У суботу - велопарад у ретро жакетах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 жовтня 2012р. 14:39

У суботу о 15:00 біля входу в музей Великої вітчизняної війни (Брама) стартує велопарад у костюмах в стилі "старої Англії".

Про це "Свідомо" повідомили активісти Асоціації велосипедистів Ки... Читати повністю

Школярів кличуть подивитись на труби і лічильники

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 жовтня 2012р. 13:45

Музей лічильників і Музей каналізації, котрі Київводоканал відкрив кілька тижнів тому, влаштовують безкоштовні екскурсії.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба компанії.

За повідо... Читати повністю

Найдорожча квартира Києва-на Великій Житомирській

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 жовтня 2012р. 13:27

Найдорожча квартира в Києві знаходиться на Великій Житомирській, має площу 388 квадратних метрів, 6 кімнат і ціну - 2,5 мільйони доларів.

Про це йдеться в дослідженні компанії Slando, що за... Читати повністю

Попри протести колективу Міронова очолить музей

Софія Кущ, Свiдомо, 18 жовтня 2012р. 12:14

У п'ятницю, 19 жовтня, Тетяну Міронову призначать генеральним директором Національного музею. Про це "Свідомо" повідомило проінформоване джерело. Крім Міронової, заяви на конкурсну посаду Читати повністю

Подивіться на Google зсередини

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 жовтня 2012р. 12:01

Компанія Google запустила спеціальні сервіси з допомогою яких Ви можете здійснити віртуальну екскурсію по численним дата-центрам компанії.

Ось тут чудова фото-галерея, котра розповідає про... Читати повністю

Активісти закликають допомогти Довгому програти

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 жовтня 2012р. 11:40

Активісти створили групу «Округ 214. Операція Антилесик» в фейсбуці для того, щоб не дати пройти у парламент кандидату в народні д... Читати повністю

Позмагайтесь за крісло директора зоопарку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 жовтня 2012р. 11:34

Генерального директора столичного зоопарку обиратимуть на конкурсній основі, тож за крісло позмагатися може будь-хто.

 Про це "Свідомо" повідомила прес-служба... Читати повністю

Новій лікарні для дітей потрібно 1000 медиків

Маша Землянська, Свiдомо, 18 жовтня 2012р. 11:33

Керівництво дитячої лікарні Охматдит визначилось скільки персоналу їм буде потрібно в 2013-му році, щоб новий корпус зміг працювати. Наразі лікарня потребує більше тисячі штатних працівників.

... Читати повністю

Персонажі "пішли" з полотен європейської класики

Софія Кущ, Свiдомо, 18 жовтня 2012р. 11:10

Угорський медіа-художник Бенс Хайді переробив зображення відомих картин - прибрав всіх персонажів, залишив тільки "архітектурні декорації".

"Така серія робіт народилася ви... Читати повністю

На вихідні Хрещатик стане центром екстремалів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 жовтня 2012р. 11:07

У суботу та неділю на Хрещатику пройде фестиваль екстремальних видів спорту Free Games Challenges.

Тут зберуться паркурщики і фріранщики, скейтери і ролери, мотоциклісти і авто-дріфтер... Читати повністю

Зареєструйтесь, щоб дитивитися вибори он-лайн

Маша Землянська, Свiдомо, 18 жовтня 2012р. 10:38

З 17-го жовтня розпочалася безкоштовна реєстрація на перегляд виборів он-лайн. Якщо маєте намір спостерігати за перебігом голосування - без реєстрації на сайті h... Читати повністю

Біля метро Іподром-останні роботи перед відкриттям

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 жовтня 2012р. 10:15

Біля нової станції метро Іподром, котру КМДА пообіцяла відкрити до кінця жовтня, йдуть останні приготування.

Вже заасфальтовано майданчик навколо станції, повністю готовий скляний вихід з м... Читати повністю

Вночі горів Пасаж - жертв немає

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 жовтня 2012р. 10:02

У середу близько 22:00 в магазині «Bottega Veneta» на Хрещатику виникла пожежа.

Про це повідомляє прес-служба МНС у Києві... Читати повністю

Будівництво на Тимошенка заважає мешканцям

Олена Капустян, (вiд читачiв), 17 жовтня 2012р. 22:22


 Під вікнами житлових будинків на вулиці  Маршала Тимошенка, 11-а, 11, 13 та 13-а почалися підготовчі будівельні роботи: встановлено паркан, знищено зелені насадження, очищ... Читати повністю

Міліція навідувалася до "податкового майданівця"