Дитяча афіша на 3-4 листопада

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 31 жовтня 2012р. 15:18

Найближчий уїк-енд – шанс для свідомих батьків як маленьких дітей, так і тих, кому вже слід замислитися над вищою освітою. Першу категорії два дні безкоштовно розважатимуть, навчатимуть і рад... Читати повністю

Бригинець - депутат Оболоні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 14:59

Депутат від "Батьківщини" Олександр Бригинець виграв вибори у окрузі №217, що охоплює Оболонський район.

За даними Центральної виборчої комісії, по цьому окрузі пораховано вже 100% голосів.... Читати повністю

Янукович: Країна підтвердила відданість демократії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 14:48

Президент Віктор Янукович зробив звернення до українців і новообраних депутатів Верховної Ради. 

Звернення поширила прес-служба президента.

Янукович вважає, що вибори відбулися... Читати повністю

Пилипишин-Тягнибоку:Давайте заберемо людей з ОВК

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 14:37

Кандидат в народні депутати від Шевченківського району (округ №223) екс-голова Шевченківської районної адміністрації Віктор Пилипишин написав лідеру партії "Свободи", з однопартійцем котрого змагає... Читати повністю

З четверга - приходьте на дні буддійської культури

Софія Кущ, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 14:21

"Нема шляху до щастя. Щастя - це і є цей шлях", так казав Будда. З четверга, 1 листопада, Український дім стане місцем поширення цих мудрих думок. До 11 листопада тут "Дні буддійської культури".Читати повністю

Зніміть фільм про "незатяганого" Шевченка

Галина Танай, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 13:50

Тарас Шевченко - це не тільки "Як умру то поховайте" і дядько на ста гривнях. Режисери вирішили покопатись у цікавинках з життя поета. До 200-річчя Шевченка знімуть кіноальманах «Shevchenko.... Читати повністю

На окрузі Пилипишина вже є двоє голодувальників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 13:47

В окружній виборчій комісії №223, що охоплює Шевченківський район і котрий з вівторка став центром уваги журналістів через численні порушення при визначенні переможця в тандемі Віктора Пилипишина і... Читати повністю

Київводоканал лякає водно-екологічною катастрофою

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 13:29

Київводоканал лякає киян екологічною катастрофою.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби компанії.

"Київводоканал б’є на сполох! Каналізаційні коле... Читати повністю

"Свобода" влаштувала на окрузі Пилипишина мітинг

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 13:04

Прихильники і члени партії "Свобода" влаштували мітинг під стінами окружної виборчої комісії №223, що охоплює Шевченківський район.

Про це повідомляє журналістка "Свідомо", що там зараз зна... Читати повністю

Топ-5 фільмів про вибори

Галина Танай, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 12:56

Вибори як стихійне лихо – сховатись не вийде. Єдиний вихід - поставитися з гумором. Топ-5 фільмів про вибори)

«Основні кольори» – трагікомедія з Джоном Траволтою... Читати повністю

Підрахунок на окрузі Пилипишина пришвидшився

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 12:40

Підрахунок голосів на 223-му окрузі, що охоплює Шевченківський район, став значно швидшим після того, як сюди приїхали групи журналістів.

Про це повідомляє журналіст "Свідомо", що зараз зна... Читати повністю

У п'ятницю у Чабанах відкриють ДОТ-музей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 12:34

У п'ятницю у селі Чабани (Одеська траса, недалеко від Одеської площі) відкриють музей-ДОТ (довгочасна вогнева точка).

Про це повідомляє прес-служба Київської обласної держадміністрації. Від... Читати повністю

Червона гілка метро знову поїхала

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 31 жовтня 2012р. 12:33

Червона гілка київського метро знову запрацювала.

Рух  поїздів у сторону станції  «Арсенальна» було тимчасово приз... Читати повністю

Голоси п'яти ДВК на окрузі Пилипишина перерахують

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 11:24

Окружна виборча комісія №223, що охоплює Шевченківський район, перераховуватиме голоси виборців з п'яти дільниць.

Про це повідомляє журналістка "Свідомо", що зараз знаходиться в ОВК.

<... Читати повністю

Поштова площа здорожчала більше ніж вдвічі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 10:59

Уряд збільшив витрати на реконструкцію Поштової площі у Києві більше ніж вдвічі.

Про це йдеться у постанові Кабміну "Про перероз... Читати повністю