Як поділила землю Київрада 1 листопада-продовження

Маша Землянська, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 20:38

Земельних питань в порядку денному так багато, що вони не влізли в один матеріал. Тому Читати повністю

До Києва продовжують їхати люди

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 1 листопада 2012р. 20:03

Населення Києва з січня по серпень зросло на 0.53% до 2,81 мільйонів, повідомляє міське управління статистики. 

Минулого року у цей же період часу населення зросло на 0.5%.

За... Читати повністю

Роздивіться Дюрера і Рембрандта в деталях

Софія Кущ, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 18:13

Жодних мотузок-загороджень, хитромудрих вітрин і непривітних бабусьок з фразами "ближче до картин не підходьте". У Музеї Ханенків нову виставку гравюр показують тільки у ракурсі "close look", щоб р... Читати повністю

Займайтеся буккросингом он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 18:06

Хочете ділитися улюбленими книжками і постійно отримувати нові? Вам подобаються справжні паперові книги, а не електронні? Тоді спробуйте побуккроситися з сайтом Читати повністю

ОВК не затверджує перемогу Чумака

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 18:02

Окружна виборча комісія і досі не передала підсумковий протокол з перемогою Віктора Чумака над Олесем Довгим в Центрвиборчком. Про це «Свідомо» повідомило джерело.

За даними на... Читати повністю

Київську бізнес школу очолив відомий економіст

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 17:22

Київську бізнес школу відтепер очолює Павло Шеремета.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

"Я вважаю за честь призначення на посаду Президента KSE. Ми розвиватимемо... Читати повністю

До травня від Поштової не проїдеш до Нижнього валу

Єгор Соболєв, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 16:51

Через будівництво розв`язки на Поштовій площі до 26 травня буде обмежено рух усіх видів транспорту по Набережно-Хрещатицькій від Спаської до Нижнього Валу. Про це "Свідомо" повід... Читати повністю

Стежте за цінами на бензин зі смартфону

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 16:20

Група українських програмістів створила програму GasVisor для смартфонів і планшетів на Android, що стежить за цінами на бензин на різних АЗС.

Над програмою працювали Ігор Добрянський, Миха... Читати повністю

Київ візьме кредит для повернення іншого кредиту

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 16:02

Київ візьме 2 мільярди гривень кредиту для погашення свого попереднього боргу.

За це рішення депутати Київради проголосували на своєму засіданні у четвер.

Гроші підуть на повернення... Читати повністю

Київхліб: "Український" і "Батон" не здорожчають

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 15:37

"Київхліб" не збирається підвищувати ціни на так звані соціальні сорти хліба - "Український", "Білий", "Батон" і "Дарницький".

Про це заявив директор підприємства Володимир Череда.

... Читати повністю

Київрада дала невідомим землю навколо замку Барона

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 15:31

Київрада віддала землю навколо замку Барона на Ярославовім Валу, 1 невідомим.

За таке рішення депутати Київради проголосували на своєму засіданні у четвер.

У проголосованому депутат... Читати повністю

Київавтодор обіцяє засолити місто взимку

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 1 листопада 2012р. 15:22

Комунальна корпорація « Київавтодор»  звітує про готовність до зими, якщо вона буде сніжною.

«До зими вж... Читати повністю

Укрпошта просить передплатити ЗМІ для сиріт

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 1 листопада 2012р. 15:15

«Укрпошта» оголосила про проведення доброчинної акції « Подаруй дитині радість читання». Ідея - щоб люди купували передплату вітчизняних дитячих та юнацьких видан... Читати повністю

Київрада за сквер на місці скандального СпортЛайфу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 15:10

На місці скандальної забудови в 11 мікрорайоні житлового масиву Вигурівщина-Троєщина (Маяковського, 40-52), де спочатку зводити будинки хотів "Київміськбуд", а потім побудували спортивний центр "Сп... Читати повністю

Опалення у будинках Вишгорода ніхто не вимикав

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 1 листопада 2012р. 14:25

Опалення у будинках Вишгорода ніхто не вимикав.

Про це «Свідомо» заявив заступник міського голови міста Олександр Ростовцев.

Читати повністю