Що дивитися на "Молодості"

Софія Кущ, Свiдомо, 20 жовтня 2012р. 18:08

Нарешті дочекались - стартувавфестиваль "Молодість". УЧитати повністю

Тимошенко звинувачує Януковича у підгляданні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 жовтня 2012р. 17:12

Ув'язнена екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко звинувачує президента Віктора Януковича у цілодобовому підгляданні за нею.

Про це йдеться у листі Тимошенко до Януковича, котрий розповсюдила пр... Читати повністю

Куди скаржитися про порушення на виборах

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 жовтня 2012р. 16:28

«Свідомо» відібрало для Вас трійку організацій, які спостерігають за порушеннями під час виборів та можуть прийняти Вашу скаргу.

Найбільше спостерігачів має громадянська мережа... Читати повністю

Міносвіти хоче знати про роботу студентів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 жовтня 2012р. 16:08

Міністерство освіти зацікавилося тим, як університети працевлаштовують своїх студентів.

Відповідно листа МОНМС розіслав ректорам вишів.

Зокрема, в ньому МОН просить надати інформаці... Читати повністю

Під вікном Януковича влаштували тортури

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 жовтня 2012р. 15:16

Об 11:00 активісти «Amnesty international» передали Адміністрації президента близько 25000 підписів під петицією з вимогою вжити негайних заходів для припинення тортур та безкарності мі... Читати повністю

Безруков став святим хірургом

Галина Танай, Свiдомо, 19 жовтня 2012р. 15:16

Режисер Олександр Пархоменко знімає кіно про житіє святого хірурга Луки. У фільмі грають Безруков-старший та зірка «Бригади» Катерина Гусєва. Бюджет «Святителя-х... Читати повністю

До 1 листопада трамвай на Троєщині - безплатний

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 жовтня 2012р. 15:15

З 06:00 25 жовтня мерія обіцяє запустити швидкісний трамвай на Троєщині і до 1 листопада зробити його безкоштовним.

Про це повідомляє прес-служба мерії.

Маршрутів трамваю два, обидв... Читати повністю

Напишіть рецензію на книгу-отримайте приз від ВВС

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 жовтня 2012р. 14:44

"ВВС Україна" оголосило конкурс на найкращу рецензію на книгу з довгого списку "Книга року ВВС-2012".

Хочете взяти участь? Оберіть книгу, напишіть рецензію (позитивна чи негативна) і відпра... Читати повністю

У суботу – підтримайте хворих на рак грудей

Маша Землянська, Свiдомо, 19 жовтня 2012р. 14:22

У суботу, 20-го жовтня на Хрещатику, перед мерією, проходитиме киян просять підтримати хворих на рак грудей на акції «Турбуйся про них».

Організатор акції – громадська орг... Читати повністю

"Кнопковий" живопис підкорює мистецький світ

Софія Кущ, Свiдомо, 19 жовтня 2012р. 13:48

Американець Ерік Даг зробив дружині подарунок на річницю весілля - її портрет. Але замість фарб, він взяв звичайні канцелярські кнопки. Вже через місяць він виграв мистецький... Читати повністю

"Свобода" і ОО у новій Раді обіцяють бути разом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 жовтня 2012р. 13:25

Політичні партії "Свобода" і "Об'єднана опозиція" підписали угоду про створення коаліції у новообраній Верховній Раді.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба "Свободи".

За словами... Читати повністю

Ідіть на «Молодість» з дітьми

Галина Танай, Свiдомо, 19 жовтня 2012р. 13:21

Хочете на «Молодість», але нема з ким лишити дітей? Беріть їх з собою і не турбуйтесь. Весь час фесту (20-29 жовтня) в кінотеатрі «Київ» працює дитяча студія. Поки батьки ди... Читати повністю

У суботу ввечері "Олімпійську" закриють

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 жовтня 2012р. 13:09

У суботу з 18:30 до 19:30 станція метро "Олімпійська" буде зачинена на вхід і вихід, а станція "Палац спорту" - на вихід.

Причина - футбольний матч між київським "Динамо" і харківським "Мет... Читати повністю

Хлор з "Радикалу" перевозять до Польщі

Олена Капустян, (вiд читачiв), 19 жовтня 2012р. 13:01

Вранці почали вивозити небезпечні відходи з закритого заводу "Радикал" вперше за 16 років. Діжки з хлором вагою 4,5 тонни відвезуть на утилізацію до спеціалізованого полігону в Польщу. Вартість пер... Читати повністю

Ввечері приходьте слухати авангардні вірші