На окрузі Довгого зупинили спробу "каруселі"

Єгор Соболєв, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 17:38

Спостерігачі від "УДАРівця" Віктора Чумака зупинили виборця, який намагався винести бюлетень з 374-ої виборчої дільниці на бульварі Перова. Про це повідомляє журналіст "Свідомо" з місця подій.

... Читати повністю

З округу Лисова вигнали спостерігача "за правду"

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 17:35

З дільниці, що на Сєченова, 8 - округу Голосіївськго району, "за правильність" вигнали спостерігача від Демократичного альянсу.

"Виборець прийшов на дільницю з закор... Читати повністю

Киянам пообіцяли ввечері салют

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 17:25

О 22:00 на Михайлівській площі киянам пообіцяли святковий феєрверк і концерт. Так столична мерія збирається святкувати не закінчення голосування, а 68-му річницю визволення Україн... Читати повністю

Невідомі захопили ОВК в Броварах

Галина Танай, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 16:55

Зранку ОВК № 97 в Броварах заблокували чоловіки кремезної статури. Їх під виглядом технічних працівників привів член комісії Олександр Грицай. Була сутичка між журналістом і одним із «технарі... Читати повністю

Суд не поповнює список виборців в окрузі Довгого

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 16:51

Окружний адміністративний суд відхиляє усі заяви людей, які просять їх включити до списку виборів Дніпровського району. Тут балотуються від УДАРу Віктор Чумак та самовисуванець Олесь Довгий.

<... Читати повністю

ЦВК: Майже половина киян проголосували

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 16:42

На 16:00 проголосувала 46,9% киян. Щоправда це дані тільки з трьох округів. Всього ж їх - 13. 

За даними Центральної виборчої комісії загальна явка по Україні - 42,62%.Читати повністю

В окрузі Довгого підозрюють "карусель"

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 16:26

На дільниці, що на бульварі Перова, 14а спостерігачі підозрюють підкуп виборців.

"Ми разом зі спостерігачами від УДАРівця Віктора Чумака прибули на дільницю. Тут була куп... Читати повністю

Комітет виборців: відеокамери не бачать порушення

Єгор Соболєв, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 16:26

Громадська організація "Комітет виборців України", яка є найстарішим спостерігачем за виборами, вважає встановлення відеокамер на виборчих дільницях зайвою тратою грошей платників податків. Про це... Читати повністю

В окрузі Луцького маніпулюють явкою

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 16:01

В Солом'янському окрузі, де балотуються регіонал Максим Луцький та опозиціонери БЮТівець Дмитро Андрієвський та УДАРівка Рена Назарова - комісія дільниці, що на Комарова, 1 маніпулює явкою виборців... Читати повністю

Бюлетені обійшлися українцям у 64 мільйонів

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 15:46

Центральна виборча комісія констатує, що витратила на бюлетені майже 64 мільйони бюджетних грошей.

Там порахували кожна бюлетень обійшлася від 72-ох копійок до 87-ми. Ціна залежить від кіль... Читати повністю

В Голосієво готують фіолетову «косинку»

Галина Танай, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 15:44

На Голосіївській вулиці виборча комісія припасла  ручки з фіолетовими стрічками. На думку спостерігачів, так готуються допомогти  проголосувати тим, хто без прописки. На дільниці кажуть &... Читати повністю

Опора: йдіть голосувати-побачите чи Ваш голос ще є

Єгор Соболєв, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 15:27

"Опора", яка має найбільше спостерігачів за цими виборами серед авторитетних громадських організацій, закликає йти голосувати і в такий спосіб перевіряти, чи Ваш голос ще не вкрали. Про це на прес-... Читати повністю

Сайт влади теж не працює

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 15:24

Сайт "Партії регіонів" не працює.

В прес-службі партії підозрюють атаку хакерів. "Їх мета - в найвідповідальніший момент, в день голосування, шляхом брудної провокації спробувати обмеж... Читати повністю

Сайти опозиції "лежать"

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 15:09

Сайти опозиціонерів - не працюють. Про це у Фейсбуці написав Анатолій Гриценко.<... Читати повністю

Сайт "Опори" атакують хакери

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 14:59

Інтернет сайт громадської мережі "Опора", яка проводить спостереження за виборами та фіксує порушення з усіх дільниць не працює.

"Ми звернулися у технічну підтримку нашог... Читати повністю