Опора: йдіть голосувати-побачите чи Ваш голос ще є

Єгор Соболєв, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 15:27

"Опора", яка має найбільше спостерігачів за цими виборами серед авторитетних громадських організацій, закликає йти голосувати і в такий спосіб перевіряти, чи Ваш голос ще не вкрали. Про це на прес-... Читати повністю

Сайт влади теж не працює

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 15:24

Сайт "Партії регіонів" не працює.

В прес-службі партії підозрюють атаку хакерів. "Їх мета - в найвідповідальніший момент, в день голосування, шляхом брудної провокації спробувати обмеж... Читати повністю

Сайти опозиції "лежать"

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 15:09

Сайти опозиціонерів - не працюють. Про це у Фейсбуці написав Анатолій Гриценко.<... Читати повністю

Сайт "Опори" атакують хакери

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 14:59

Інтернет сайт громадської мережі "Опора", яка проводить спостереження за виборами та фіксує порушення з усіх дільниць не працює.

"Ми звернулися у технічну підтримку нашог... Читати повністю

Опозиція: Студентів аграрного немає в списках

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 14:43

У Києві на дільниці, що на Бурмистенка, 4, жоден студент Національного аграрного університету не зміг проголосувати. Їх не внесли у списки виборців.

За інформацією штабу... Читати повністю

Активісти: Студенти НАУ голосують "за того хлопця"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 14:19

На дільниці №800941 (Культурний центр Національного авіаційного університету, округ №222) на проспекті Комарова, 1 студенти голосують за своїх однокурсників.

Про це "Свідомо" повідомили акт... Читати повністю

Удар: "Карусельщиків" привозять автобуси "Ашан"

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 14:16

Виборчий штаб мажоритарника від "Удару" Кирила Куликова помітив на Дарниці чотири брендові автобуси "Ашан", що підвозять до 205 дільниці, яка поруч з метро "Бориспільська", виборців.

В "Уда... Читати повністю

Опора: У Вишневому і Боярці - виборчі гастролери

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 14:08

Спостерігачі громадянської мережі ОПОРА, що спостерігає за виборами, знайшла у Вишневому та Боярці "виборчих гастро... Читати повністю

ЦВК: майже 22% киян вже проголосували

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 14:06

Станом на 13:55 у Києві прийшли проголосувати вже 21,76% виборців.

Про це повідомляє прес-служба Центр... Читати повністю

У Макарові і Фастові дають гроші за УДАР

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 13:47

По Фастівському і Макарівському районах (Київська область) курсують два Мерседеси з червоними номерами і невідомими пасажирами, котрі зупиняються біля виборчих дільниць і пропонують виборцям гроші,... Читати повністю

Ганна Герман на честь виборів - у стилі мілітарі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 13:40

Керівник офіційного прес-центру Партії регіонів Ганна Герман на честь виборів вдяглася у війському стилі.

Про це на своєму Фейсбуці пише журналіст ТВІ і Української правди Мустафа Найєм.Читати повністю

Синя "копійка" з номером "...8 ТС" - карусельщики

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 13:29

В Солом'янському районі продовжується "карусель". Журналіст "Свідомо" помітила cині "Жигулі" з двома молодиками, яка раніше Читати повністю

На Солом'янці люди голосують навпомацки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 13:22

На дільниці №922 (округ №222) на Солом'янці кабінки для голосування стоять майже в повній темряві.

Про це "Свідомо" повідомив активіст громадянського руху "Відсіч" Ілля Кротенко, що спостер... Читати повністю

З округу Луцького виганяють спостерігачів

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 13:17

З дільниці на Білецького, 7, що в окрузі регіонала Максима Луцького виганяють спостерігачів.

"Голова та члени комісії почали чіплятися до кольору бейджів спостерігачів. п... Читати повністю

Опора: У Вишневому і Боярці - виборчі гастролери

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 13:16

Спостерігачі громадянської мережі ОПОРА, що спостерігає за виборами, знайшла у Вишневому та Боярці "виборчих гаст... Читати повністю