У четвер приходьте дивитися на нутрощі метро

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 10:29

Київський метрополітен у четвер проведе День відкритих дверей для всіх бажаючих. 

За повідомленням прес-служби метрополітену, таким чином вони святкуватимуть свій 52-й день народження.... Читати повністю

Нова бійка на окрузі Пилипишина та Левченка

Олена Капустян, (вiд читачiв), 31 жовтня 2012р. 10:19

Вночі під час засідання окружної виборчої комісії 223 округу відбулась бійка представників "свободівця" Юрія Левченка з невідомими. Щоб заспокоїти присутніх міліція зупинила роботу комісії та... Читати повністю

Знову припинили рахувати голоси Чумака та Довгого

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 10:15

Підрахунок голосів в 214-ому окружкомі знову зупинився у зв’язку з перервою. Про це повідомив кандидат в народні депутати від «УДАРу» Віктор Чумак.

Перерву оголосили до 15... Читати повністю

Знову припинили рахувати голоси Чумака та Довгого

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 9:57

Підрахунок голосів в 214-ому окружкомі знову зупинився у зв’язку з перервою. Про це повідомив кандидат в народні депутати від «УДАРу» Віктор Чумак.

Перерву оголосили до 15... Читати повністю

Результат підрахунків ОПОРИ майже такий як і у ЦВК

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 9:51

Громадянська мережа ОПОРА, що традиційно слідкує за виборами у країні, закінчила паралельний підрахунок голосів по багатомандатним округам.

За їхніми даними, переможець виборів - Партія рег... Читати повністю

Бондаренко - депутат Борщагівки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 9:22

Бютівець Володимир Бондаренко виграв вибори по 219-му округу, що охоплює частину Святошинського району (Борщагівка).

За даними Центральної виборчої комісії, по цьому округу опрацьовано 100%... Читати повністю

ЦВК: на комісії 223 округу "чорна пляма"

Олена Капустян, (вiд читачiв), 31 жовтня 2012р. 8:50

 

До окружної виборчої дільниці 223 округу, де за голоси виборців змагаються самовисуванець, колишній голова шевченківської районої ради, Віктор Пилипишин та представник  "Свободи... Читати повністю

Іллєнко – депутат Троєщини

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 8:04

Свободівець Андрій Іллєнко виграв вибори по 215-ому округу частини Деснянського та Дніпровського районів (Троещина). Центрвиборчком Читати повністю

Люди Довгого пишуть скарги в коридорах ОВК

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 31 жовтня 2012р. 1:17

До виборчої комісії 214-ого округу під кінець підрахунку почали надходити численні скарги про порушення на виборах.

«Зараз принесли ще 14 скарг, але комісія на даний час їх не розгляд... Читати повністю

Дивіться on-line боротьбу Іллєнка з Герегою

Галина Танай, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 22:16

В окружній виборчій комісії на Троєщині триває боротьба за голоси між Галиною Герегою та "свободівцем" Андрієм Іллєнком. Стежте за подіями on-line... Читати повністю

Як люди Пилипишина перевірки ЦВК злякалися

Галина Танай, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 21:59

Нові подробиці інциденту на 223-му окрузі, що по вулиці Щербакова. Перевірка центрвиборчкому встановила, що на багатьох дільничних комісіях... Читати повністю

Довгий визнав перемогу "УДАРівця" Чумака

Галина Танай, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 21:32

Самовисуванець Олесь Довгий визнав перемогу "УДАРівця" Віктора Чумака по 214-му округу, що охоплює Дніпровський район. В офіційному зве... Читати повністю

Іллєнко відстояв сфальшовану для Гереги дільницю

Галина Танай, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 21:13

Виборча комісія 215-го округу перерахувала голоси у дільниці на Закревського, 35-Б. Після перерахунку підтвердилось, що більшість голосів на цій дільниці отримав "свободівець" Читати повністю

Ар'єв - депутат Святошина

Галина Танай, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 20:40

Кандидат від "Батьківщини" Володимир Ар'єв переміг на виборах по 218-му округу, що охоплює Святошинський район.

За даними Центральної виборчої комісії, по цьому округу пораховано 100% пр...
Читати повністю

"Беркут" кликав заміж журналістку "Свідомо

Галина Танай, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 19:59

На 223-му окрузі по вулиці Щербакова з чорного ходу під'їхав автобув спецпідрозділу "Беркут". Представлятись не побажали, зате кликали журналістку "Свідомо" заміж і говорили, що стежать за порядком... Читати повністю