У вівторок регіонали відкриють відкритий майданчик

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 жовтня 2012р. 17:56

У вівторок об 11:00 міська влада Борисполя презентуватиме відремонтований дитячий майданчик в дитячому садку №1.

Щоправда, ремонтували його не коштом міста. "Ми зробили меценатську роботу в... Читати повністю

Ступка на "Молодості": щодня нова історія

Софія Кущ, Свiдомо, 22 жовтня 2012р. 17:47

Кожен день "Свідомо" буде розказувати про фільм-історію з Богданом Ступкою. І про самого Богдана Сильвестровича. Ввечері дивіться "Водій для Віри" о 19:00 в кінотеатрі "Київ".

У рік виходу... Читати повністю

Швидка обіцяє приїжджати на смс та електронку киян

Маша Землянська, Свiдомо, 22 жовтня 2012р. 17:37

У Києві станція швидкої допомоги запрацювала на новими правилами. Відтепер медики обіцяють приїжджати не тільки на традиційні телефонні виклики, але й на смс-повідомлення та електронні листи.

... Читати повністю

«Театр з того світу» покаже «Чудну бабу»

Галина Танай, Свiдомо, 22 жовтня 2012р. 17:33

Молодіжна студія «Театр з того світу» готує нову виставу – «Чудна баба» за п’єсою росіянки Ніни Садур. Головна героїня їде копати картоплю і зустрічає в полі схи... Читати повністю

Безкоштовно покажіть дітям квіткові оранжереї

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 жовтня 2012р. 17:17

з 1 листопада "Київзеленбуд" проводитиме безкоштовні екскурсії в своїх тепличні господарства для школярів.

Час відвідування - з 14:00 до 17:00. На екскурсії можна буде не лише побачити росл... Читати повністю

Суперника Довгого зняли прихованою камерою

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 жовтня 2012р. 16:22

В інтернеті з’явилося відео розмови з кандидатом у народні депутати по 214-ому округу Віктором Чумаком, зняте на приховану камеру. Про це повідомив сам кандидат на своїй сторінці в Фейсбук.Читати повністю

Пунктів харчування для безхатьків стало більше

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 жовтня 2012р. 16:09

Пунктів, де безхатьки можуть безкоштовно отримати гарячу їжу, у Києві стало більше.

Про це повідомляє прес-служба фонду "Соціальне партнерство", котрий і опікується цією проблемою.

... Читати повністю

39% кіосків досі з сигаретами на плакатах

Маша Землянська, Свiдомо, 22 жовтня 2012р. 16:08

45 зі 116 кіосків, ларьочків та магазинів, досі не прибрали плакати та лайк-бокси з сигаретами. Такі висновки моніторингу, які провели волонтери проекту «Київ без тютюнового диму» та гр... Читати повністю

На Дарниці активісти облили педофіла сечею

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 жовтня 2012р. 15:42

Активісти, що входять в рух "Оккупай-педофиляй", котрий складається переважно зі студентів і займається "полюванням" на педофілів у місті, у неділю зловила че... Читати повністю

Сидяча робота – ризик для серця і підшлункової

Маша Землянська, Свiдомо, 22 жовтня 2012р. 12:43

Тривале сидіння на одному місці шкодить серцю та підшлунковій – провокуючи діабет. Такі висновки вчених Лестерського та Ліфборо університетів, що провели 18 досліджень.

Перевіряли здо... Читати повністю

У вівторок – мітинг проти «паспортної афери»

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 жовтня 2012р. 12:35

У вівторок під стінами Адміністрації президента відбудеться громадська акція протесту проти нового закону про біометричні паспор... Читати повністю

На Андріївському хочуть побудувати нову галерею