Іллєнко відстояв сфальшовану для Гереги дільницю

Галина Танай, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 21:13

Виборча комісія 215-го округу перерахувала голоси у дільниці на Закревського, 35-Б. Після перерахунку підтвердилось, що більшість голосів на цій дільниці отримав "свободівець" Читати повністю

Ар'єв - депутат Святошина

Галина Танай, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 20:40

Кандидат від "Батьківщини" Володимир Ар'єв переміг на виборах по 218-му округу, що охоплює Святошинський район.

За даними Центральної виборчої комісії, по цьому округу пораховано 100% пр...
Читати повністю

"Беркут" кликав заміж журналістку "Свідомо

Галина Танай, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 19:59

На 223-му окрузі по вулиці Щербакова з чорного ходу під'їхав автобув спецпідрозділу "Беркут". Представлятись не побажали, зате кликали журналістку "Свідомо" заміж і говорили, що стежать за порядком... Читати повністю

Дізнайтесь, що у Вашому районі ділитиме Київрада

Маша Землянська, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 19:07

Біля Вашого будинку ще є дитячий майданчик чи невеличкий парк? А будівельники туди ще не навідувались? 1-го листопада, у четвер депутати вирішуватимуть, яку землю у киян забрати, а яку повернути.Читати повністю

Дізнайтесь, що ділитиме Київрада (продовження)

Маша Землянська, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 19:04

Земельних питань в порядку денному так багато, що вони не влізли в один матеріал. Тому Подільський, Святошинський, Солом’янський та Ше... Читати повністю

В окружкомі на Троєщині бійка "Герега-Іллєнко"

Маша Землянська, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 18:56

В окружній виборчій комісії на Троєщині сталася бійка між при прихильниками самовисуванки Галини Гереги та свободівця Андрія Іллєнка.

За словами активістів, які чергують на цьому окрузі: бі... Читати повністю

Братки в окрузі Довгого просять фото у "Свідомо"

Єгор Соболєв, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 18:42

Хлопці спортивної статури попросили журналіста "Свідомо" Олеся Лук`яненка подарувати їм фотоапарат після того, як журналіст сфотографував їх у виборчий комісії 214-округу на Лівому березі. Олесь ві... Читати повністю

Віталій Ярема - депутат Дарниці

Галина Танай, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 18:38

Кандидат від "Батьківщини" Віталій Ярема переміг на виборах по 212-му округу, що охоплює Дарницький район.

За даними Центральної виборчої комісії, по цьому округу пораховано 100% протоко...
Читати повністю

В Броварах забирають голоси "УДАРівця" Різаненка

Галина Танай, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 17:30

На 97-му окрузі в Броварах голоси "УДАРівця" Павла Різаненка перекидають іншим кандидатам. Про це повідомила прес-служба "УДАРу". В окружкомі це пояснюють "технічними помилками".

На діль... Читати повністю

Весь листопад - смакуйте на кулінарному фесті

Галина Танай, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 16:41

У четвер, 1 листопада, стартує кулінарний фест "Духмяна манія". Цілий місяць, з 1 по 30 листопада, можна вигравати призи і вчитись готувати у ресторанних кухарів.

Якщо ви любите куховарити... Читати повністю

УДАР обігнав комуністів

Галина Танай, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 16:15

Центральна виборча комісія порахувала вже 93% бюлетенів по Україні. "УДАР" Віталія Кличка обігнав комуністів і зараз на третьому місці - після Партії регіонів та Батьківщини.

... Читати повністю

Новому Бонду повернули його першу машину

Софія Кущ, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 16:00

У четвер, 1 листопада, в Україні стартує 23-тій фільм бондіани 007: "Координати Скайфолл" ("Skyfall") за участю Денієла Крейга. Серед найяскравішого на прем'єрі: повернення першої машини агента 007... Читати повністю

Вінничанки накрали люків на Солом'янці

Галина Танай, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 15:49

Вночі даішники Солом'янки зупинили явно перевантажену машину з двома жінками. Багажник був забитий чавунними решітками - їх панянки щойно познімали з навколишніх вулиць.
 
Документі... Читати повністю

Чи справді аптека «Онікс 1» продає заборонені ліки

Маша Землянська, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 15:36