Ледь не кожну 10-у дитину б’ють вдома

Маша Землянська, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 10:34

Від фізичного насильства страждає ледь не кожна дитина в українській сім’ї, а коли ці діти виростають – окрім синців та переламів відчувають приниження. Такі висновки управління служби... Читати повністю

У вихідні у Маріїнському-божевільні вело-змагання

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 9:45

У суботу та неділю у Маріїнському парку пройде чергове екстрим-шоу від Red Bull - змагання по паралельному спуску на гірських велосипедах.

Не знаєте, де там у Маріїнському можна змагатися?... Читати повністю

Не їдьте через Скляренка - вулицю затопило

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 9:15

Через сильний дощ, що не припиняється вже майже добу, затопило вулицю Скляренка на Виноградарі.

Про це повідомляє журналістка "Свідомо", що стала заручницею обставин і не зараз не може доїх... Читати повністю

Метро звітує про 200-мільйонні збитки

Єгор Соболєв, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 9:02

Київський метрополітен оголосив, що в січні-вересні отримав 220 мільйонів гривень збитків. Дохід склав 710 мільйонів гривень, витрати - 930 мільйоні... Читати повністю

Ємець - депутат Печерська, Яворівський - Троєщини

Єгор Соболєв, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 8:04

Після підрахунку усіх голосів два кандидата від "Батьківщини" виграли вибори в округах Києва. Леонід Ємець обраний депутатом від 221-г... Читати повністю

Сніг відкладається

Єгор Соболєв, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 7:44

Хоча Гідрометцентр зберігає свій прогноз про мокрий сніг у Києві, на вулиці лише типовий осінній дощ. "Sinoptik... Читати повністю

Голова 223 округу тікав через чорний вхід

Софія Кущ, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 21:11

В окружній комісії Шевченківського району, де підраховують хто переміг самовисуванець Віктор Пилипишин чи Свободівець Юрій Левченко, голова ОВК, Юрій Ленешко, тікав з засідання комісії... Читати повністю

Опрацьовано 77% бюлетенів: ПР і КПУ попереду

Софія Кущ, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 20:22

Центральна виборча комісія порахувала вже 77% бюлетенів за мажоритарних кандидатів по Києву. Станом на 20:20 з округу №211 до Ради проходить бютівець Сергій Терьохін, №212 - теж б... Читати повністю

З четверга - вільний вхід школярам до Ханенків

Софія Кущ, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 19:57

Чотири дні, з 1 до 4 листопада включно, у музей Ханенків вхід для всіх школярів без грошей.

Це спеціально зроблено до осінніх канікул у школах, ка... Читати повністю

Станція метро "Іподром" може стати "Одеською"

Софія Кущ, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 19:01

Станцію метро "Іподром" хочуть перейменувати на "Одеську". Про це повідомляє прец-центр комісії Київради з культури, яка буде розглядати питання про перейменування. 

Читати повністю

Левченко оскаржує результати з Зоологічної

Софія Кущ, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 18:41

Свободівець Юрій Левченко написав скаргу та заяву на ім'я голови округу 223 у Шевченківському районі, з проханням переглянути результати по дільниці 801005, що на Зоологічні... Читати повністю

У вівторок - дощ з мокрим снігом

Софія Кущ, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 17:53

У вівторок, 30 жовтня, в Києві буде дощ із мокрим снігом, хмарно із проясненнями, вітер північний, 7-12 м/с.

Про це повідомляє ... Читати повністю

Засновниця Тижня п’єси: приходьте думати про себе

Галина Танай, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 17:39

Хочете відчути себе драматургом? Актором? Приходьте на «читки», як кажуть люди цих професій, майбутніх театральних вистав. З 3 по 11 листопада фестиваль Читати повністю

В окрузі Гереги підрахунок став тортурами