Дізнайтесь, що ділитиме Київрада (продовження)

Маша Землянська, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 19:04

Земельних питань в порядку денному так багато, що вони не влізли в один матеріал. Тому Подільський, Святошинський, Солом’янський та Ше... Читати повністю

В окружкомі на Троєщині бійка "Герега-Іллєнко"

Маша Землянська, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 18:56

В окружній виборчій комісії на Троєщині сталася бійка між при прихильниками самовисуванки Галини Гереги та свободівця Андрія Іллєнка.

За словами активістів, які чергують на цьому окрузі: бі... Читати повністю

Братки в окрузі Довгого просять фото у "Свідомо"

Єгор Соболєв, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 18:42

Хлопці спортивної статури попросили журналіста "Свідомо" Олеся Лук`яненка подарувати їм фотоапарат після того, як журналіст сфотографував їх у виборчий комісії 214-округу на Лівому березі. Олесь ві... Читати повністю

Віталій Ярема - депутат Дарниці

Галина Танай, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 18:38

Кандидат від "Батьківщини" Віталій Ярема переміг на виборах по 212-му округу, що охоплює Дарницький район.

За даними Центральної виборчої комісії, по цьому округу пораховано 100% протоко...
Читати повністю

В Броварах забирають голоси "УДАРівця" Різаненка

Галина Танай, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 17:30

На 97-му окрузі в Броварах голоси "УДАРівця" Павла Різаненка перекидають іншим кандидатам. Про це повідомила прес-служба "УДАРу". В окружкомі це пояснюють "технічними помилками".

На діль... Читати повністю

Весь листопад - смакуйте на кулінарному фесті

Галина Танай, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 16:41

У четвер, 1 листопада, стартує кулінарний фест "Духмяна манія". Цілий місяць, з 1 по 30 листопада, можна вигравати призи і вчитись готувати у ресторанних кухарів.

Якщо ви любите куховарити... Читати повністю

УДАР обігнав комуністів

Галина Танай, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 16:15

Центральна виборча комісія порахувала вже 93% бюлетенів по Україні. "УДАР" Віталія Кличка обігнав комуністів і зараз на третьому місці - після Партії регіонів та Батьківщини.

... Читати повністю

Новому Бонду повернули його першу машину

Софія Кущ, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 16:00

У четвер, 1 листопада, в Україні стартує 23-тій фільм бондіани 007: "Координати Скайфолл" ("Skyfall") за участю Денієла Крейга. Серед найяскравішого на прем'єрі: повернення першої машини агента 007... Читати повністю

Вінничанки накрали люків на Солом'янці

Галина Танай, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 15:49

Вночі даішники Солом'янки зупинили явно перевантажену машину з двома жінками. Багажник був забитий чавунними решітками - їх панянки щойно познімали з навколишніх вулиць.
 
Документі... Читати повністю

Чи справді аптека «Онікс 1» продає заборонені ліки

Маша Землянська, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 15:36

«Свідомо» продовжує перевіряти скарги киян на популярні товари та послуги. До нас звернувся Олексій. У 2011р померла його матір. За рік до смерті жінці встановили онкологічний діагноз і... Читати повністю

Новий корпус лікарні для дітей - вже в 9 поверхів

Маша Землянська, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 15:12

Будинок нового корпусу дитячої лікарні Охматдит, де замість 18-ти тисяч маленьких пацієнтів, обіцяють лікувати більше 27-ми - виріс ще на три... Читати повністю

Бютівець Чорноволенко - депутат Подолу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 15:00

Бютівець Олександр Чорноволенко переміг на виборах по 220-му округу, що охоплює Подільський район.

За даними Централ... Читати повністю

Активіст "зніс" охоронця Королевської

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 14:39

Активіст Віталій Манько в погоні за лідером партії "Україна-Вперед!" Наталею Королевською, що після прес-конференції вдень швидко втекла від журналістських запитань, силою і словесним "пресуванням"... Читати повністю

Активістка збирає горнятка для дітей з дитбудинків

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 14:28

Журналістка, громадська активістка-борець з курінням Олена Дуб збирає чашки для дітей із дитбудинків.

Свою ідею активістка виклала на стор... Читати повністю

Під округ Гереги підтягують людей

Маша Землянська, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 14:08

Під окружною виборчою комісією Деснянського району на Маяковського, 29, де підраховують останні результати з дільниць, збираються люди. 

«Підходять молодики. Вже зар... Читати повністю