Голова 223 округу тікав через чорний вхід

Софія Кущ, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 21:11

В окружній комісії Шевченківського району, де підраховують хто переміг самовисуванець Віктор Пилипишин чи Свободівець Юрій Левченко, голова ОВК, Юрій Ленешко, тікав з засідання комісії... Читати повністю

Опрацьовано 77% бюлетенів: ПР і КПУ попереду

Софія Кущ, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 20:22

Центральна виборча комісія порахувала вже 77% бюлетенів за мажоритарних кандидатів по Києву. Станом на 20:20 з округу №211 до Ради проходить бютівець Сергій Терьохін, №212 - теж б... Читати повністю

З четверга - вільний вхід школярам до Ханенків

Софія Кущ, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 19:57

Чотири дні, з 1 до 4 листопада включно, у музей Ханенків вхід для всіх школярів без грошей.

Це спеціально зроблено до осінніх канікул у школах, ка... Читати повністю

Станція метро "Іподром" може стати "Одеською"

Софія Кущ, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 19:01

Станцію метро "Іподром" хочуть перейменувати на "Одеську". Про це повідомляє прец-центр комісії Київради з культури, яка буде розглядати питання про перейменування. 

Читати повністю

Левченко оскаржує результати з Зоологічної

Софія Кущ, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 18:41

Свободівець Юрій Левченко написав скаргу та заяву на ім'я голови округу 223 у Шевченківському районі, з проханням переглянути результати по дільниці 801005, що на Зоологічні... Читати повністю

У вівторок - дощ з мокрим снігом

Софія Кущ, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 17:53

У вівторок, 30 жовтня, в Києві буде дощ із мокрим снігом, хмарно із проясненнями, вітер північний, 7-12 м/с.

Про це повідомляє ... Читати повністю

Засновниця Тижня п’єси: приходьте думати про себе

Галина Танай, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 17:39

Хочете відчути себе драматургом? Актором? Приходьте на «читки», як кажуть люди цих професій, майбутніх театральних вистав. З 3 по 11 листопада фестиваль Читати повністю

В окрузі Гереги підрахунок став тортурами

Софія Кущ, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 17:33

Передача протоколів з результатами голосування до 215-ох окружної комісії (Деснянський район), яка має їх сумарно опрацювати, перетворилась для членів дільниць на спр... Читати повністю

При підрахунку: Пилипишин - Левченко сталася бійка

Маша Землянська, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 16:29

У Шевченківському районі прямісінько в приміщені окружної комісії, яка підраховує хто переміг самовисуванець Віктор Пилипишин чи Свободівець Юрій Левченко, невідомі розпочали бійку. Очевидці інциде... Читати повністю

6 будинків і школа на Троєщині до 30-го - без води

Софія Кущ, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 15:53

До ранку вівторка, 30 жовтня, не буде води у шести будинках у Дніпровському районі. По вулиці Будівельників, 37 (це, доречі, школа), 39, 40, 43 і про... Читати повністю

Броварський УДАРівець:Переміг масажиста Азарова

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 14:46

Кандидат від УДАРу по округу №97 (Бровари) Павло Різаненко заявляє про свою перемогу над головним суперником - регіоналом Сергієм Федоренко.

Спираючись на дані паралельного підрахунку голос... Читати повністю

Гастроном на Артема взяли штурмом

Олена Капустян, (вiд читачiв), 29 жовтня 2012р. 14:40

Ввечері 26 жовтня  «Гастроном» по вулиці Артема, 55  захватили невідомі, - повідомляють «Свідомо» місцеві жителі. За словами Тетяни Палладіної, мешканки будинку 55... Читати повністю

Дізнайтесь, в яких клініках вакцинують від грипу

Маша Землянська, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 13:34

На цю осінь, Інститут епідеміології Громашевського прогнозує три види грипу. Два з них - Вікторія та свинячий, у нас були торік. Один - Вісконсін, для киян стане новим. Вакцини, які обіцяють киянам... Читати повністю

"Батьківщина" поки лідер голосування у Києві

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 12:55

Центральна виборча комісія опрацювала третину бюлетенів, що надійшли з Києва. 

Лідером голосування у столиці є "Батьківщина". За неї свій голос віддали 31,1% киян, друге місце за УДАРо... Читати повністю

У вівторок запитайте лікарів про дитяче харчування

Маша Землянська, Свiдомо, 29 жовтня 2012р. 12:13

У вівторок, 30-го жовтня з 14:00 послухайте на сайті uaua.info он-лайн конференцію лікарів про дитяче органічне харчування.

Відповідати на питання як відрізнити органічне дитяче харчування... Читати повністю