В день виборів на Хрещатику стоятимуть танки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 жовтня 2012р. 11:21

У неділю на Інститутській, Хрещатику і Майдані Незалежності пройде виставка військової техніки часів Другої світової війни.

Так, за повідомленням прес-служби мерії, Київ відзначатиме 68 рок... Читати повністю

Лікарі хочуть наші хвороби перенести в інтернет

Маша Землянська, Свiдомо, 26 жовтня 2012р. 10:28

Київські поліклініки і амбулаторії почали створювати електронний реєстр пацієнтів. Як записуватимуть хвороби в інтернет розказали в управлінні охорони здоров’я.

В базу потраплять... Читати повністю

Табачник у Криму агітував за ПР і проти УДАРу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 жовтня 2012р. 19:38

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник агітував студентів Таврійського національного університету "подумати над голосування за УДАР".

Відео виступу міністра виклали в інте... Читати повністю

У п’ятницю – поділіться кров'ю з жертвами ДТП

Маша Землянська, Свiдомо, 25 жовтня 2012р. 19:13

26-го жовтня, у п'ятницю в Національний музей медицини, що на Хмельницького, 37, збиратимуть кров для жертв дорожніх аварій.

Виїзна бригада Київського міського центру кро... Читати повністю

Міносвіти звалило проблему стипендій на виші

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 жовтня 2012р. 19:13

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту переклало відповідальність за невиплату студентських стипендій на вищі навчальні заклади.

Читати повністю

Голова ДВК на Оболоні: всю комісію купили

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 25 жовтня 2012р. 18:52

Голова дільничної виборчої комісії №800555 в 218-ому окрузі Києва Олександр Педченко, зробив відеозвернення про масовий підкуп комісії, яку він очолює. На цій дільниці мають проголосувати мешканці... Читати повністю

Забужко вибере навіть між бандитами і чекістами

Галина Танай, Свiдомо, 25 жовтня 2012р. 18:29

 В контактівській спільноті «Обери своє майбутнє» з’явився фотопроект «Я піду на вибори». Відомі українці говорять,... Читати повністю

Як «Відсіч» проти Мельника під його ВНЗ агітувала

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 жовтня 2012р. 16:26

«Да пошел ты на х*й, понял!».

Одягнений у довге чорне пальто чоловік середніх років виходить з приміщення університету. Кинувши оком на Читати повністю

Тимошенко вимагає показувати вибори до кінця

Маша Землянська, Свiдомо, 25 жовтня 2012р. 16:11

Ув'язнена екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко вимагає президента Віктора Януковича подовжити он-лайн трансляцію голосовуння, аж доки виборчі комісії не складуть протоколи. Про це йдеться у листі Тим... Читати повністю

У п’ятницю – підтримайте захисників лісу

Маша Землянська, Свiдомо, 25 жовтня 2012р. 15:48

У п’ятницю, 26-го жовтня об 11:00 під Адміністрацію президента, що на Банкова 5, прийдуть захисники Біличанського лісу. Люди вимагатимуть Віктора Януковича підписати указ і зробити Біличанськ... Читати повністю

Активістку "Відсічі" судитимуть за Мельника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 жовтня 2012р. 15:37

Активістку громадянського руху "Відсіч" Катю Чепуру о 16:00 у Ірпінському міському суді на Мінеральній, 7 судитимуть за організацію акції анти-агітації проти нардепа-регіонала Петра Мельника в Ірпе... Читати повністю

Як на «Іподромі» нападали на людей

Маша Землянська, Свiдомо, 25 жовтня 2012р. 15:12

Невідомі напали на киян на відкритті станції метро Іподром. Місцеві мешканці прийшли не дивитися на нову станцію, а розказати Миколі Аз... Читати повністю

Лев Парцхаладзе підкуповує виборців у 218-у окрузі

Віталій Манько, (вiд читачiв), 25 жовтня 2012р. 14:42

13 жовтня цього року у Центрі культури «Святошин» відбувся концерт дитячих колективів, організований Святошинською РДА у м. Києві.

У цей день приміщення центру культури було офо... Читати повністю

Станцію метро "Іподром" відкрили під бійку

Олена Капустян, (вiд читачiв), 25 жовтня 2012р. 13:54

Вранці відкрили станцію метро "Іподром"  на проспекті Глушкова в Голосіївському районі. Вона стала кінцевою на синій гілці. Як і на попередній станції "Виставковий центр" потяг їздитиме по одн... Читати повністю

«Феофанії» купили рентген за 5 млн гривень