В окрузі Гереги підрахунок став тортурами

Софія Кущ, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 17:33

Передача протоколів з результатами голосування до 215-ох окружної комісії (Деснянський район), яка має їх сумарно опрацювати, перетворилась для членів дільниць на спр... Читати повністю

При підрахунку: Пилипишин - Левченко сталася бійка

Маша Землянська, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 16:29

У Шевченківському районі прямісінько в приміщені окружної комісії, яка підраховує хто переміг самовисуванець Віктор Пилипишин чи Свободівець Юрій Левченко, невідомі розпочали бійку. Очевидці інциде... Читати повністю

6 будинків і школа на Троєщині до 30-го - без води

Софія Кущ, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 15:53

До ранку вівторка, 30 жовтня, не буде води у шести будинках у Дніпровському районі. По вулиці Будівельників, 37 (це, доречі, школа), 39, 40, 43 і про... Читати повністю

Броварський УДАРівець:Переміг масажиста Азарова

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 14:46

Кандидат від УДАРу по округу №97 (Бровари) Павло Різаненко заявляє про свою перемогу над головним суперником - регіоналом Сергієм Федоренко.

Спираючись на дані паралельного підрахунку голос... Читати повністю

Гастроном на Артема взяли штурмом

Олена Капустян, (вiд читачiв), 29 жовтня 2012р. 14:40

Ввечері 26 жовтня  «Гастроном» по вулиці Артема, 55  захватили невідомі, - повідомляють «Свідомо» місцеві жителі. За словами Тетяни Палладіної, мешканки будинку 55... Читати повністю

Дізнайтесь, в яких клініках вакцинують від грипу

Маша Землянська, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 13:34

На цю осінь, Інститут епідеміології Громашевського прогнозує три види грипу. Два з них - Вікторія та свинячий, у нас були торік. Один - Вісконсін, для киян стане новим. Вакцини, які обіцяють киянам... Читати повністю

"Батьківщина" поки лідер голосування у Києві

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 12:55

Центральна виборча комісія опрацювала третину бюлетенів, що надійшли з Києва. 

Лідером голосування у столиці є "Батьківщина". За неї свій голос віддали 31,1% киян, друге місце за УДАРо... Читати повністю

У вівторок запитайте лікарів про дитяче харчування

Маша Землянська, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 12:13

У вівторок, 30-го жовтня з 14:00 послухайте на сайті uaua.info он-лайн конференцію лікарів про дитяче органічне харчування.

Відповідати на питання як відрізнити органічне дитяче харчування... Читати повністю

У четвер Капранови топитимуть відьом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 11:33

У четвер письменники брати Капранови будуть дуже своєрідно відзначати Хелловін - топитимуть відьом у КультРа на Володимирській.

"За допомогою глядачів вони спробують влаштувати традиційний... Читати повністю

МОЗ думає чи дати лікарням самим обирати ліки

Маша Землянська, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 11:01

Міністерство охорони здоров’я пропонує дозволити лікарням і поліклінікам самим обирати, якими препаратами лікувати пацієнтів.&... Читати повністю

Чумаку на одній з дільниць "зрізали" 412 голосів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 10:45

У протоколі результатів голосування, які надала дільнична комісія дільниці №399 (округ №214, Червоноткацька, 12) за кандидата від УДАРу Віктора Чумака стоїть 414 голосів, натомість у відомості, яку... Читати повністю

Найстаріша жінка України голосування не пропустила

Маша Землянська, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 9:55

На одній із дільниць Прикарпаття в місті Тисмениця зафіксували рекорд "Книги Рекордів України" - народних депутатів обирала  115-річня Катерина Козак.

Сама прийти бабуся на дільницю не... Читати повністю

Опора повернулась до он-лайну

Маша Землянська, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 9:36

Відновив роботу сайт громадянської мережі Опора, що спостерігає за виборами. Проте заплановану на ранок 29-го жовтня активістам довелося перенести свою конфер... Читати повністю

Опрацьовано третину бюлетенетів: Ріст ПР зупинився

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 9:22

Станом на 08:52 Центральна виборча комісія опрацювала вже 35% бюлетенів.

За наявною нині інформацією, ріст відсотків у Партії регіонів і Компартії зупинився. У них зараз 36% і 15% відповідн... Читати повністю

Луцький наздоганяє суперників по Солом'янці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 8:44

Регіонал Максим Луцький наздоганяє своїх суперників по 222-му округу (Солом'янський район).

Станом на 07:00, за дани... Читати повністю