З понеділка у столиці дощитиме

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 4 листопада 2012р. 12:27

Протягом наступного тижня у Києві дощитиме та стане прохолодніше, повідомляє  Укргідрометцентр.

У понеділок вдень пройде н... Читати повністю

УДАР теж може скласти мандати

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 4 листопада 2012р. 12:02

Заступник голови «УДАРу» Віталій Ковальчук заявив, що у партії розглядається можливість проведення позачергового з’їзду, про це повідомляє  прес-служба.

«Влада... Читати повністю

Опозиція кличе всіх на мітинг

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 4 листопада 2012р. 11:12

Опозиція закликає громадян та представників опозиційних сил підтримати мітинг протесту проти фальсифікацій на виборах, повідомляється на офіційному сайті «... Читати повністю

Лідери Батьківщини думають скласти мандати

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 4 листопада 2012р. 10:47

Кандидат від Батьківщини Анатолій Гриценко на своїй сторінці у Фейсбуці написав, що опозиція може скликати терм... Читати повністю

Скандальна регіоналка стала переможцем в Обухові

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 4 листопада 2012р. 10:10

Окружна виборча комісія №94 з центром в Обухові склала підсумковий протокол, у якому вписала перемогу кандидата від регіонів Тетяну Засуху.

Представник «Батьківщини» Віктор Рома... Читати повністю

Ходіть у зоопарк за новим розкладом

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 3 листопада 2012р. 17:30

З 2 листопада Київський зоопарк оновив графік роботи. Відтепер на звірят можна буде подивитися з 9:00 до 17:00. Про це повідомляють у зоопарку.

Але через похолодання клімату жираф перевели... Читати повністю

Батьківщина назвала фальсифікаторів виборів

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 3 листопада 2012р. 16:25

Партія "Батьківщина" склала список фальсифікаторів парламентських виборів 2012. Про це повідомляють у прес-службі. Також вона звертається до міжнародної спільноти з проханням ввести... Читати повністю

Депутатом від Первомайська оголосили регіонала

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 3 листопада 2012р. 15:35

На скандальному 132-му окрузі в Первомайську на Миколаївщині переможцем оголосили представника Партії регіонів - Віталій Травянко.

За даними Центральної виборчої комісії, на цьому окр... Читати повністю

Окружна комісія № 223 сформована незаконно?

Віталій Манько, (вiд читачiв), 3 листопада 2012р. 15:14

Як стало відомо, один з членів проблемного ОВК 223 раніше працював у Читати повністю

На Контрактовій вимагають невизнання виборів

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 3 листопада 2012р. 13:19

Близько сотні активістів під пам'ятником Григорію Cковороді на Контрактовій площі вимагають, щоб опозиція не визнавала результатів виборів до Верховної Ради.Учасники мітингу, яких зібрала громадськ... Читати повністю

На Майдан Незалежності вивели внутрішні війська

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 3 листопада 2012р. 12:25

На Майдані Незалежності відбувся парад на честь 69-ї річниці визволення Києва від німецько-фашистських загарбників. У ньому взяли участь переважно курсанти Академії внутрішніх справ (майбутні міліц... Читати повністю

Терьохін - депутат Голосіївського району

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 3 листопада 2012р. 11:51

Кандидат від "Батьківщини" Сергій Терьохін виграв вибори в окрузі №211, що охоплює Голосіївський район Києва.За даними Центральної виборчої комісії, на цьому окрузі пораховано вже 100% голосів.&nbs... Читати повністю

Як адмінсуд «братки» штурмують

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 22:43

Цілу п`ятницю Окружний адмінсуд Києва вирішував хто переміг на виборах народного депутата від 90-го округу в Білій Церкві - екс-бютівець, а нині самовисуванець Віталій Чудновський,&... Читати повністю

Заблокований Адмінсуд пішов на перерву до 21:00

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 17:34

Засідання Київського окружного адміністративного суду по справі "свободівця"-кандидата в нардепи по 90-му округу (Біла Церква) Олександра Марченка перенесли на 21:00.

Про це повідомляє журн... Читати повністю

Азаров за всіма сумував і образився на киян

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 листопада 2012р. 17:11

Прем'єр-міністр Микола Азаров після виборчої паузи повернувся до Фейсбуку.

"Я всех приветствую! И хочу сказать, что я соскучился по общению с вами. Но перерыв был вынужденный, и надеюсь, в... Читати повністю