У четвер - підтримайте Біличанський ліс

Маша Землянська, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 16:33

У четвер, 1-го листопада з 09:00 під Київрадою, що на Хрещатику, 36, збирають люди на підтримку Біличанського лісу. У цей день депутати голосуватимуть за звернення до Президента України, Гене... Читати повністю

Як рахують Пилипишина-Левченка (оновлюється)

Маша Землянська, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 16:22

17:16

Вже сьому годину окружком не починає перераховувати бюлетені з дев'яти дільниць, які сам же і вирішив перераховувати. Заступниця голови комісії Анастасія Примак пояснила це бажанням с... Читати повністю

Хочете в університеті Wi-Fi - голосуйте

Маша Землянська, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 15:52

Якщо хочете, щоб у Вашому університеті чи інституті з'явився безкоштовний Wi-Fi - голосуйте на сайті wifi.ua.

Це ідея - проекту KYIV FREE Wi-Fi. «Ми вважаємо, що провід... Читати повністю

У суботу подивіться як вчаться студенти у США

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 15:34

У суботу о 14:00 в готелі "Русь" на Госпітальній, 4 стартує виставка "Освіта у США".

Організатори - мережа EducationUSA в Україні - обіцяють, що відвідувачі зможуть поговорити з американськ... Читати повністю

Пацієнтів з "Пирогова" - на аналізи в Корчувате

Маша Землянська, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 15:20

У Голосіївському районі в мікрорайоні "Пирогів" відкрили амбулаторію сімейної медицини. Щоправда, півтори тисячі її пацієнтів здавати аналізи та до спеціалістів ходитимуть в район "Корчуватого".Читати повністю

Дитяча афіша на 3-4 листопада

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 31 жовтня 2012р. 15:18

Найближчий уїк-енд – шанс для свідомих батьків як маленьких дітей, так і тих, кому вже слід замислитися над вищою освітою. Першу категорії два дні безкоштовно розважатимуть, навчатимуть і рад... Читати повністю

Бригинець - депутат Оболоні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 14:59

Депутат від "Батьківщини" Олександр Бригинець виграв вибори у окрузі №217, що охоплює Оболонський район.

За даними Центральної виборчої комісії, по цьому окрузі пораховано вже 100% голосів.... Читати повністю

Янукович: Країна підтвердила відданість демократії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 14:48

Президент Віктор Янукович зробив звернення до українців і новообраних депутатів Верховної Ради. 

Звернення поширила прес-служба президента.

Янукович вважає, що вибори відбулися... Читати повністю

Пилипишин-Тягнибоку:Давайте заберемо людей з ОВК

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 14:37

Кандидат в народні депутати від Шевченківського району (округ №223) екс-голова Шевченківської районної адміністрації Віктор Пилипишин написав лідеру партії "Свободи", з однопартійцем котрого змагає... Читати повністю

З четверга - приходьте на дні буддійської культури

Софія Кущ, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 14:21

"Нема шляху до щастя. Щастя - це і є цей шлях", так казав Будда. З четверга, 1 листопада, Український дім стане місцем поширення цих мудрих думок. До 11 листопада тут "Дні буддійської культури".Читати повністю

Зніміть фільм про "незатяганого" Шевченка

Галина Танай, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 13:50

Тарас Шевченко - це не тільки "Як умру то поховайте" і дядько на ста гривнях. Режисери вирішили покопатись у цікавинках з життя поета. До 200-річчя Шевченка знімуть кіноальманах «Shevchenko.... Читати повністю

На окрузі Пилипишина вже є двоє голодувальників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 13:47

В окружній виборчій комісії №223, що охоплює Шевченківський район і котрий з вівторка став центром уваги журналістів через численні порушення при визначенні переможця в тандемі Віктора Пилипишина і... Читати повністю

Київводоканал лякає водно-екологічною катастрофою

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 13:29

Київводоканал лякає киян екологічною катастрофою.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби компанії.

"Київводоканал б’є на сполох! Каналізаційні коле... Читати повністю

"Свобода" влаштувала на окрузі Пилипишина мітинг

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 13:04

Прихильники і члени партії "Свобода" влаштували мітинг під стінами окружної виборчої комісії №223, що охоплює Шевченківський район.

Про це повідомляє журналістка "Свідомо", що там зараз зна... Читати повністю

Топ-5 фільмів про вибори

Галина Танай, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 12:56

Вибори як стихійне лихо – сховатись не вийде. Єдиний вихід - поставитися з гумором. Топ-5 фільмів про вибори)

«Основні кольори» – трагікомедія з Джоном Траволтою... Читати повністю