Пилипишин-Тягнибоку:Давайте заберемо людей з ОВК

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 14:37

Кандидат в народні депутати від Шевченківського району (округ №223) екс-голова Шевченківської районної адміністрації Віктор Пилипишин написав лідеру партії "Свободи", з однопартійцем котрого змагає... Читати повністю

З четверга - приходьте на дні буддійської культури

Софія Кущ, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 14:21

"Нема шляху до щастя. Щастя - це і є цей шлях", так казав Будда. З четверга, 1 листопада, Український дім стане місцем поширення цих мудрих думок. До 11 листопада тут "Дні буддійської культури".Читати повністю

Зніміть фільм про "незатяганого" Шевченка

Галина Танай, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 13:50

Тарас Шевченко - це не тільки "Як умру то поховайте" і дядько на ста гривнях. Режисери вирішили покопатись у цікавинках з життя поета. До 200-річчя Шевченка знімуть кіноальманах «Shevchenko.... Читати повністю

На окрузі Пилипишина вже є двоє голодувальників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 13:47

В окружній виборчій комісії №223, що охоплює Шевченківський район і котрий з вівторка став центром уваги журналістів через численні порушення при визначенні переможця в тандемі Віктора Пилипишина і... Читати повністю

Київводоканал лякає водно-екологічною катастрофою

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 13:29

Київводоканал лякає киян екологічною катастрофою.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби компанії.

"Київводоканал б’є на сполох! Каналізаційні коле... Читати повністю

"Свобода" влаштувала на окрузі Пилипишина мітинг

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 13:04

Прихильники і члени партії "Свобода" влаштували мітинг під стінами окружної виборчої комісії №223, що охоплює Шевченківський район.

Про це повідомляє журналістка "Свідомо", що там зараз зна... Читати повністю

Топ-5 фільмів про вибори

Галина Танай, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 12:56

Вибори як стихійне лихо – сховатись не вийде. Єдиний вихід - поставитися з гумором. Топ-5 фільмів про вибори)

«Основні кольори» – трагікомедія з Джоном Траволтою... Читати повністю

Підрахунок на окрузі Пилипишина пришвидшився

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 12:40

Підрахунок голосів на 223-му окрузі, що охоплює Шевченківський район, став значно швидшим після того, як сюди приїхали групи журналістів.

Про це повідомляє журналіст "Свідомо", що зараз зна... Читати повністю

У п'ятницю у Чабанах відкриють ДОТ-музей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 12:34

У п'ятницю у селі Чабани (Одеська траса, недалеко від Одеської площі) відкриють музей-ДОТ (довгочасна вогнева точка).

Про це повідомляє прес-служба Київської обласної держадміністрації. Від... Читати повністю

Червона гілка метро знову поїхала

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 31 жовтня 2012р. 12:33

Червона гілка київського метро знову запрацювала.

Рух  поїздів у сторону станції  «Арсенальна» було тимчасово приз... Читати повністю

Голоси п'яти ДВК на окрузі Пилипишина перерахують

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 11:24

Окружна виборча комісія №223, що охоплює Шевченківський район, перераховуватиме голоси виборців з п'яти дільниць.

Про це повідомляє журналістка "Свідомо", що зараз знаходиться в ОВК.

<... Читати повністю

Поштова площа здорожчала більше ніж вдвічі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 10:59

Уряд збільшив витрати на реконструкцію Поштової площі у Києві більше ніж вдвічі.

Про це йдеться у постанові Кабміну "Про перероз... Читати повністю

Ставте свої запитання співачці Еріці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 10:41

У четвер співачка Еріка - одна з учасниць української Фабрики Зірок - відповідатиме на питання фанів і журналістів на веб-конференції.

Старт конференції - о 15:00. Якщо маєте якісь питання... Читати повністю

"Червона" гілка метро зупинилася - впав пасажир

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 10:36

"Червона" гілка метро зупинилася через падіння пасажира на колію.

Про це повідомляє прес-служба Київського метрополітену.

Чоловік впав на станції "Хрещатик" о 09:53. Його витягли з... Читати повністю

У четвер приходьте дивитися на нутрощі метро

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 10:29

Київський метрополітен у четвер проведе День відкритих дверей для всіх бажаючих. 

За повідомленням прес-служби метрополітену, таким чином вони святкуватимуть свій 52-й день народження.... Читати повністю