Чумак – депутат Лівобережки

Маша Землянська, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 21:51

Депутат від "УДАРу" Віктор Чумак виграв вибори у окрузі №214, до якого входять виборчі дільниці з Лівобережки.

За даними Центральної виборчої комісії, по цьому окрузі пораховано вже 1... Читати повністю

Дарницька міліція приймає зброю - карати не буде

Маша Землянська, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 20:57

З 1-го по 30-е листопада міліція Дарницького району обіцяє не карати за добровільну здачу зброї. Прийматимуть вогнепальну зброю, бойові припаси, вибухові матеріали і засоби самооборони, газові... Читати повністю

Ляпіна – депутат Дніпровського району

Маша Землянська, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 20:45

Депутат від "Батьківщини" Ксенія Ляпіна виграла вибори у окрузі №216, що охоплює Дніпровський район.

За даними Центральної виборчої комісії, по цьому окрузі пораховано вже 100% голосів. Ляп... Читати повністю

Андрієвський – депутат Солом’янки

Маша Землянська, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 20:11

Депутат від "Батьківщини" Дмитро Андрієвський виграв вибори у окрузі №222, що охоплює Солом’янський район.

За даними Центральної виборчої комісії, по цьому окрузі пораховано вже... Читати повністю

Хочете схуднути – дивіться фільми жахів

Маша Землянська, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 19:59

Якщо Ви хочете схуднути – частіше дивіться фільми жахів. За результатами останнього дослідження Університету Вестмінстера, 90 хвилин жахів спалюють стільки ж калорій, як і двогодинна прогулян... Читати повністю

150 "братків" Гереги оточили окружком на Троєщині

Єгор Соболєв, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 19:37

Півтори сотні хлопців та чоловіків спортивної статури оточили будинок, де комісія 215-го округу на Троєщині готується офіційно визнати перемогу "свободівця" Андрія Іллєнка. Про це "Свідомо" повідом... Читати повністю

Візьміть участь у Школі антитютюнового активіста

Olena Dub, (вiд читачiв), 31 жовтня 2012р. 19:11

Проект «Київ без тютюнового диму» запрошує Вас взяти участь у другій «Школі антитютюнового активіста», що відбуд... Читати повністю

Окружком знову не рахує голоси Чумака та Довгого

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 19:07

Окружком 214-ого округу, до якого входять виборчі дільниці з Лівобережки, не рахують голоси, а приймають скарги. Комісія розпочала засідання о 15:00.

За словами «ударівця» Івана... Читати повністю

Редактори УНІАН: Змушували писати про комуністів

Маша Землянська, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 17:44

П`ятеро редакторів інформаційної агенції УНІАН, які 26-го жовтня висловили протест проти цензури, назвали кадидатів, яких їх змушували підтр... Читати повністю

Ескалатор на «Золотих воротах» покалічив бабусю

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 31 жовтня 2012р. 16:57

Вдень на станції метро «Золоті ворота»  обірвався поручень ескалатора та  травмував 72-річну жінку, яка у той час стояла на платформі.

За повідомленням прес-служби&nbs... Читати повністю

З четверга- лікарі анонімно прийматимуть підлітків

Маша Землянська, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 16:47

З четверга, 1-го листопада з 12:00 на базі Центральної районної дитячої поліклініки, що на Голосіївській, 53, відкриється "Клініка дружня до молоді". Тут обіцяють анонімно і безкоштовно приймати пі... Читати повністю

У четвер - підтримайте Біличанський ліс

Маша Землянська, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 16:33

У четвер, 1-го листопада з 09:00 під Київрадою, що на Хрещатику, 36, збирають люди на підтримку Біличанського лісу. У цей день депутати голосуватимуть за звернення до Президента України, Гене... Читати повністю

Як рахують Пилипишина-Левченка (оновлюється)

Маша Землянська, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 16:22

17:16

Вже сьому годину окружком не починає перераховувати бюлетені з дев'яти дільниць, які сам же і вирішив перераховувати. Заступниця голови комісії Анастасія Примак пояснила це бажанням с... Читати повністю

Хочете в університеті Wi-Fi - голосуйте

Маша Землянська, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 15:52

Якщо хочете, щоб у Вашому університеті чи інституті з'явився безкоштовний Wi-Fi - голосуйте на сайті wifi.ua.

Це ідея - проекту KYIV FREE Wi-Fi. «Ми вважаємо, що провід... Читати повністю

У суботу подивіться як вчаться студенти у США

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 15:34

У суботу о 14:00 в готелі "Русь" на Госпітальній, 4 стартує виставка "Освіта у США".

Організатори - мережа EducationUSA в Україні - обіцяють, що відвідувачі зможуть поговорити з американськ... Читати повністю