Сайт Опори досі "лежить"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 8:00

Сайт громадянської мережі Опора, що спостерігає за виборами, досі не працює.

Через це експертам доводиться перенести свою конференцію щодо власного підраху... Читати повністю

Опрацьовано 25% бюлетенів: КПУ обходить УДАР

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 7:28

Центральна виборча комісія опрацювала вже майже 25% бюлетенів. Партія регіонів разом з КПУ поки що отримують перемогу - 37% у ПР і 15,5% у КПУ.

За інформацією ЦВК, "Батьківщина" отримує 21%... Читати повністю

ЦВК: на виборах проголосувало 62% киян

Маша Землянська, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 0:40

62,11% киян віддали голоси на виборах. Такі останні дані Центральної виборчої комісії.

Найактивніше - майже по 65% - голосували Борщагівка та Оболонь. Менше всього киян проголосувало на Сол... Читати повністю

Голова ДВК не віддає протокол про поразку Довгого

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 0:20

Голова однієї з виборчих дільниць 214-ого округу відмовляється віддавати протокол з мокрою печаткою, де зафіксована перемога УДАРівця Віктора Чумака.

«Це не дуже велика виборча дільни... Читати повністю

Округ Гереги досі не знає явку виборців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 23:46

Один київський округ -  №215 (Деснянський район) досі не подав до Центральної виборчої комісії інформацію про явку виборців.

Такі дані надійшли до Центральної виборчої комісії.

Читати повністю

На Оболоні нарахували більше бюлетенів ніж людей

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 23:45

Дільнична виборча комісія на вулиці Агрегатній, 9, яка входить до частини Оболонського та Святошинського районів, нарахувала більше бюлетенів ніж виборців. Про це повідомляє канди... Читати повністю

МВС нарахувало 237 повідомлень про порушення

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 22:13

Станом на 21:00 до Міністерства внутрішніх справ надійшло 238 скарг про порушення під час голосування.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

Найбільше звернень у Києві - 38. Жодного зв... Читати повністю

КВУ: Голосування пройшло майже чесно

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 21:13

Комітет виборців України, що традиційно слідкує за виборами, вважає "каруселі" найпоширенішим порушенням під час голосування на парламентських виборах. Загалом же дуже кричущих порушень під час гол... Читати повністю

Як у Києві танцюють, торгують і лізуть на танки

Галина Танай, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 20:47

Перед завершення голосування ми обійшли знакові місця Києва, де традиційно починались політичні протести. Протестами поки не пахне, зате...

Під ЦВК - торгують

На пл... Читати повністю

На Солом'янці бабця плакала, щоб проголосувати

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 20:22

За три хвилини до закінчення роботи виборчих дільниць на Білецького, 7 прийшла бабуся. Члени комісії повідомили їй, що голосування закінчилося. Проте старенька так хотіла голосувати, що розридалася... Читати повністю

Більшість проголосувала за опозиційні партії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 20:02

28% проголосувавших на виборах віддали голос Партії регіонів, 25% - «Батьківщині», 15% - УДАРУ, по 12% - Свободі і КПУ.

Такими є результати опитування виборців на виході з дільн... Читати повністю

На дільницях вже попідписували протоколи

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 19:39

Спостерігачі виявили на дільницях у Дарницькому, де балотується самовисуванець Олесь Довгий та УДАРівець Віктор Чумак, та Солом’янському районах, де балотується регіонал Максим Луцький,... Читати повністю

На Солом'янці на 15 хвилин закрили дільницю

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 19:36

Дільницю №800893 у Солом'янському районі (округ №222) було закрито на 15 хвилин.

Про це повідомляють громадські активісти-спостерігачі Олександр Смирнов і Олександр Солонтай.

"Голов... Читати повністю

На Печерську депутатів обирала "панда"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 18:43

Дивний випадок стався на дільниці №800606 - сюди голосувати прийшов молодик (чи дівчина) в костюмі панди.

Дивну картину вдалося засняти користувачу Youtube Юрію Бумбарашу. Ось це відео -&nb... Читати повністю

На окрузі Лисова вирішили не ходити по домах

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 18:29