Сходіть на прем’єру останнього фільму Літвінової

Галина Танай, Свiдомо, 22 жовтня 2012р. 12:05

У четвер 1 листопада буде прем’єра Ренати Літвінової. «Остання казка Рити» - кіно про останні 13 днів життя жінки Маргарити Готьє.  Сама Літвінова називає його «позитив... Читати повністю

Канадійці проти Е415 у продуктах для дітей

Маша Землянська, Свiдомо, 22 жовтня 2012р. 11:57

Міністерство охорони здоров’я Канади попереджає: Е415 – може провокувати у дітей запальне захворювання – некротичний ентероколіт. Симптоми якого – здуття, нудота, блювання,... Читати повністю

У неділю подивіться українізовану версію "Сутінок"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 жовтня 2012р. 11:42

Відомий шоу-мен і комік Сергій Притула створив власний дубляж популярної кіносаги про вампірське кохання "Сутінки".

Про це повідомляє прес-служба Нового к... Читати повністю

Киян почав більше вбивати рак, СНІД та хворе серце

Маша Землянська, Свiдомо, 22 жовтня 2012р. 11:14

За перші вісім місяців 2012-го року кияни почали більше вмирати від онкологічних хвороб, наслідків СНІДу та хворих серця та судин. Ці хвороби, разом з іншими забрали життя 18 627-и людей. Тоді як з... Читати повністю

"Іподром" вже випробували

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 жовтня 2012р. 10:22

У суботу, 20 жовтня, на станції метро "Іподром" на проспекті Глушкова пустили пробний потяг.

Відкрити станцію, котра має наблизити жителів Теремків до своїх будинків ще на кілометр, мерія о... Читати повністю

Прогуляйтесь кампусом Могилянки он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 жовтня 2012р. 10:06

Відтепер помандрувати капмусом Києво-Могилянської академії і роздивитися що воно там і до чого можна прямо з комп'ютера.

Для цього треба перейти за посиланням - Читати повністю

Що дивитися на "Молодості"

Софія Кущ, Свiдомо, 20 жовтня 2012р. 18:08

Нарешті дочекались - стартувавфестиваль "Молодість". УЧитати повністю

Тимошенко звинувачує Януковича у підгляданні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 жовтня 2012р. 17:12

Ув'язнена екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко звинувачує президента Віктора Януковича у цілодобовому підгляданні за нею.

Про це йдеться у листі Тимошенко до Януковича, котрий розповсюдила пр... Читати повністю

Куди скаржитися про порушення на виборах

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 жовтня 2012р. 16:28

«Свідомо» відібрало для Вас трійку організацій, які спостерігають за порушеннями під час виборів та можуть прийняти Вашу скаргу.

Найбільше спостерігачів має громадянська мережа... Читати повністю

Міносвіти хоче знати про роботу студентів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 жовтня 2012р. 16:08

Міністерство освіти зацікавилося тим, як університети працевлаштовують своїх студентів.

Відповідно листа МОНМС розіслав ректорам вишів.

Зокрема, в ньому МОН просить надати інформаці... Читати повністю

Під вікном Януковича влаштували тортури

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 жовтня 2012р. 15:16

Об 11:00 активісти «Amnesty international» передали Адміністрації президента близько 25000 підписів під петицією з вимогою вжити негайних заходів для припинення тортур та безкарності мі... Читати повністю

Безруков став святим хірургом

Галина Танай, Свiдомо, 19 жовтня 2012р. 15:16

Режисер Олександр Пархоменко знімає кіно про житіє святого хірурга Луки. У фільмі грають Безруков-старший та зірка «Бригади» Катерина Гусєва. Бюджет «Святителя-х... Читати повністю

До 1 листопада трамвай на Троєщині - безплатний

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 жовтня 2012р. 15:15

З 06:00 25 жовтня мерія обіцяє запустити швидкісний трамвай на Троєщині і до 1 листопада зробити його безкоштовним.

Про це повідомляє прес-служба мерії.

Маршрутів трамваю два, обидв... Читати повністю

Напишіть рецензію на книгу-отримайте приз від ВВС

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 жовтня 2012р. 14:44

"ВВС Україна" оголосило конкурс на найкращу рецензію на книгу з довгого списку "Книга року ВВС-2012".

Хочете взяти участь? Оберіть книгу, напишіть рецензію (позитивна чи негативна) і відпра... Читати повністю

У суботу – підтримайте хворих на рак грудей

Маша Землянська, Свiдомо, 19 жовтня 2012р. 14:22

У суботу, 20-го жовтня на Хрещатику, перед мерією, проходитиме киян просять підтримати хворих на рак грудей на акції «Турбуйся про них».

Організатор акції – громадська орг... Читати повністю