Опалення у будинках Вишгорода ніхто не вимикав

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 1 листопада 2012р. 14:25

Опалення у будинках Вишгорода ніхто не вимикав.

Про це «Свідомо» заявив заступник міського голови міста Олександр Ростовцев.

Читати повністю

Прийдіть завтра визволяти ув’язненого «майданівця»

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 14:19

У п’ятницю об 11:00 відбудеться мітинг за визволення учасника мовних протестів та податкового майдану Віталія Грузінова під стінами Лук`янівського ізолятору тимчасового тримання, де він зараз... Читати повністю

Додатковий Hyundai до Донецька поїде вночі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 13:47

"Укрзалізниця" пустила додатковий швидкісний поїзд (Hyundai) Київ-Донецьк-Київ.

За повідомленням компанії, поїзд №150/149 вирушить із Києва 30 листопада о 23:38. По дорозі він робитиме... Читати повністю

На трьох ділянках в Києві вирубку дерев заборонили

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 13:20

Три паркові ділянки у Києві тепер не можна вирубувати - їм надано статус скверу.

За таке рішення проголосували депутати Київради на своєму засіданні у четвер.

Скверами тепер є ділян... Читати повністю

У Києві з'явилися вулиці Європейська і Липинська

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 13:04

Шість вулиць у Дарницькому та Подільському районах отримали свої назви.

За таке рішення проголосували 82 депутати Київради зі 110 на своєму засіданні у четвер.

Так, у Подільському р... Читати повністю

Зайці, коти і Шварцнегер на ART KYIV contemporary

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 1 листопада 2012р. 13:04

Мистецький Арсенал відкрив одну з наймасштабніших українських виставок сучасного мистецтва Читати повністю

Герега: Я не хочу заробляти мандат ціною крові

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 12:51

Секретар Київради і кандидат в нардепи від 215-го округу (Деснянський район) після свого програшу на виборах "свободівцю" Андрію Іллєнко, заявляє про свою перемогу.

«Хочу авторитетно... Читати повністю

Яндекс відтепер попереджує про камери ДАІ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 12:35

Компанія Яндекс випустила оновлену версію свого Навігатора.

За повідомленням прес-служби компанії, відтепер Навігатор подаватиме звуковий сигнал, якщо водій, перевищуючи швидкість, наблизит... Читати повністю

Київрада просить захистити Біличанський ліс

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 12:22

Депутати Київради звернулися до президента, прем'єр-міністра і генерального прокурора з проханням не допустити знищення Біличанського лісу і надати йому стату національного природного парку.

<... Читати повністю

До кінця листопада водіїв перевірятиме "Кобра"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 12:10

Протягом місяця - до 30 листопада - патрулювати київські дороги буде спецзагін "Кобра".

Про це повідомляє прес-служба Державтоінспекції.

За повідомленням, "грозу водіїв", як "Кобру"... Читати повністю

Топ-5 "апетитних" фільмів

Галина Танай, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 11:26

Починається кулінарний фест «Духмяна манія». Але ви спокійно можете влаштувати його вдома. Їсти перед монітором шкідливо, але з... Читати повністю

Станція метро "Іподром" залишила свою назву

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 11:16

Депутати Київради вирішили не чіпати назву нової станції метро "Іподром" і залишили її.

"За", а точніше - "проти" рішення «Про перейменування станції Київського метрополітену&ra... Читати повністю

Суд ухвалив перерахунок голосів на окрузі Ляпіної

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 11:09

Судді Київського окружного суду постановили Смолій, Каракашьян і Григорович – у 216-му окрузі (Дніпровський район), де після підрахунку 100% голосів переможцем стала Ксенія... Читати повністю

"Майданівець" кличе на акцію проти фальсифікацій

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 10:05

Один з лідерів "податкового Майдану", організатор анти-владних акцій "День гніву" у Києві і активіст руху "Спільна справа" Олександр Данилюк... Читати повністю

1 листопада - Міжнародний день вегана

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 9:40

1 листопада - Міжнародний день вегана.

Що воно? Спосіб життя, при якому людина дуже пильно дотримується канонів вегетаріанства - не їсть і не користується нічим, що було зроблено з або за у... Читати повністю