Вінничанки накрали люків на Солом'янці

Галина Танай, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 15:49

Вночі даішники Солом'янки зупинили явно перевантажену машину з двома жінками. Багажник був забитий чавунними решітками - їх панянки щойно познімали з навколишніх вулиць.
 
Документі... Читати повністю

Чи справді аптека «Онікс 1» продає заборонені ліки

Маша Землянська, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 15:36

«Свідомо» продовжує перевіряти скарги киян на популярні товари та послуги. До нас звернувся Олексій. У 2011р померла його матір. За рік до смерті жінці встановили онкологічний діагноз і... Читати повністю

Новий корпус лікарні для дітей - вже в 9 поверхів

Маша Землянська, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 15:12

Будинок нового корпусу дитячої лікарні Охматдит, де замість 18-ти тисяч маленьких пацієнтів, обіцяють лікувати більше 27-ми - виріс ще на три... Читати повністю

Бютівець Чорноволенко - депутат Подолу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 15:00

Бютівець Олександр Чорноволенко переміг на виборах по 220-му округу, що охоплює Подільський район.

За даними Централ... Читати повністю

Активіст "зніс" охоронця Королевської

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 14:39

Активіст Віталій Манько в погоні за лідером партії "Україна-Вперед!" Наталею Королевською, що після прес-конференції вдень швидко втекла від журналістських запитань, силою і словесним "пресуванням"... Читати повністю

Активістка збирає горнятка для дітей з дитбудинків

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 14:28

Журналістка, громадська активістка-борець з курінням Олена Дуб збирає чашки для дітей із дитбудинків.

Свою ідею активістка виклала на стор... Читати повністю

Під округ Гереги підтягують людей

Маша Землянська, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 14:08

Під окружною виборчою комісією Деснянського району на Маяковського, 29, де підраховують останні результати з дільниць, збираються люди. 

«Підходять молодики. Вже зар... Читати повністю

Лікарню на Богатирський визнали кращою в Україні

Маша Землянська, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 13:39

Київську лікарню №1 на Богатирській, 30 Читати повністю

Справу «податкових майданівців» затягують

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 13:34

Справа «податкових майданівців» в черговий раз не була розглянута Шевченківським судом. Про це «Свідомо» повідомив оди... Читати повністю

Активіст: Бабусь Пилипишина зганяють під ОВК

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 13:33

Вихованців Університету третього віку, заснованого кандидатом в народні депутати від 223-го округу (Шевченківський район) Віктором Пилипишим, зганяють під окружну виборчу комісію.

Про це по... Читати повністю

ТОП-10 найстрашніших картин світового мистецтва

Софія Кущ, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 13:26

У переддень 31 жовтня, коли у всьому англомовному світі відзначають Halloween - ніч усіх святих, "The Guardian" склала список десяти найбільш моторошних картин у світовому мистецтві:

1... Читати повністю

Лук'янівське СІЗО підтримало ПР і Пилипишина

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 13:25

Протокол голосування з Лук'янівського СІЗО по 223-му округу (Шевченківський район) окружна виборча комісія повернула для перевірки через технічні помилки.

Про це повідомляє журналіст "Свідо... Читати повністю

Вночі Тягнибок будив членів ОВК у окрузі Гереги

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 11:51

Лідер "Свободи" Олег Тягнибок вночі приїхав в окружну вибочу комісію №215 (Деснянський район), де його однопартієць Андрій Іллєнко бореться за місце в Раді з секретарем Київради Галиною Герегою.Читати повністю

ОВК припинила рахувати голоси Чумака і Довгого

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 11:32

Окружна виборча комісія 214-ого округу, в якому голосували виборці з Дніпровського району Києва, оголосила перерву.

Підрахунок голосів відновиться о 15:00. В цьому окрузі головними конкурен... Читати повністю

Справу Індила втретє відправили на дорозслідування

Єгор Соболєв, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 11:17

Суддя Деснянського районного суду Києва Олександр Котович відправив справу щодо загибелі у відділку міліції студента Ігоря Індила на додаткове ро... Читати повністю