, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 11:32

Якщо потрібна порада лікаря - дзвоніть на безкоштовний номер 15-83.  

В управлінні охорони здоров’... Читати повністю

Київрада забула, хто здав садочок на Ревуцького

Маша Землянська, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 11:15

Київрада не розкаже, хто з депутатів вперше дозволив будувати «Київському інвестиційному агентству» багатоповерхівку з підземною парковкою на Ревуцького, 7-В Читати повністю

Заблокований невідомими Адмінсуд вже звільнено

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 11:09

Київський окружний адміністративний суд, котрий вранці захопили 80 невідомих осіб, заблокувавши його роботу, вже звільнено силами "Беркуту".... Читати повністю

У неділю "Пирогів" визволятимуть від нацистів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 10:42

У неділю о 12:00 на території мототреку "Пирогів" (Червонопрапорна, 188) стартує реконструкція дня визволення Києва від нацистів у листопаді 1943-го - фестиваль "Даєш Київ!".

Фест організую... Читати повністю

Ввечері чоловік Герман розкаже про вбивцю Бандери

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 10:06

О 18:30 у книгарні "Сяйво" на Червоноармійській чоловік керівника прес-центру "Партії регіонів", Ганни Герман, Сергій Герман презентує свій роман про вбивцю Степана Бандери.

Книга називаєть... Читати повністю

Вхід до Київського окружного адмінсуду заблокували

Софія Кущ, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 9:25

Близько 80 людей заблокували вхід в будівлю Київського окружного адмінсуду. Про це повідомили у прес-службі київської міліції.

У суді повинні слухати скарги кандидата в нардепи від "Свободи... Читати повністю

Природознавчий музей у Львові виграв 10 мільйонів

Софія Кущ, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 8:45

Державний природознавчий музей у Львові виграв грант на 10 мільйонів гривень. Такі результати конкурсного проекту "Динамічний музей" від... Читати повністю

Бубка випав з вікна третього поверху

Софія Кущ, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 8:31

Сергій Бубка-молодший, тенісист та син олімпійського чемпіона зі стрибків з жердиною Сергія Бубки, у четвер 1 листопада випав з третього поверху будинку в Парижі, про це Читати повністю

На вихідні буде сонячно і тепло

Софія Кущ, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 7:08

Впродовж вихідних, 3 та 4 листопада, у Києві синоптики прогнозують тепло. Про це повідомляє Укргідрометцентр.

І хоч на вихідних буде...
Читати повністю

"Братків" Пилипишина відтіснили з окружкома

Єгор Соболєв, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 22:16

Хлопців та чоловіків спортивної статури, які представляли інтереси провладного кандидата Віктора Пилипишина у виборчий комісії 223-го округу в Шевченківському районі, витіснили з приміщення.

<... Читати повністю

Мама постраждалого шукає очевидців ДТП

Єгор Соболєв, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 22:07

Мама постраждалого в ДТП шукає очевидців цієї події. За її розповіддю, подія сталася 20 жовтня, після 17:15 на перехресті Тарасівської та Са... Читати повністю

Свободівця затримано за "напад" на фальсифікаторку

Єгор Соболєв, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 21:19

Київська міліція повідомила "Свідомо", що після скарги Анастасії Примак - заступника голови виборчої комісії 223-го округу в Шевченківському районі - було затримано ймовірного нападника.

"Н... Читати повністю

На іменини Довгого - подарунок Чумаку

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 20:44

Окружна виборча комісія 214-ого округу, де голосовули виборці Дніпровського району, підписала підсумковий протокол, яким остаточно затвердила перемогу Чумака. При цьому у його головн... Читати повністю

Як поділила землю Київрада 1 листопада