Станцію метро "Іподром" відкрили під бійку

Олена Капустян, (вiд читачiв), 25 жовтня 2012р. 13:54

Вранці відкрили станцію метро "Іподром"  на проспекті Глушкова в Голосіївському районі. Вона стала кінцевою на синій гілці. Як і на попередній станції "Виставковий центр" потяг їздитиме по одн... Читати повністю

«Феофанії» купили рентген за 5 млн гривень

Маша Землянська, Свiдомо, 25 жовтня 2012р. 13:08

Лікарня «Феофанія», де лікуються народні депутати та їхні родичі, за 5 мільйонів гривень купила цифровий рентген. За даними сайту Державних закупівель, всього витратили 6 мільйонів 250... Читати повністю

Режисер з “Україно, ґудбай”: треба залишатися

Галина Танай, Свiдомо, 25 жовтня 2012р. 12:54

«Богатые люди покидают эту страну, мы же тут как прокаженные», – заламує руки гламурна героїня ток-шоу «Багаті теж плачуть». Так само роблять заробітчани з Франківщини... Читати повністю

Міліція оточила активістів під академією Мельника

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 25 жовтня 2012р. 12:45

Наряд міліції, внутрішня охорона і представники «Ірпінь благоустрою» намагаються вигнати активістів громадянського руху «Відсіч» від Національного університету державної под... Читати повністю

ООН: українцям бракує справедливого суду

Маша Землянська, Свiдомо, 25 жовтня 2012р. 12:04

Боротися з порушенням права на справедливий суд, політичними переслідуваннями, торгівлею людьми, розслідувати випадки тортур, ефективніше протидіяти ксенофобії та захищати дітей &... Читати повністю

Трамвай з'єднав Троєщину зі станцією Троєщина

Олена Капустян, (вiд читачiв), 25 жовтня 2012р. 11:29

Вранці відкрилися два трамвайних маршрута, які з'єднали Троєщину зі станцією електрички "Троєщина-2". Ця станція була відкрити ще в 2009 році тоідшнім мером Леонідом Черновецьким, який називав її р... Читати повністю

Террор в Украине продолжается!

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 25 жовтня 2012р. 10:57

Террор в Украине продолжается! Кто за этим стоит или кому это выгодно?

Интервью с Главой Ассоциации защиты прав граждан Владимиром Лесиком.

 <... Читати повністю

Любительниці газованої води ризикують інсультами

Маша Землянська, Свiдомо, 25 жовтня 2012р. 10:48

Щоденне вживання газованої води підвищує у жінок ризик тромбу на 80%. Японські вчені з Осакського університету впевнені: коли жінки ризикують інсульта... Читати повністю

Напад на кандидата у народні депутати

, (вiд читачiв), 25 жовтня 2012р. 9:50

Здійснено два замахи на життя одного з лідерів перегонів по ВО № 97,

кандидата в народні депутати Юрія Кравця

 

Вчо... Читати повністю

Здійснено два замахи на життя

, (вiд читачiв), 25 жовтня 2012р. 9:45

Здійснено два замахи на життя одного з лідерів перегонів по ВО № 97,

кандидата в народні депутати Юрія Кравця

 

Вчо... Читати повністю

Анонс акции пикетирования Генеральной прокуратуры.

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 24 жовтня 2012р. 18:11

Завтра 25 октября, в 14 00, у здания Генеральной прокуратуры, по адресу Резницкая 13, состоится акция протеста против пыток, издевательств, и уничтожения людей в местах лишения свободы. Живой приме... Читати повністю

Напій Monster «підозрюють» у вбивствах

Маша Землянська, Свiдомо, 24 жовтня 2012р. 17:51

У США хочуть заборонити популярний енергетичний напій Monster. Підозрюють, що через надмірний вміст кофеїну, він небезпечний для серця.

«Анес Фурн’є з Мерілен... Читати повністю

Учасники "Першого грудня" записали відео-звернення

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 жовтня 2012р. 17:48

Учасники ініціативної групи "Першого грудня" записали відео-звернення до українців напередодні виборів до Верховної Ради.

"Я хотів би звернутися до молоді. Доля вирішується не моя. Дол... Читати повністю

Медики залишили напівголого дідуся на вулиці

Маша Землянська, Свiдомо, 24 жовтня 2012р. 17:33

У Броварах на лавочці знайшли напівроздягненого 74-річного дідуся, який стверджує: сюди його привезла і залишила «швидка» з Києва.

Прокуратура Броварів одразу Читати повністю