Слухайте про життя після шлюбу від лауреата Нобеля

Галина Танай, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 17:54

Як живеться після шлюбу? Що таке жіноча свобода? «Я не жінка, яку покинув чоловік, я зважилася самостійно, що трапляється рідше», - говорить героїня нобелівської лауреатки Ельфрід... Читати повністю

Забудовник "Гостинного" візьметься за Гонгадзе

Олена Капустян, (вiд читачiв), 6 листопада 2012р. 16:52

Комунальне підприємство «Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт» Київради замовило  «Укрреставрації» реконструкцію парку, де знаходиться пам ятник Георгію Го... Читати повністю

МОЗ і МОН тиждень "виловлюватимуть" хворих дітей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 16:14

Протягом тижня - до 12 листопада - два міністерства - освіти і охорони здоров'я проконтролюють харчування у школах.

Про це йдеться у спільному наказі міністерств.

За тиждень мають в... Читати повністю

Рада за перевибори на 5-ти проблемних округах

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 16:13

Верховна Рада ухвалила постанову, в якій рекомендує Центрвиборчкому призначити повторні вибори народних депутатів в п’яти проблемних округах.

Постанова була прийнята <... Читати повністю

Apple підтвердив лідерство на ринку планшетів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 15:54

Компанія Apple зі своїм дітищем - планшетом Ipad різних поколінь - залишається лідером світового ринку інтернет-планшетів.

Такі дані містяться у останньому дослідженні аналітичної компанії... Читати повністю

"Український Мікеланджело" приїхав до Лувру

Софія Кущ, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 15:54

На виставку до паризького Лувру приїхали 27 скульптур Іоанна Пінзеля. Майже рік реставратори з Львівської галереї мистецтв, Івано-Франківського Музею мистецтв, Тернопільського краєзнавчого та облас... Читати повністю

Які землі пропонують ділити Київраді

Олена Капустян, (вiд читачiв), 6 листопада 2012р. 15:49

Вранці на засіданні земельна комісія Київради рекомендувала депутатам:

 

Дарницький район... Читати повністю

До скандальної церкви на Десятинці привезуть ікону

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 15:35

У середу, 7-го листопада до скандальної церкви, яка без дозволів була зведена біля руїн Десятинної церкви, привезуть відому чудотворну Почаївську ікону Божої Матері. Про це «Свідомо» по... Читати повністю

Розробку українців вважають одним з винаходів року

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 15:18

Популярний журнал "Time" вніс розробку команди українських програмістів в список кращих винаходів 2012 року.

Команда має назву quadSquad, складається вона з чотирьох вихованців академі... Читати повністю

Chanel і Dior можуть заборонити через алергію

Маша Землянська, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 15:04

Парфуми Chanel №5 від Chanel, Miss Dior від Dior, Shalimar від Guerlain і Angel від Thierry Mugler, можуть опинитися під заборони в Європі через алергени.

Дорадчий комітет Євросоюзу вніс тр... Читати повністю

Київрада ще подумає про майданчик на Гоголівській

Маша Землянська, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 14:04

Вранці земельна комісія втретє рекомендувала розібратися депутатам з дитячим майданчок на Гоголівській, 7. А саме скасувати своє попередня рішення про передачу землі в Шевченківському районі Мініст... Читати повністю

Куди піти на тижні: Тиждень п’єси і мега-артфорум

Галина Танай, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 13:38

Вівторок, 6 листопада

О 21:00 – читка п’єси Лукаса Берфуса «Подорож Аліси до Швейцарії» на малій сцені театру Франка (в рамках Читати повністю

Опозиція обіцяє вечірні мітинги щодня

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 11:36

Лідери опозиційних партій під час мітингу заявили, що акції протесту під Центрвибрчкомом будуть проходити щодня о 18:00. Про це повідомив журналіст "Свідомо" з місця події.

У цей час мітинг... Читати повністю

Рада розслідує фальсифікації за сценарієм влади

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 6 листопада 2012р. 11:02

Верховна рада створить слідчу комісію про розслідування обставин встановлення результатів виборів в декількох округах. Про це повідомляє &... Читати повністю

З п'ятниці - фестивальте в театрі на Yellow-fest