Любов до сиру псує сперму

Маша Землянська, Свiдомо, 26 жовтня 2012р. 15:02

Чоловіки, які щодня їдять сир ризикують стати безплідними. Жирний молочний продукт якість сперми на чверть псує. 

Науковці з Гарвардського університету перевіряли 189 здорових чол... Читати повністю

Януковичу принесли ялинку у чоботі

Єгор Соболєв, Свiдомо, 26 жовтня 2012р. 13:55

Захисники Біличанського лісу принесли під Адміністрацію президента маленьку ялинку у чобітку. "Це чобіт будівельника, який символізує загрозу лісу. Щоб зрозуміти більше, ще подивіться мультик "Валл... Читати повністю

Проблемний приватний виш 5 років не платив оренду

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 жовтня 2012р. 13:03

Приватний Інститут екології та медицини майже 5 років не платив орендну плату.

Про це повідомляє прес-служба Прокуратури Києва.

"Прокуратура Дарницького району Києва до Господарсько... Читати повністю

Ловіть депутатських тушок он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 жовтня 2012р. 12:47

Портал Liga.net запустив он-лайн гру "Тушколов".

Суть її в тому, аби не дати депутатам проголосувати за скандальні закони (у грі вони вигадані, наприклад "Ратифікація Переяславських домовле... Читати повністю

Онкохворим дітям обіцяють 237 млн на лікування

Маша Землянська, Свiдомо, 26 жовтня 2012р. 12:27

У бюджеті на 2013-ий рік Міністерство охорони здоров’я попросило 237 мільйонів гривнь на лікування онкохворих дітей. З них за 216 мільйонів куплять, на решту – обладнання для лікування.... Читати повністю

"Відсіч" проводить останній день агітації

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 жовтня 2012р. 12:10

Громадянський рух "Відсіч", що вже місяць проводить кампанію по анти-агітації у Києві, проводить у п'ятниці останній день агітації.

За повідомленням активістів, стартувала сьогоднішня акція... Читати повністю

В день виборів на Хрещатику стоятимуть танки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 жовтня 2012р. 11:21

У неділю на Інститутській, Хрещатику і Майдані Незалежності пройде виставка військової техніки часів Другої світової війни.

Так, за повідомленням прес-служби мерії, Київ відзначатиме 68 рок... Читати повністю

Лікарі хочуть наші хвороби перенести в інтернет

Маша Землянська, Свiдомо, 26 жовтня 2012р. 10:28

Київські поліклініки і амбулаторії почали створювати електронний реєстр пацієнтів. Як записуватимуть хвороби в інтернет розказали в управлінні охорони здоров’я.

В базу потраплять... Читати повністю

Табачник у Криму агітував за ПР і проти УДАРу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 жовтня 2012р. 19:38

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник агітував студентів Таврійського національного університету "подумати над голосування за УДАР".

Відео виступу міністра виклали в інте... Читати повністю

У п’ятницю – поділіться кров'ю з жертвами ДТП

Маша Землянська, Свiдомо, 25 жовтня 2012р. 19:13

26-го жовтня, у п'ятницю в Національний музей медицини, що на Хмельницького, 37, збиратимуть кров для жертв дорожніх аварій.

Виїзна бригада Київського міського центру кро... Читати повністю

Міносвіти звалило проблему стипендій на виші

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 жовтня 2012р. 19:13

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту переклало відповідальність за невиплату студентських стипендій на вищі навчальні заклади.

Читати повністю

Голова ДВК на Оболоні: всю комісію купили

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 25 жовтня 2012р. 18:52

Голова дільничної виборчої комісії №800555 в 218-ому окрузі Києва Олександр Педченко, зробив відеозвернення про масовий підкуп комісії, яку він очолює. На цій дільниці мають проголосувати мешканці... Читати повністю

Забужко вибере навіть між бандитами і чекістами

Галина Танай, Свiдомо, 25 жовтня 2012р. 18:29

 В контактівській спільноті «Обери своє майбутнє» з’явився фотопроект «Я піду на вибори». Відомі українці говорять,... Читати повністю

Як «Відсіч» проти Мельника під його ВНЗ агітувала

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 жовтня 2012р. 16:26

«Да пошел ты на х*й, понял!».

Одягнений у довге чорне пальто чоловік середніх років виходить з приміщення університету. Кинувши оком на Читати повністю

Тимошенко вимагає показувати вибори до кінця

Маша Землянська, Свiдомо, 25 жовтня 2012р. 16:11

Ув'язнена екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко вимагає президента Віктора Януковича подовжити он-лайн трансляцію голосовуння, аж доки виборчі комісії не складуть протоколи. Про це йдеться у листі Тим... Читати повністю