Дивіться он-лайн марафон про життя після виборів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 11:20

О 12:00 в межах студентського дискусійного проекту Campus 3.0 стартує шестигодинний відео-марафон про наше життя після виборів.

Активісти, журналісти, експерти, письменники, музиканти, духо... Читати повністю

Активісти: На окрузі Луцького - карусель

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 11:06

У 222-му окрузі знайшли першу карусель.

Про це "Свідомо" повідомили активісти, що спостерігають за виборами.

За повідомленням, на вулиці Ушинського, 32 стоять сині "Жигулі", куди пе... Читати повністю

На окрузі скандального регіонала померла жінка

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 10:52

На одній з виборчих дільниць на вулиці Жовтнева в місті Ірпінь померла 76-річна пенсіонерка.

Про це повідомляє прес-служба Міні... Читати повністю

Дивіться мітинг "Батьківщини" на Софіївській

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 10:42

Подивитися на роботу прес-центру "Батьківщини" на Софіївській площі можна он-лайн.

Трансляцію забезпечує телеканал INTV. Для того, щоб подивитися, перейдіть за посиланням - Читати повністю

Студентів із Західної України не включили в списки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 10:17

Шістьох студентів Київського національного педагогічного університету Драгоманова, що приїхали навчатися з Волинської, Львівської і Рівненської областей до Києва і прописалися у гуртожитку у Дніпро... Читати повністю

У Києві та Броварах затримали відкриття дільниць

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 10:04

Окремі виборчі дільниці у Києві та Броварах не відкрилися о 08:00.

Про це "Свідомо" повідомляють громадські активісти і спостерігачі.

Так, на дільниці 321220 у Броварах (школа №1, в... Читати повністю

Онлайн вибори

, (вiд читачiв), 28 жовтня 2012р. 9:45

Неможливо зайти на відеотрансляцію голосування

Як це правильно зробити, підскажіть, хто знає?!?

 

Читати повністю

Янукович робитиме свій вибір в Дитячій академії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 9:14

Президент Віктор Янукович голосуватиме в Оболонському районі - на окрузі №217.

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

В цьому приміщенні, на Героїв Сталінграда, 10,... Читати повністю

Активісти знайшли Герегу в гуртожитку КНТЕУ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 8:59

Активісти знайшли агітаційні плакати кандидата в народні депутати, а зараз - секретаря Київради - Галини Гереги в гуртожитку Київського національного торгівельно-економічного університету у Деснянс... Читати повністю

Знятий мажоритарщик досі в списках кандидатів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 8:32

Громадський активіст Ігор Луценко, що висунув у Шевченківському районі (223-й округ) свою кандидатуру на вибори до Верховної Ради, але зняв її з... Читати повністю

Суд заборонив "майдани" до 12 листопада

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 8:22

Окружний адміністративний суд Києва у суботу заборонив будь-які мирні збори у центрі міста до 12 листопада.

Про це "Свідомо" повідомили активісти Коаліції учасників Помаранчевої революції.<... Читати повністю

Вибори до Верховної Ради стартували

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 8:02

Вибори до Верховної Ради стартували о 08:00 (Ви ж не забули вночі перевести годинник на годину назад?).

За даними Центральної виборчої комісії, проголосувати можна до 20:00.

У Києві... Читати повністю

ОВК округу №222 робить темні справи?

Віталій Манько, (вiд читачiв), 27 жовтня 2012р. 22:56

Сьогодні, 27 жовтня,  ОВК 222-го округу працювала продуктивно. Цілих два засідання комісії були присвячені питанню - чи можна допустити у піриміщення ОВК офіційного спостерігача Олександра Вор... Читати повністю

На "Молодості" виграв фільм про Нью-Йорк і бабло

Софія Кущ, Свiдомо, 27 жовтня 2012р. 20:07

Скіфський олень і 2,5 тисячі доларів полетять у США. У повнометражках на "Молодості" переміг фільм Адама Леона "Гони бабло". Все в жанрі Америки: велике місто - великі мрії, ще більші розчарування.... Читати повністю

Вночі переведіть годинник на годину назад

Єгор Соболєв, Свiдомо, 27 жовтня 2012р. 14:26

В цю ніч Україна перейде на зимовий час. Це означає можливість спати довше - годинник треба встановити на одну годину менше.

Вибори проспати все одно не вдасться:) - вони до 20:00.

... Читати повністю