Напад на кандидата у народні депутати

, (вiд читачiв), 25 жовтня 2012р. 9:50

Здійснено два замахи на життя одного з лідерів перегонів по ВО № 97,

кандидата в народні депутати Юрія Кравця

 

Вчо... Читати повністю

Здійснено два замахи на життя

, (вiд читачiв), 25 жовтня 2012р. 9:45

Здійснено два замахи на життя одного з лідерів перегонів по ВО № 97,

кандидата в народні депутати Юрія Кравця

 

Вчо... Читати повністю

Анонс акции пикетирования Генеральной прокуратуры.

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 24 жовтня 2012р. 18:11

Завтра 25 октября, в 14 00, у здания Генеральной прокуратуры, по адресу Резницкая 13, состоится акция протеста против пыток, издевательств, и уничтожения людей в местах лишения свободы. Живой приме... Читати повністю

Напій Monster «підозрюють» у вбивствах

Маша Землянська, Свiдомо, 24 жовтня 2012р. 17:51

У США хочуть заборонити популярний енергетичний напій Monster. Підозрюють, що через надмірний вміст кофеїну, він небезпечний для серця.

«Анес Фурн’є з Мерілен... Читати повністю

Учасники "Першого грудня" записали відео-звернення

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 жовтня 2012р. 17:48

Учасники ініціативної групи "Першого грудня" записали відео-звернення до українців напередодні виборів до Верховної Ради.

"Я хотів би звернутися до молоді. Доля вирішується не моя. Дол... Читати повністю

Медики залишили напівголого дідуся на вулиці

Маша Землянська, Свiдомо, 24 жовтня 2012р. 17:33

У Броварах на лавочці знайшли напівроздягненого 74-річного дідуся, який стверджує: сюди його привезла і залишила «швидка» з Києва.

Прокуратура Броварів одразу Читати повністю

Діти російського опозиціонера Удальцова-в Україні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 жовтня 2012р. 16:19

Родина відомого російського опозиціонера і лідера організації "Лівий фронт", що виступала співорганізатором "Маршу мільйонів", Сергія Удальцова не тікала з Росії до України.

Про це "Свідомо... Читати повністю

Як "Відсіч" проти Луцького біля НАУ агітувала

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 жовтня 2012р. 15:54

"Макс, приїзди, тут погром намічається. Нас, здається, бити збираються!".

Активіст громадянського руху "Відсіч" Ілля Кротенко подзвонив із самого ранку. Разом з колегами по організації він... Читати повністю

Робіть вуличне фото - на конкурс

Софія Кущ, Свiдомо, 24 жовтня 2012р. 15:38

Міжнародний фестиваль вуличної фотографії почав прийом робіт на новий конкурс. Подати фото може кожен бажаючий.

Влітку фестиваль вже показав... Читати повністю

Дізнайтесь, де мають поміняти ліфти

Маша Землянська, Свiдомо, 24 жовтня 2012р. 15:33

«Спецжитлофонд» обіцяє поміняти 299 ліфтів. Ще 25 – модернізувати.

За даними сайту Державних закупівель, бюджету це обійдеться у 150 мільйонів гривень. Гроші отримає компа... Читати повністю

Анонс судебного заседания

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 24 жовтня 2012р. 14:39

Анонс судебного заседания

25-го октября 2012 г. в 10:00 в Жовтневом районном суде г. Запорожья состоится очередное судебное заседание по «Делу пономарей»

(69600 г.Запоро... Читати повністю

Під стінами Київради встановили "лавочку Гереги"

Олена Капустян, (вiд читачiв), 24 жовтня 2012р. 13:22

З гаслами "Забери лавки! Поверни землю" мешканці вулиці Кіото під стінами Київради встановили "лавку Гереги". Лавку з написом "Галина Герега з добротою до людей" спеціально перевезли з Десянського... Читати повністю

Горох, квасоля, боби та соя – рятують від діабету

Маша Землянська, Свiдомо, 24 жовтня 2012р. 13:14

Горох, квасоля, боби, соя та решта бобових допомагають контролювати рівень цукру в крові та зменшують ризик серцево-судинних захворювань.

А відтак, в Університеті Торонто, де тестувал... Читати повністю

Опорі не дозволили спостерігати на окрузі Мельника

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 жовтня 2012р. 13:09

Окружна виборча комісія 95-го округу, де балотується регіонал Петро Мельник, відмовила у реєстрації спостерігачів громадянської мережі «Опори».

Причиною відмови стало те, що пре... Читати повністю