До кінця листопада водіїв перевірятиме "Кобра"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 12:10

Протягом місяця - до 30 листопада - патрулювати київські дороги буде спецзагін "Кобра".

Про це повідомляє прес-служба Державтоінспекції.

За повідомленням, "грозу водіїв", як "Кобру"... Читати повністю

Топ-5 "апетитних" фільмів

Галина Танай, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 11:26

Починається кулінарний фест «Духмяна манія». Але ви спокійно можете влаштувати його вдома. Їсти перед монітором шкідливо, але з... Читати повністю

Станція метро "Іподром" залишила свою назву

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 11:16

Депутати Київради вирішили не чіпати назву нової станції метро "Іподром" і залишили її.

"За", а точніше - "проти" рішення «Про перейменування станції Київського метрополітену&ra... Читати повністю

Суд ухвалив перерахунок голосів на окрузі Ляпіної

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 11:09

Судді Київського окружного суду постановили Смолій, Каракашьян і Григорович – у 216-му окрузі (Дніпровський район), де після підрахунку 100% голосів переможцем стала Ксенія... Читати повністю

"Майданівець" кличе на акцію проти фальсифікацій

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 10:05

Один з лідерів "податкового Майдану", організатор анти-владних акцій "День гніву" у Києві і активіст руху "Спільна справа" Олександр Данилюк... Читати повністю

1 листопада - Міжнародний день вегана

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 9:40

1 листопада - Міжнародний день вегана.

Що воно? Спосіб життя, при якому людина дуже пильно дотримується канонів вегетаріанства - не їсть і не користується нічим, що було зроблено з або за у... Читати повністю

Луценко: треба визнати "фальсифіковану" Раду

Галина Танай, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 9:09

Вибори фальсифіковані, але їх треба визнати - заради майбутніх президентських виборів. Про це заявив екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко в інтерв'ю газеті "Комерсант-Україна".

За слов... Читати повністю

Голівуд зніме "Динамо"

Галина Танай, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 8:45

Слава київського "Динамо" не дає спокою Голівуду. Вслід за росіянами американці знімуть фільм про "матч смерті", що зіграли влітку 1942-го нацисти й футболісти київської команди. Головну роль зігра... Читати повністю

Вночі готувалися штурмувати 95-й окружком в Ірпені

Галина Танай, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 7:42

Вночі 95-й окружком в Ірпені, де перемагає кандидат від "Батьківщини" В'ячеслав Кутовий, оточили невідомі. За словами керівника регіонального виборчого штабу Костянтина Бондарєва, молодики спортивн... Читати повністю

Чумак – депутат Лівобережки

Маша Землянська, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 21:51

Депутат від "УДАРу" Віктор Чумак виграв вибори у окрузі №214, до якого входять виборчі дільниці з Лівобережки.

За даними Центральної виборчої комісії, по цьому окрузі пораховано вже 1... Читати повністю

Дарницька міліція приймає зброю - карати не буде

Маша Землянська, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 20:57

З 1-го по 30-е листопада міліція Дарницького району обіцяє не карати за добровільну здачу зброї. Прийматимуть вогнепальну зброю, бойові припаси, вибухові матеріали і засоби самооборони, газові... Читати повністю

Ляпіна – депутат Дніпровського району

Маша Землянська, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 20:45

Депутат від "Батьківщини" Ксенія Ляпіна виграла вибори у окрузі №216, що охоплює Дніпровський район.

За даними Центральної виборчої комісії, по цьому окрузі пораховано вже 100% голосів. Ляп... Читати повністю

Андрієвський – депутат Солом’янки

Маша Землянська, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 20:11

Депутат від "Батьківщини" Дмитро Андрієвський виграв вибори у окрузі №222, що охоплює Солом’янський район.

За даними Центральної виборчої комісії, по цьому окрузі пораховано вже... Читати повністю

Хочете схуднути – дивіться фільми жахів

Маша Землянська, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 19:59

Якщо Ви хочете схуднути – частіше дивіться фільми жахів. За результатами останнього дослідження Університету Вестмінстера, 90 хвилин жахів спалюють стільки ж калорій, як і двогодинна прогулян... Читати повністю

150 "братків" Гереги оточили окружком на Троєщині