Діти російського опозиціонера Удальцова-в Україні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 жовтня 2012р. 16:19

Родина відомого російського опозиціонера і лідера організації "Лівий фронт", що виступала співорганізатором "Маршу мільйонів", Сергія Удальцова не тікала з Росії до України.

Про це "Свідомо... Читати повністю

Як "Відсіч" проти Луцького біля НАУ агітувала

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 жовтня 2012р. 15:54

"Макс, приїзди, тут погром намічається. Нас, здається, бити збираються!".

Активіст громадянського руху "Відсіч" Ілля Кротенко подзвонив із самого ранку. Разом з колегами по організації він... Читати повністю

Робіть вуличне фото - на конкурс

Софія Кущ, Свiдомо, 24 жовтня 2012р. 15:38

Міжнародний фестиваль вуличної фотографії почав прийом робіт на новий конкурс. Подати фото може кожен бажаючий.

Влітку фестиваль вже показав... Читати повністю

Дізнайтесь, де мають поміняти ліфти

Маша Землянська, Свiдомо, 24 жовтня 2012р. 15:33

«Спецжитлофонд» обіцяє поміняти 299 ліфтів. Ще 25 – модернізувати.

За даними сайту Державних закупівель, бюджету це обійдеться у 150 мільйонів гривень. Гроші отримає компа... Читати повністю

Анонс судебного заседания

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 24 жовтня 2012р. 14:39

Анонс судебного заседания

25-го октября 2012 г. в 10:00 в Жовтневом районном суде г. Запорожья состоится очередное судебное заседание по «Делу пономарей»

(69600 г.Запоро... Читати повністю

Під стінами Київради встановили "лавочку Гереги"

Олена Капустян, (вiд читачiв), 24 жовтня 2012р. 13:22

З гаслами "Забери лавки! Поверни землю" мешканці вулиці Кіото під стінами Київради встановили "лавку Гереги". Лавку з написом "Галина Герега з добротою до людей" спеціально перевезли з Десянського... Читати повністю

Горох, квасоля, боби та соя – рятують від діабету

Маша Землянська, Свiдомо, 24 жовтня 2012р. 13:14

Горох, квасоля, боби, соя та решта бобових допомагають контролювати рівень цукру в крові та зменшують ризик серцево-судинних захворювань.

А відтак, в Університеті Торонто, де тестувал... Читати повністю

Опорі не дозволили спостерігати на окрузі Мельника

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 жовтня 2012р. 13:09

Окружна виборча комісія 95-го округу, де балотується регіонал Петро Мельник, відмовила у реєстрації спостерігачів громадянської мережі «Опори».

Причиною відмови стало те, що пре... Читати повністю

Slando: визначник статі птахів шукає роботу

Маша Землянська, Свiдомо, 24 жовтня 2012р. 12:20

«Визначаємо стать птахів в першу добу», - на думку порталу безкоштовних оголошень Slando, це одне з найунікальніших оголошень про пошук роботи. На другомі місці – оператор детекто... Читати повністю

Чіпси та багато печива для вагітних - як сигарети

Маша Землянська, Свiдомо, 24 жовтня 2012р. 11:58

Любов вагітних до чіпсів та печива може загрожувати народженням дитини з недостатньою масою тіла. Аналогічний ефект спостерігається у жінок, які палять під час вагітності.

Науковці Читати повністю

Стрес загрожує дітям забудьковістю

Маша Землянська, Свiдомо, 24 жовтня 2012р. 11:24

Стрес зменшує у дитини зону мозку, пов`язану з пам`яттю. В Університеті Вісконсін-Медісон констатують: діти, що пережили насильство, напад на сім`ю, хронічне захв... Читати повністю

Ветеранам обіцяють по 200 грн до Дня визволення

Маша Землянська, Свiдомо, 24 жовтня 2012р. 11:04

Київська адміністрація пообіцяла ветеранам по півтори тисячі гривень до Дня визволення Києва. Відповідне розпорядження підписав очільник КМДА Олександр Попов.

А відтак, 6... Читати повністю

Рак грудей запідозрили у кожної 20-ої з обстежених

Маша Землянська, Свiдомо, 24 жовтня 2012р. 10:31

З 400 киянок, які взяли участь у акції на підтримку хворих на рак грудей та пройшли обстеження – у 21-ої запідозрили онкологію. Щопрпв... Читати повністю

За 2012-й українців поменшало на 75 000

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 жовтня 2012р. 10:19

З початку року населення України скоротилося на 74 542 осіб.

Такі дані подає Державний комітет статистики.

Якщо станом на 1 січня 2012 року нас було 45 633 600, то вже 1 вересн... Читати повністю

"Відсічанам" знову зіпсували антиагітаційний намет

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 жовтня 2012р. 19:07

У Деснянському районі невідомі зіпсували громадянському руху "Відсіч" антиагітаційний намет.

Про це "Свідомо" повідомили самі активісти.

Як і в кількох інших районах, тут активісти... Читати повністю