Сидяча робота – ризик для серця і підшлункової

Маша Землянська, Свiдомо, 22 жовтня 2012р. 12:43

Тривале сидіння на одному місці шкодить серцю та підшлунковій – провокуючи діабет. Такі висновки вчених Лестерського та Ліфборо університетів, що провели 18 досліджень.

Перевіряли здо... Читати повністю

У вівторок – мітинг проти «паспортної афери»

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 жовтня 2012р. 12:35

У вівторок під стінами Адміністрації президента відбудеться громадська акція протесту проти нового закону про біометричні паспор... Читати повністю

На Андріївському хочуть побудувати нову галерею

Олена Капустян, (вiд читачiв), 22 жовтня 2012р. 12:29

Громадська рада «Андріївський узвіз», орган самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет «Андріївський узвіз» та громадська організація «Право киян» з... Читати повністю

"Нормандію в живописі" продовжили на 11 днів

Софія Кущ, Свiдомо, 22 жовтня 2012р. 12:08

Морські узбережжя, вулички та сільські пейзажі з-під пензлів Клода Моне, Огюста Ренуара, Гюстава Курбе та інших тепер можна подивитися до 8 листопада. Виставку Читати повністю

Сходіть на прем’єру останнього фільму Літвінової

Галина Танай, Свiдомо, 22 жовтня 2012р. 12:05

У четвер 1 листопада буде прем’єра Ренати Літвінової. «Остання казка Рити» - кіно про останні 13 днів життя жінки Маргарити Готьє.  Сама Літвінова називає його «позитив... Читати повністю

Канадійці проти Е415 у продуктах для дітей

Маша Землянська, Свiдомо, 22 жовтня 2012р. 11:57

Міністерство охорони здоров’я Канади попереджає: Е415 – може провокувати у дітей запальне захворювання – некротичний ентероколіт. Симптоми якого – здуття, нудота, блювання,... Читати повністю

У неділю подивіться українізовану версію "Сутінок"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 жовтня 2012р. 11:42

Відомий шоу-мен і комік Сергій Притула створив власний дубляж популярної кіносаги про вампірське кохання "Сутінки".

Про це повідомляє прес-служба Нового к... Читати повністю

Киян почав більше вбивати рак, СНІД та хворе серце

Маша Землянська, Свiдомо, 22 жовтня 2012р. 11:14

За перші вісім місяців 2012-го року кияни почали більше вмирати від онкологічних хвороб, наслідків СНІДу та хворих серця та судин. Ці хвороби, разом з іншими забрали життя 18 627-и людей. Тоді як з... Читати повністю

"Іподром" вже випробували

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 жовтня 2012р. 10:22

У суботу, 20 жовтня, на станції метро "Іподром" на проспекті Глушкова пустили пробний потяг.

Відкрити станцію, котра має наблизити жителів Теремків до своїх будинків ще на кілометр, мерія о... Читати повністю

Прогуляйтесь кампусом Могилянки он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 жовтня 2012р. 10:06

Відтепер помандрувати капмусом Києво-Могилянської академії і роздивитися що воно там і до чого можна прямо з комп'ютера.

Для цього треба перейти за посиланням - Читати повністю

Що дивитися на "Молодості"

Софія Кущ, Свiдомо, 20 жовтня 2012р. 18:08

Нарешті дочекались - стартувавфестиваль "Молодість". УЧитати повністю

Тимошенко звинувачує Януковича у підгляданні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 жовтня 2012р. 17:12

Ув'язнена екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко звинувачує президента Віктора Януковича у цілодобовому підгляданні за нею.

Про це йдеться у листі Тимошенко до Януковича, котрий розповсюдила пр... Читати повністю

Куди скаржитися про порушення на виборах

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 жовтня 2012р. 16:28

«Свідомо» відібрало для Вас трійку організацій, які спостерігають за порушеннями під час виборів та можуть прийняти Вашу скаргу.

Найбільше спостерігачів має громадянська мережа... Читати повністю

Міносвіти хоче знати про роботу студентів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 жовтня 2012р. 16:08

Міністерство освіти зацікавилося тим, як університети працевлаштовують своїх студентів.

Відповідно листа МОНМС розіслав ректорам вишів.

Зокрема, в ньому МОН просить надати інформаці... Читати повністю

Під вікном Януковича влаштували тортури

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 жовтня 2012р. 15:16

Об 11:00 активісти «Amnesty international» передали Адміністрації президента близько 25000 підписів під петицією з вимогою вжити негайних заходів для припинення тортур та безкарності мі... Читати повністю