Мама постраждалого шукає очевидців ДТП

Єгор Соболєв, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 22:07

Мама постраждалого в ДТП шукає очевидців цієї події. За її розповіддю, подія сталася 20 жовтня, після 17:15 на перехресті Тарасівської та Са... Читати повністю

Свободівця затримано за "напад" на фальсифікаторку

Єгор Соболєв, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 21:19

Київська міліція повідомила "Свідомо", що після скарги Анастасії Примак - заступника голови виборчої комісії 223-го округу в Шевченківському районі - було затримано ймовірного нападника.

"Н... Читати повністю

На іменини Довгого - подарунок Чумаку

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 20:44

Окружна виборча комісія 214-ого округу, де голосовули виборці Дніпровського району, підписала підсумковий протокол, яким остаточно затвердила перемогу Чумака. При цьому у його головн... Читати повністю

Як поділила землю Київрада 1 листопада

Маша Землянська, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 20:42

Замість книжкового ринку на Петрівці – побудувати торгово-розважальний комплекс, землю навколо замку Барона на Ярославовім Валу, 1 &nd... Читати повністю

Як поділила землю Київрада 1 листопада-продовження

Маша Землянська, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 20:38

Земельних питань в порядку денному так багато, що вони не влізли в один матеріал. Тому Читати повністю

До Києва продовжують їхати люди

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 1 листопада 2012р. 20:03

Населення Києва з січня по серпень зросло на 0.53% до 2,81 мільйонів, повідомляє міське управління статистики. 

Минулого року у цей же період часу населення зросло на 0.5%.

За... Читати повністю

Роздивіться Дюрера і Рембрандта в деталях

Софія Кущ, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 18:13

Жодних мотузок-загороджень, хитромудрих вітрин і непривітних бабусьок з фразами "ближче до картин не підходьте". У Музеї Ханенків нову виставку гравюр показують тільки у ракурсі "close look", щоб р... Читати повністю

Займайтеся буккросингом он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 18:06

Хочете ділитися улюбленими книжками і постійно отримувати нові? Вам подобаються справжні паперові книги, а не електронні? Тоді спробуйте побуккроситися з сайтом Читати повністю

ОВК не затверджує перемогу Чумака

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 18:02

Окружна виборча комісія і досі не передала підсумковий протокол з перемогою Віктора Чумака над Олесем Довгим в Центрвиборчком. Про це «Свідомо» повідомило джерело.

За даними на... Читати повністю

Київську бізнес школу очолив відомий економіст

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 17:22

Київську бізнес школу відтепер очолює Павло Шеремета.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

"Я вважаю за честь призначення на посаду Президента KSE. Ми розвиватимемо... Читати повністю

До травня від Поштової не проїдеш до Нижнього валу

Єгор Соболєв, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 16:51

Через будівництво розв`язки на Поштовій площі до 26 травня буде обмежено рух усіх видів транспорту по Набережно-Хрещатицькій від Спаської до Нижнього Валу. Про це "Свідомо" повід... Читати повністю

Стежте за цінами на бензин зі смартфону

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 16:20

Група українських програмістів створила програму GasVisor для смартфонів і планшетів на Android, що стежить за цінами на бензин на різних АЗС.

Над програмою працювали Ігор Добрянський, Миха... Читати повністю

Київ візьме кредит для повернення іншого кредиту

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 16:02

Київ візьме 2 мільярди гривень кредиту для погашення свого попереднього боргу.

За це рішення депутати Київради проголосували на своєму засіданні у четвер.

Гроші підуть на повернення... Читати повністю

Київхліб: "Український" і "Батон" не здорожчають

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 15:37

"Київхліб" не збирається підвищувати ціни на так звані соціальні сорти хліба - "Український", "Білий", "Батон" і "Дарницький".

Про це заявив директор підприємства Володимир Череда.

... Читати повністю

Київрада дала невідомим землю навколо замку Барона

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2012р. 15:31

Київрада віддала землю навколо замку Барона на Ярославовім Валу, 1 невідомим.

За таке рішення депутати Київради проголосували на своєму засіданні у четвер.

У проголосованому депутат... Читати повністю