Опозиція: Студентів аграрного немає в списках

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 14:43

У Києві на дільниці, що на Бурмистенка, 4, жоден студент Національного аграрного університету не зміг проголосувати. Їх не внесли у списки виборців.

За інформацією штабу... Читати повністю

Активісти: Студенти НАУ голосують "за того хлопця"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 14:19

На дільниці №800941 (Культурний центр Національного авіаційного університету, округ №222) на проспекті Комарова, 1 студенти голосують за своїх однокурсників.

Про це "Свідомо" повідомили акт... Читати повністю

Удар: "Карусельщиків" привозять автобуси "Ашан"

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 14:16

Виборчий штаб мажоритарника від "Удару" Кирила Куликова помітив на Дарниці чотири брендові автобуси "Ашан", що підвозять до 205 дільниці, яка поруч з метро "Бориспільська", виборців.

В "Уда... Читати повністю

Опора: У Вишневому і Боярці - виборчі гастролери

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 14:08

Спостерігачі громадянської мережі ОПОРА, що спостерігає за виборами, знайшла у Вишневому та Боярці "виборчих гастро... Читати повністю

ЦВК: майже 22% киян вже проголосували

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 14:06

Станом на 13:55 у Києві прийшли проголосувати вже 21,76% виборців.

Про це повідомляє прес-служба Центр... Читати повністю

У Макарові і Фастові дають гроші за УДАР

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 13:47

По Фастівському і Макарівському районах (Київська область) курсують два Мерседеси з червоними номерами і невідомими пасажирами, котрі зупиняються біля виборчих дільниць і пропонують виборцям гроші,... Читати повністю

Ганна Герман на честь виборів - у стилі мілітарі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 13:40

Керівник офіційного прес-центру Партії регіонів Ганна Герман на честь виборів вдяглася у війському стилі.

Про це на своєму Фейсбуці пише журналіст ТВІ і Української правди Мустафа Найєм.Читати повністю

Синя "копійка" з номером "...8 ТС" - карусельщики

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 13:29

В Солом'янському районі продовжується "карусель". Журналіст "Свідомо" помітила cині "Жигулі" з двома молодиками, яка раніше Читати повністю

На Солом'янці люди голосують навпомацки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 13:22

На дільниці №922 (округ №222) на Солом'янці кабінки для голосування стоять майже в повній темряві.

Про це "Свідомо" повідомив активіст громадянського руху "Відсіч" Ілля Кротенко, що спостер... Читати повністю

З округу Луцького виганяють спостерігачів

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 13:17

З дільниці на Білецького, 7, що в окрузі регіонала Максима Луцького виганяють спостерігачів.

"Голова та члени комісії почали чіплятися до кольору бейджів спостерігачів. п... Читати повністю

Опора: У Вишневому і Боярці - виборчі гастролери

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 13:16

Спостерігачі громадянської мережі ОПОРА, що спостерігає за виборами, знайшла у Вишневому та Боярці "виборчих гаст... Читати повністю

У Києві проголосували вже 20% виборців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 13:07

Станом на 12:39 у Києві прийшли проголосувати вже 20% виборців.

Про це повідомляє прес-служба Центральної виборчої комісії.Читати повністю

На Голосієво члени ДВК втекли з урною і бюлетенями

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 12:55

На 211-му окрузі (Голосіївський район) двоє членів дільничної комісії №6 втекли з урною і бюлетенями для голосування на дому.

Про це повідомляє активістка Наталя Соколенко.

"Спостер... Читати повністю

У Голосієво виборців відправляють додому

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 12:53

П'ятьом виборцям з Голосіївського району на дільниці, що на проспекті Науки, не дали голосувати. Вже на дільниці їм сказали, що вони мають довідки і повинні голосувати на дому. Самі люди про свої д... Читати повністю

Візьміть участь в екзит-полі он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 12:48

Портал Ukr.net проводить власний екзит-пол.

В режимі он-лайн Ви можете обрату партію, за котру проголосуєте (проголосували). Адміністратори обіцяють анонімність. Результати екзит-полу порта... Читати повністю