Коменданти виганяють студентів НАУ на голосування

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 11:43

Коменданти гуртожитків виганяють студентів НАУ на голосування.

Про це "Свідомо" повідомили одразу декілька активістів.

За повідомленням, коменданти мають список своїх студентів-жиль... Читати повністю

На Солом'янці бюлетені виносять пачками

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 11:38

Одразу на трьох дільницях в Солом'янському районі наші журналісти зафіксували спроби громадян винести бюлетені.

За повідомленням журналістів, спроби були на дільниці №859 (Петровська, 1), №... Читати повністю

Он-лайн не показують тільки 1% дільниць

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 11:38

Відео з виборів не транслюється он-лайн тільки з 1% виборчих дільниць. Решта - 99% - працює без перебоїв. Про це звітує компанія "Сітронікс", яка встановлювала камери.

"Як і було запла... Читати повністю

Невідомі вдерлися штаб самовисуванця Третьякова

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 11:27

Вранці невідомі намагалися взломати штаб кандидата від Оболонського та частини Святошинського районів Олександра Третьякова, що знаходиться на Рокоссовського, 10.

"Після... Читати повністю

Дивіться он-лайн марафон про життя після виборів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 11:20

О 12:00 в межах студентського дискусійного проекту Campus 3.0 стартує шестигодинний відео-марафон про наше життя після виборів.

Активісти, журналісти, експерти, письменники, музиканти, духо... Читати повністю

Активісти: На окрузі Луцького - карусель

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 11:06

У 222-му окрузі знайшли першу карусель.

Про це "Свідомо" повідомили активісти, що спостерігають за виборами.

За повідомленням, на вулиці Ушинського, 32 стоять сині "Жигулі", куди пе... Читати повністю

На окрузі скандального регіонала померла жінка

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 10:52

На одній з виборчих дільниць на вулиці Жовтнева в місті Ірпінь померла 76-річна пенсіонерка.

Про це повідомляє прес-служба Міні... Читати повністю

Дивіться мітинг "Батьківщини" на Софіївській

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 10:42

Подивитися на роботу прес-центру "Батьківщини" на Софіївській площі можна он-лайн.

Трансляцію забезпечує телеканал INTV. Для того, щоб подивитися, перейдіть за посиланням - Читати повністю

Студентів із Західної України не включили в списки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 10:17

Шістьох студентів Київського національного педагогічного університету Драгоманова, що приїхали навчатися з Волинської, Львівської і Рівненської областей до Києва і прописалися у гуртожитку у Дніпро... Читати повністю

У Києві та Броварах затримали відкриття дільниць

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 10:04

Окремі виборчі дільниці у Києві та Броварах не відкрилися о 08:00.

Про це "Свідомо" повідомляють громадські активісти і спостерігачі.

Так, на дільниці 321220 у Броварах (школа №1, в... Читати повністю

Онлайн вибори

, (вiд читачiв), 28 жовтня 2012р. 9:45

Неможливо зайти на відеотрансляцію голосування

Як це правильно зробити, підскажіть, хто знає?!?

 

Читати повністю

Янукович робитиме свій вибір в Дитячій академії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 9:14

Президент Віктор Янукович голосуватиме в Оболонському районі - на окрузі №217.

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

В цьому приміщенні, на Героїв Сталінграда, 10,... Читати повністю

Активісти знайшли Герегу в гуртожитку КНТЕУ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 8:59

Активісти знайшли агітаційні плакати кандидата в народні депутати, а зараз - секретаря Київради - Галини Гереги в гуртожитку Київського національного торгівельно-економічного університету у Деснянс... Читати повністю

Знятий мажоритарщик досі в списках кандидатів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 8:32

Громадський активіст Ігор Луценко, що висунув у Шевченківському районі (223-й округ) свою кандидатуру на вибори до Верховної Ради, але зняв її з... Читати повністю

Суд заборонив "майдани" до 12 листопада

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 8:22

Окружний адміністративний суд Києва у суботу заборонив будь-які мирні збори у центрі міста до 12 листопада.

Про це "Свідомо" повідомили активісти Коаліції учасників Помаранчевої революції.<... Читати повністю