Екс-директор музею: суд про моє звільнення триває

Софія Кущ, Свiдомо, 23 жовтня 2012р. 17:54

Міністерство культури тягне з призначенням нового директора Національного музею. Анатолій Мельник, який 12 років очолював "музей з левами", прокоментував ситуацію з можливим призначенням Тетяни Мір... Читати повністю

Підземка знову заговорила англійською

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 жовтня 2012р. 17:40

Відсьогодні метро знову заговорило англійською мовою.

За повідомленням прес-служби Київського метрополітену, поки що почути назву наступної станції можна не в усіх вагонах - на це піде 7-10... Читати повністю

Черних: В деяких ВНЗ затримують стипендію

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 жовтня 2012р. 17:18

У ряді ВНЗ знову проблеми зі стипендіями.

Про це заявляє координатор ініціативи "Студентський захист", що займається допомогою студентам, Андрій Черних.

Черних надає перелік ВНЗ, де... Читати повністю

Шкляр: Мою книгу вилучають з магазинів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 жовтня 2012р. 16:50

Письменник Василь Шкляр заявляє про зняття його книги "Залишенець" з продажу у книгарнях.

За його словами, офіційна причина - його фотографія з сигаретою у роті на звороті. «Я ду... Читати повністю

У середу - проведіть ніч з Еротичною Поезією

Софія Кущ, Свiдомо, 23 жовтня 2012р. 15:54

На середу готуйте очі та вуха, можуть знадобитися і інші частини тіла... О 19:00, 24 жовтня, в "Бабуїні" буде справжнє шаленство – Ніч Еротичної Поезії (НЕП) non-stop.

Розігріє слухач... Читати повністю

Нічна робота загрожує чоловікам раком

Маша Землянська, Свiдомо, 23 жовтня 2012р. 15:54

Чоловікам, що працюють ночами, майже втричі частіше діагностують рак простати. За висновками науковців Університету Квебека, нічні робітники також мають підвищений... Читати повністю

Зберіть теплі речі для чужих дітей

Олена Капустян, (вiд читачiв), 23 жовтня 2012р. 15:40

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в Голосіївському районі проводить збір теплого одягу та взуття, що будуть передані дітям із с... Читати повністю

Slando: українці полюють на «повнолітні» авто

Маша Землянська, Свiдомо, 23 жовтня 2012р. 15:38

Кожен четвертий б/у автомобіль в Україні, які продаються через Інтернет, вже зустрів чи зустріне у найближчий рік своє «повноліття».

«Випущений в кінці минулого тисячолітт... Читати повністю

Богдан Ступка - "Свій" на "Молодості"

Софія Кущ, Свiдомо, 23 жовтня 2012р. 14:23

Дивіться фільм "Свої" о 17:00 у "Кінопалаці". Усі квитки на "Молодість" тут за спеціальною ціною, незалежно від місця, 30 гривень.

Сам Богдан Сильвестрович так Читати повністю

У Києві з'явилися вакцини від грипу

Маша Землянська, Свiдомо, 23 жовтня 2012р. 14:17

Не хочете два тижні провалятися з температурою та закладеним носом – лікарі радять зробити щеплення. Попри те, що киянам прогнозують грип вже за тиждень – вакцини тільки почали з’... Читати повністю

Мешканці Андріївського не знають про "їх галерею"

Олена Капустян, (вiд читачiв), 23 жовтня 2012р. 13:55

Члени органу самоврядування населення (ОСН) «Вуличний комітет «Андріївський узвіз» не знають про створення постійної галереї на Алеї художників та Концепції створення арт-центру &... Читати повністю

Дитяча афіша на канікули та вихідні 27-28 жовтня

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 23 жовтня 2012р. 13:45

В четвер, 25-го жовтня, вже починаються осінні канікули. Раніше, ніж зазвичай, через вибори. Більшість театрів, культурних центрів та місць для розваг реагують відповідно: вистави та екскурсії можн... Читати повністю

Яку землю пропонують ділити Київраді

Маша Землянська, Свiдомо, 23 жовтня 2012р. 13:37

Вранці 23-го жовтня на засіданні земельна комісія Київради рекомендувала депутатам:

Голосіївський райо... Читати повністю

У четвер - на Подолі розквітнуть орігамі

Софія Кущ, Свiдомо, 23 жовтня 2012р. 13:15

11-тий міжнародний фестиваль орігамі з навчальною виставкою "Зробити все з квадрату" з 25 по 27 жовтня покажуть у Центрі української культури та мистецтв (вулиця Хорива... Читати повністю

Наші діти привезли в Литву пластиліновий мультик

Галина Танай, Свiдомо, 23 жовтня 2012р. 13:14

Пластиліновий мультик про всесвітній потоп змагається на анімаційному фесті «Tindirindis». А зняли його діти з недільних шкіл України, Росії та Кіпру.

Це була ідея російського м... Читати повністю