Ідіть на «Молодість» з дітьми

Галина Танай, Свiдомо, 19 жовтня 2012р. 13:21

Хочете на «Молодість», але нема з ким лишити дітей? Беріть їх з собою і не турбуйтесь. Весь час фесту (20-29 жовтня) в кінотеатрі «Київ» працює дитяча студія. Поки батьки ди... Читати повністю

У суботу ввечері "Олімпійську" закриють

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 жовтня 2012р. 13:09

У суботу з 18:30 до 19:30 станція метро "Олімпійська" буде зачинена на вхід і вихід, а станція "Палац спорту" - на вихід.

Причина - футбольний матч між київським "Динамо" і харківським "Мет... Читати повністю

Хлор з "Радикалу" перевозять до Польщі

Олена Капустян, (вiд читачiв), 19 жовтня 2012р. 13:01

Вранці почали вивозити небезпечні відходи з закритого заводу "Радикал" вперше за 16 років. Діжки з хлором вагою 4,5 тонни відвезуть на утилізацію до спеціалізованого полігону в Польщу. Вартість пер... Читати повністю

Ввечері приходьте слухати авангардні вірші

Софія Кущ, Свiдомо, 19 жовтня 2012р. 12:59

Перший музично-поетичний фестиваль стартує о 20:00 "живою" зустріччю з поетами-авангардистами “Anything goes…” на Грушевського 4 (“Мистец... Читати повністю

Slando: Українці продають голоси від 5-ти грн

Маша Землянська, Свiдомо, 19 жовтня 2012р. 12:35

«Голос на выборах. От 5 по 150 грн». Портал безкоштовних оголошень "Slando" зробив підбірку, як українці заробляють на виборах.

Там підрахували - заробіток стартує... Читати повністю

Як знімають першу еротичну драму

Галина Танай, Свiдомо, 19 жовтня 2012р. 11:28

Червона сукня повзе по смаглявому стегну. Блакитні очі розширюються від нестерпної насолоди. Дві жінки пестять одна одну під прицілом камер. «Ногу вище!» – чується збоку. Так у ц... Читати повністю

У окрузі Луцького в одній квартирі - 37 людей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 жовтня 2012р. 11:21

В квартирі №37 на Борщагівській, 46/1 (Солом'янка) прописано одразу 37 людей.

Про це повідомляють активісти організації "Спільна справа"Читати повністю

Уряд не знає скільки грошей дати онкохворим дітям

Маша Землянська, Свiдомо, 19 жовтня 2012р. 10:49

Кабінет Міністрів ще не визначився, скільки грошей виділити з бюджету на лікування онкохворих дітей. Таку відповідь отримала представниця «Репортерів без кордонів» та разом зі «Св... Читати повністю

Ввечері приходьте їсти борщ на Троєщині

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 жовтня 2012р. 10:39

О 17:00 в Деснянському парку на Троєщині пройде фестиваль борщу.

Організатори - "Козацтво України" і "Козацька територіальна оборона" - обіцяють пригощати українською стравою, показати коза... Читати повністю

У суботу приходьте прибирати свій район

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 жовтня 2012р. 10:05

Вже звично, як для осені, у суботу в кожному районі Києва пройде прибирання вулиць і скверів від сміття і опалого листя.

Так, за повідомленням прес-служби мерії, комунальники вийдуть на при... Читати повністю

Росія розробляє план ядерного заводу в Україні

Олена Капустян, (вiд читачiв), 18 жовтня 2012р. 23:26

В Росії почалось проектування заводу з фабрикації ядерного палива в Україні Державним спеціалізованим проектним інститутом (ВАТ "ГСПИ"),  Читати повністю

Екологи: ліси та чорноземи нищитимуть законно

Олена Капустян, (вiд читачiв), 18 жовтня 2012р. 22:31

Національний екологічний центр України (НЕЦУ) просити Президента ветувати закон про зміни у Земельному кодексі.&n... Читати повністю

Київрада готова допомогти Жовтневій лікарні

Олена Капустян, (вiд читачiв), 18 жовтня 2012р. 18:45

Сьогодні в Вищому господарському суді розглядався позов між Київрадою та компанією "Житлобуд" щодо розірвання  угоди оренди земельної ділянки, що знаходиться між меморіалом академіка Богомольц... Читати повністю

На одного скульптурного Гоголя стане більше

Софія Кущ, Свiдомо, 18 жовтня 2012р. 17:14

У Маріїнці з'явиться скульптура молодого Миколи Гоголя. Ініціативу автора проекту, Бориса Довганя, підтримали на засіданні комісії Київради з питань культури та туризму. Так вигля... Читати повністю

Азаров хоче взятися за ідеологію

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 жовтня 2012р. 16:11

Прем'єр-міністр Микола Азаров хоче посилити ідеологічну роботу з населенням.

Про це йдеться на сайті Партії регіо... Читати повністю