Ветеранам обіцяють по 200 грн до Дня визволення

Маша Землянська, Свiдомо, 24 жовтня 2012р. 11:04

Київська адміністрація пообіцяла ветеранам по півтори тисячі гривень до Дня визволення Києва. Відповідне розпорядження підписав очільник КМДА Олександр Попов.

А відтак, 6... Читати повністю

Рак грудей запідозрили у кожної 20-ої з обстежених

Маша Землянська, Свiдомо, 24 жовтня 2012р. 10:31

З 400 киянок, які взяли участь у акції на підтримку хворих на рак грудей та пройшли обстеження – у 21-ої запідозрили онкологію. Щопрпв... Читати повністю

За 2012-й українців поменшало на 75 000

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 жовтня 2012р. 10:19

З початку року населення України скоротилося на 74 542 осіб.

Такі дані подає Державний комітет статистики.

Якщо станом на 1 січня 2012 року нас було 45 633 600, то вже 1 вересн... Читати повністю

"Відсічанам" знову зіпсували антиагітаційний намет

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 жовтня 2012р. 19:07

У Деснянському районі невідомі зіпсували громадянському руху "Відсіч" антиагітаційний намет.

Про це "Свідомо" повідомили самі активісти.

Як і в кількох інших районах, тут активісти... Читати повністю

МОНМС відхрещується від книги про дитячий секс

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 жовтня 2012р. 18:12

Міносвіти заперечує свою причетність до випуску і продажу книги Саші Смілянської і Сергія Юзмухаметова "Секс. Посібник для учнів. Початковий рівень".

Про це йдеться у заяві Читати повністю

Екс-директор музею: суд про моє звільнення триває

Софія Кущ, Свiдомо, 23 жовтня 2012р. 17:54

Міністерство культури тягне з призначенням нового директора Національного музею. Анатолій Мельник, який 12 років очолював "музей з левами", прокоментував ситуацію з можливим призначенням Тетяни Мір... Читати повністю

Підземка знову заговорила англійською

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 жовтня 2012р. 17:40

Відсьогодні метро знову заговорило англійською мовою.

За повідомленням прес-служби Київського метрополітену, поки що почути назву наступної станції можна не в усіх вагонах - на це піде 7-10... Читати повністю

Черних: В деяких ВНЗ затримують стипендію

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 жовтня 2012р. 17:18

У ряді ВНЗ знову проблеми зі стипендіями.

Про це заявляє координатор ініціативи "Студентський захист", що займається допомогою студентам, Андрій Черних.

Черних надає перелік ВНЗ, де... Читати повністю

Шкляр: Мою книгу вилучають з магазинів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 жовтня 2012р. 16:50

Письменник Василь Шкляр заявляє про зняття його книги "Залишенець" з продажу у книгарнях.

За його словами, офіційна причина - його фотографія з сигаретою у роті на звороті. «Я ду... Читати повністю

У середу - проведіть ніч з Еротичною Поезією

Софія Кущ, Свiдомо, 23 жовтня 2012р. 15:54

На середу готуйте очі та вуха, можуть знадобитися і інші частини тіла... О 19:00, 24 жовтня, в "Бабуїні" буде справжнє шаленство – Ніч Еротичної Поезії (НЕП) non-stop.

Розігріє слухач... Читати повністю

Нічна робота загрожує чоловікам раком

Маша Землянська, Свiдомо, 23 жовтня 2012р. 15:54

Чоловікам, що працюють ночами, майже втричі частіше діагностують рак простати. За висновками науковців Університету Квебека, нічні робітники також мають підвищений... Читати повністю

Зберіть теплі речі для чужих дітей

Олена Капустян, (вiд читачiв), 23 жовтня 2012р. 15:40

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в Голосіївському районі проводить збір теплого одягу та взуття, що будуть передані дітям із с... Читати повністю

Slando: українці полюють на «повнолітні» авто

Маша Землянська, Свiдомо, 23 жовтня 2012р. 15:38

Кожен четвертий б/у автомобіль в Україні, які продаються через Інтернет, вже зустрів чи зустріне у найближчий рік своє «повноліття».

«Випущений в кінці минулого тисячолітт... Читати повністю

Богдан Ступка - "Свій" на "Молодості"

Софія Кущ, Свiдомо, 23 жовтня 2012р. 14:23

Дивіться фільм "Свої" о 17:00 у "Кінопалаці". Усі квитки на "Молодість" тут за спеціальною ціною, незалежно від місця, 30 гривень.

Сам Богдан Сильвестрович так Читати повністю