Стихийная торговля таранкой

AVN , (вiд читачiв), 27 жовтня 2012р. 12:41

По Киеву разбросаны сотни точек по продаже сушеной рыбы (таранки), в основном - у станций метро и на рынках. Откуда рыба? Как поймана? Соблюден ли технологический процесс ее приготовления и выдержа... Читати повністю

Активіст дзвонить рідним та запрошує на вибори

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 26 жовтня 2012р. 20:39

Громадський активіст Тарас Бик розповів про те, як він закликає своїх друзів, близьких та рідних прийти на вибори.

Він робить це двома способами: в соціальних мережах та телефоном. «Н... Читати повністю

Справу Індила розглядатимуть одразу після виборів

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 26 жовтня 2012р. 20:07

Справу щодо загибелі у відділку міліції студента Ігоря Індила розгляне у понеділок Деснянський районний суд Києва. Про це повідомила прес-служба столичної прокуратури.

Су... Читати повністю

Редактори УНІАН повстали проти цензури

Єгор Соболєв, Свiдомо, 26 жовтня 2012р. 18:49

П`ятеро редакторів інформаційної агенції УНІАН висловили протест проти зняття новини про пікет захисників Біличанського лісу під Адміністрацією президента. У відкритому зверненні,... Читати повністю

Охолонути біля фонтанів на Майдані можна ще 2 дні

Олена Капустян, (вiд читачiв), 26 жовтня 2012р. 18:10

Фонтани на Майдані Незалежності та Хрещатику працюватимуть до 29 жовтня. Їх спеціально вимкнуть пізніше за інші, бо на вихідних на Хрещатику від... Читати повністю

Екс-директора музею "Київська фортеця" повернули

Софія Кущ, Свiдомо, 26 жовтня 2012р. 17:24

В`ячеслав Кулінич повернувся, він знову директор Національного історико-архітектурного музею "Київська фортеця". Головне управління культури пішло з ним на "мирову угоду". Про це повідомили у ... Читати повністю

Опонент Довгого: люди в окрузі не продажні

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 26 жовтня 2012р. 17:15

Коли відомий переважно в вузьких експертних колах директор Українського інституту публічної політики Віктор Чумак був висунутий "УДАРом" в 214-ому окрузі на Лівобережці, усі махнули рукою - "каміка... Читати повністю

У понеділок чекайте на мокрий сніг

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 жовтня 2012р. 17:15

У понеділок синоптики прогнозують у Києві невеликий мокрий сніг.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій.

<... Читати повністю

Як Тетяна Монтян політичний театр для дітей робила

Олена Капустян, (вiд читачiв), 26 жовтня 2012р. 16:40

П’ятирічна дівчина в рожевій шапочці стрибає під музику "Океану Ельзи". 

 - Мамо, а коли буде кіно?

Це буде не кіно, а вистава.Читати повністю

Через школярів зоопарк працюватиме у свій вихідний

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 жовтня 2012р. 16:25

Київський зоопарк працюватиме у свій вихідний день - понеділок, 29 жовтня.

Причина - початок шкільних канікул. Адміністрація зоопарку чекає на збільшення кількості відвідувачів, тому на тва... Читати повністю

Адмінресурс на службі Оксани Калетник

Віталій Манько, (вiд читачiв), 26 жовтня 2012р. 16:18

На території пожежної частнини міста Могилів-Поділький встановлено біг-борд з рекламою кандидата у народні депутати, Оксани Калетник, що є грубим порушенням закону про вибори народні депутати Украї... Читати повністю

У суботу активісти вийдуть проти "агентів Москви"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 жовтня 2012р. 16:13

У суботу о 12:00 громадські активісти, студенти і правозахисники збираються на акцію протесту під Службою безпеки на Володимирській.

Вони виступатимуть проти викрадення російського опозиціо... Читати повністю

Заседание наконец-то состоялось, но …

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 26 жовтня 2012р. 15:08

Сегодня, 25 октября, в Жовтневом суде состоялось-таки судебное заседание, несколько раз переносимое ранее по различным причинам. В общем-то, это заседание, как и все предыдущие, показало, что верит... Читати повністю

Любов до сиру псує сперму

Маша Землянська, Свiдомо, 26 жовтня 2012р. 15:02

Чоловіки, які щодня їдять сир ризикують стати безплідними. Жирний молочний продукт якість сперми на чверть псує. 

Науковці з Гарвардського університету перевіряли 189 здорових чол... Читати повністю

Януковичу принесли ялинку у чоботі

Єгор Соболєв, Свiдомо, 26 жовтня 2012р. 13:55

Захисники Біличанського лісу принесли під Адміністрацію президента маленьку ялинку у чобітку. "Це чобіт будівельника, який символізує загрозу лісу. Щоб зрозуміти більше, ще подивіться мультик "Валл... Читати повністю