"Батьківщина" поки лідер голосування у Києві

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 12:55

Центральна виборча комісія опрацювала третину бюлетенів, що надійшли з Києва. 

Лідером голосування у столиці є "Батьківщина". За неї свій голос віддали 31,1% киян, друге місце за УДАРо... Читати повністю

У вівторок запитайте лікарів про дитяче харчування

Маша Землянська, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 12:13

У вівторок, 30-го жовтня з 14:00 послухайте на сайті uaua.info он-лайн конференцію лікарів про дитяче органічне харчування.

Відповідати на питання як відрізнити органічне дитяче харчування... Читати повністю

У четвер Капранови топитимуть відьом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 11:33

У четвер письменники брати Капранови будуть дуже своєрідно відзначати Хелловін - топитимуть відьом у КультРа на Володимирській.

"За допомогою глядачів вони спробують влаштувати традиційний... Читати повністю

МОЗ думає чи дати лікарням самим обирати ліки

Маша Землянська, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 11:01

Міністерство охорони здоров’я пропонує дозволити лікарням і поліклінікам самим обирати, якими препаратами лікувати пацієнтів.&... Читати повністю

Чумаку на одній з дільниць "зрізали" 412 голосів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 10:45

У протоколі результатів голосування, які надала дільнична комісія дільниці №399 (округ №214, Червоноткацька, 12) за кандидата від УДАРу Віктора Чумака стоїть 414 голосів, натомість у відомості, яку... Читати повністю

Найстаріша жінка України голосування не пропустила

Маша Землянська, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 9:55

На одній із дільниць Прикарпаття в місті Тисмениця зафіксували рекорд "Книги Рекордів України" - народних депутатів обирала  115-річня Катерина Козак.

Сама прийти бабуся на дільницю не... Читати повністю

Опора повернулась до он-лайну

Маша Землянська, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 9:36

Відновив роботу сайт громадянської мережі Опора, що спостерігає за виборами. Проте заплановану на ранок 29-го жовтня активістам довелося перенести свою конфер... Читати повністю

Опрацьовано третину бюлетенетів: Ріст ПР зупинився

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 9:22

Станом на 08:52 Центральна виборча комісія опрацювала вже 35% бюлетенів.

За наявною нині інформацією, ріст відсотків у Партії регіонів і Компартії зупинився. У них зараз 36% і 15% відповідн... Читати повністю

Луцький наздоганяє суперників по Солом'янці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 8:44

Регіонал Максим Луцький наздоганяє своїх суперників по 222-му округу (Солом'янський район).

Станом на 07:00, за дани... Читати повністю

На окрузі Довгого затримують підрахунок за Чумака

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 8:38

Оновлено о 19:38   

Сергій Артеменко хотів оголосити перерву, але людей... Читати повністю

Сайт Опори досі "лежить"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 8:00

Сайт громадянської мережі Опора, що спостерігає за виборами, досі не працює.

Через це експертам доводиться перенести свою конференцію щодо власного підраху... Читати повністю

Опрацьовано 25% бюлетенів: КПУ обходить УДАР

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 7:28

Центральна виборча комісія опрацювала вже майже 25% бюлетенів. Партія регіонів разом з КПУ поки що отримують перемогу - 37% у ПР і 15,5% у КПУ.

За інформацією ЦВК, "Батьківщина" отримує 21%... Читати повністю

ЦВК: на виборах проголосувало 62% киян

Маша Землянська, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 0:40

62,11% киян віддали голоси на виборах. Такі останні дані Центральної виборчої комісії.

Найактивніше - майже по 65% - голосували Борщагівка та Оболонь. Менше всього киян проголосувало на Сол... Читати повністю

Голова ДВК не віддає протокол про поразку Довгого

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 0:20

Голова однієї з виборчих дільниць 214-ого округу відмовляється віддавати протокол з мокрою печаткою, де зафіксована перемога УДАРівця Віктора Чумака.

«Це не дуже велика виборча дільни... Читати повністю

Округ Гереги досі не знає явку виборців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 23:46

Один київський округ -  №215 (Деснянський район) досі не подав до Центральної виборчої комісії інформацію про явку виборців.

Такі дані надійшли до Центральної виборчої комісії.

Читати повністю