На Оболоні нарахували більше бюлетенів ніж людей

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 23:45

Дільнична виборча комісія на вулиці Агрегатній, 9, яка входить до частини Оболонського та Святошинського районів, нарахувала більше бюлетенів ніж виборців. Про це повідомляє канди... Читати повністю

МВС нарахувало 237 повідомлень про порушення

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 22:13

Станом на 21:00 до Міністерства внутрішніх справ надійшло 238 скарг про порушення під час голосування.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

Найбільше звернень у Києві - 38. Жодного зв... Читати повністю

КВУ: Голосування пройшло майже чесно

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 21:13

Комітет виборців України, що традиційно слідкує за виборами, вважає "каруселі" найпоширенішим порушенням під час голосування на парламентських виборах. Загалом же дуже кричущих порушень під час гол... Читати повністю

Як у Києві танцюють, торгують і лізуть на танки

Галина Танай, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 20:47

Перед завершення голосування ми обійшли знакові місця Києва, де традиційно починались політичні протести. Протестами поки не пахне, зате...

Під ЦВК - торгують

На пл... Читати повністю

На Солом'янці бабця плакала, щоб проголосувати

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 20:22

За три хвилини до закінчення роботи виборчих дільниць на Білецького, 7 прийшла бабуся. Члени комісії повідомили їй, що голосування закінчилося. Проте старенька так хотіла голосувати, що розридалася... Читати повністю

Більшість проголосувала за опозиційні партії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 20:02

28% проголосувавших на виборах віддали голос Партії регіонів, 25% - «Батьківщині», 15% - УДАРУ, по 12% - Свободі і КПУ.

Такими є результати опитування виборців на виході з дільн... Читати повністю

На дільницях вже попідписували протоколи

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 19:39

Спостерігачі виявили на дільницях у Дарницькому, де балотується самовисуванець Олесь Довгий та УДАРівець Віктор Чумак, та Солом’янському районах, де балотується регіонал Максим Луцький,... Читати повністю

На Солом'янці на 15 хвилин закрили дільницю

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 19:36

Дільницю №800893 у Солом'янському районі (округ №222) було закрито на 15 хвилин.

Про це повідомляють громадські активісти-спостерігачі Олександр Смирнов і Олександр Солонтай.

"Голов... Читати повністю

На Печерську депутатів обирала "панда"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 18:43

Дивний випадок стався на дільниці №800606 - сюди голосувати прийшов молодик (чи дівчина) в костюмі панди.

Дивну картину вдалося засняти користувачу Youtube Юрію Бумбарашу. Ось це відео -&nb... Читати повністю

На окрузі Лисова вирішили не ходити по домах

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 18:29

Дільнична комісія Голосіївського району на Заболотного, 20а, вирішила не ходити до людей, які мають голосувати на дому. Зі 111 зареєстрованих заяв про голосування вдома, вони обійшли лише чотири.Читати повністю

Київ наразі не збирається на революцію

Єгор Соболєв, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 18:20

На центральних площах Києва - жодного мітингу, окрім зібраного мерією концерту на Михайлівській площі. Про це повідомляє журналістка "Свідомо", яка щойно обійшла усі площі.

<... Читати повністю

У КПІ контролюють за кого голосують студенти

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 18:16

На дільниці, що в 19-му корпусі Київського політехнічного університету, прямісінько біля скриньки стоїть чоловік, якому студенти показують за кого проголосували.

"Його ту... Читати повністю

На 16:00 проголосувало менше половини киян

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 18:06

Станом на 16:00 на всіх ділянках Києва проголосувало 47% киян. Решта ще має чотири години, щоб зробити свій вибір.

Загальна явка по Україні, 45,25%. Позначку у 50 перетнула тільки Тернопіль... Читати повністю

У Голосієво жінка не голосувала - приховує вік

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 17:44

На одній з дільниць Голосіївського району жінці не дали проголосувати. Щоб приховати вік, вона поміняла фотографію у паспорті.

"На місце, де має бути вклеєна фотокартка у... Читати повністю

На окрузі Довгого зупинили спробу "каруселі"

Єгор Соболєв, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 17:38

Спостерігачі від "УДАРівця" Віктора Чумака зупинили виборця, який намагався винести бюлетень з 374-ої виборчої дільниці на бульварі Перова. Про це повідомляє журналіст "Свідомо" з місця подій.

... Читати повністю