Онлайн вибори

, (вiд читачiв), 28 жовтня 2012р. 9:45

Неможливо зайти на відеотрансляцію голосування

Як це правильно зробити, підскажіть, хто знає?!?

 

Читати повністю

Янукович робитиме свій вибір в Дитячій академії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 9:14

Президент Віктор Янукович голосуватиме в Оболонському районі - на окрузі №217.

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

В цьому приміщенні, на Героїв Сталінграда, 10,... Читати повністю

Активісти знайшли Герегу в гуртожитку КНТЕУ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 8:59

Активісти знайшли агітаційні плакати кандидата в народні депутати, а зараз - секретаря Київради - Галини Гереги в гуртожитку Київського національного торгівельно-економічного університету у Деснянс... Читати повністю

Знятий мажоритарщик досі в списках кандидатів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 8:32

Громадський активіст Ігор Луценко, що висунув у Шевченківському районі (223-й округ) свою кандидатуру на вибори до Верховної Ради, але зняв її з... Читати повністю

Суд заборонив "майдани" до 12 листопада

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 8:22

Окружний адміністративний суд Києва у суботу заборонив будь-які мирні збори у центрі міста до 12 листопада.

Про це "Свідомо" повідомили активісти Коаліції учасників Помаранчевої революції.<... Читати повністю

Вибори до Верховної Ради стартували

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2012р. 8:02

Вибори до Верховної Ради стартували о 08:00 (Ви ж не забули вночі перевести годинник на годину назад?).

За даними Центральної виборчої комісії, проголосувати можна до 20:00.

У Києві... Читати повністю

ОВК округу №222 робить темні справи?

Віталій Манько, (вiд читачiв), 27 жовтня 2012р. 22:56

Сьогодні, 27 жовтня,  ОВК 222-го округу працювала продуктивно. Цілих два засідання комісії були присвячені питанню - чи можна допустити у піриміщення ОВК офіційного спостерігача Олександра Вор... Читати повністю

На "Молодості" виграв фільм про Нью-Йорк і бабло

Софія Кущ, Свiдомо, 27 жовтня 2012р. 20:07

Скіфський олень і 2,5 тисячі доларів полетять у США. У повнометражках на "Молодості" переміг фільм Адама Леона "Гони бабло". Все в жанрі Америки: велике місто - великі мрії, ще більші розчарування.... Читати повністю

Вночі переведіть годинник на годину назад

Єгор Соболєв, Свiдомо, 27 жовтня 2012р. 14:26

В цю ніч Україна перейде на зимовий час. Це означає можливість спати довше - годинник треба встановити на одну годину менше.

Вибори проспати все одно не вдасться:) - вони до 20:00.

... Читати повністю

Склады-магазины обуви "Конфискат"

Морячок , (вiд читачiв), 27 жовтня 2012р. 13:34

Прошелся по нескольким таким точкам - это же глобальный лоховской развод населения во многих городах Украины. И СМИ пишут и органы в курсе. Где налоговая, милиция, инспекция прав потребител... Читати повністю

Стихийная торговля таранкой

AVN , (вiд читачiв), 27 жовтня 2012р. 12:41

По Киеву разбросаны сотни точек по продаже сушеной рыбы (таранки), в основном - у станций метро и на рынках. Откуда рыба? Как поймана? Соблюден ли технологический процесс ее приготовления и выдержа... Читати повністю

Активіст дзвонить рідним та запрошує на вибори

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 26 жовтня 2012р. 20:39

Громадський активіст Тарас Бик розповів про те, як він закликає своїх друзів, близьких та рідних прийти на вибори.

Він робить це двома способами: в соціальних мережах та телефоном. «Н... Читати повністю

Справу Індила розглядатимуть одразу після виборів

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 26 жовтня 2012р. 20:07

Справу щодо загибелі у відділку міліції студента Ігоря Індила розгляне у понеділок Деснянський районний суд Києва. Про це повідомила прес-служба столичної прокуратури.

Су... Читати повністю

Редактори УНІАН повстали проти цензури

Єгор Соболєв, Свiдомо, 26 жовтня 2012р. 18:49

П`ятеро редакторів інформаційної агенції УНІАН висловили протест проти зняття новини про пікет захисників Біличанського лісу під Адміністрацією президента. У відкритому зверненні,... Читати повністю

Охолонути біля фонтанів на Майдані можна ще 2 дні