Під округ Гереги підтягують людей

Маша Землянська, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 14:08

Під окружною виборчою комісією Деснянського району на Маяковського, 29, де підраховують останні результати з дільниць, збираються люди. 

«Підходять молодики. Вже зар... Читати повністю

Лікарню на Богатирський визнали кращою в Україні

Маша Землянська, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 13:39

Київську лікарню №1 на Богатирській, 30 Читати повністю

Справу «податкових майданівців» затягують

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 13:34

Справа «податкових майданівців» в черговий раз не була розглянута Шевченківським судом. Про це «Свідомо» повідомив оди... Читати повністю

Активіст: Бабусь Пилипишина зганяють під ОВК

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 13:33

Вихованців Університету третього віку, заснованого кандидатом в народні депутати від 223-го округу (Шевченківський район) Віктором Пилипишим, зганяють під окружну виборчу комісію.

Про це по... Читати повністю

ТОП-10 найстрашніших картин світового мистецтва

Софія Кущ, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 13:26

У переддень 31 жовтня, коли у всьому англомовному світі відзначають Halloween - ніч усіх святих, "The Guardian" склала список десяти найбільш моторошних картин у світовому мистецтві:

1... Читати повністю

Лук'янівське СІЗО підтримало ПР і Пилипишина

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 13:25

Протокол голосування з Лук'янівського СІЗО по 223-му округу (Шевченківський район) окружна виборча комісія повернула для перевірки через технічні помилки.

Про це повідомляє журналіст "Свідо... Читати повністю

Вночі Тягнибок будив членів ОВК у окрузі Гереги

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 11:51

Лідер "Свободи" Олег Тягнибок вночі приїхав в окружну вибочу комісію №215 (Деснянський район), де його однопартієць Андрій Іллєнко бореться за місце в Раді з секретарем Київради Галиною Герегою.Читати повністю

ОВК припинила рахувати голоси Чумака і Довгого

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 11:32

Окружна виборча комісія 214-ого округу, в якому голосували виборці з Дніпровського району Києва, оголосила перерву.

Підрахунок голосів відновиться о 15:00. В цьому окрузі головними конкурен... Читати повністю

Справу Індила втретє відправили на дорозслідування

Єгор Соболєв, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 11:17

Суддя Деснянського районного суду Києва Олександр Котович відправив справу щодо загибелі у відділку міліції студента Ігоря Індила на додаткове ро... Читати повністю

Новий Windows вже на смартфонах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 11:06

Компанія Microsoft у понеділок представила нову версію операційної системи для смартфонів - Windows Phone 8.

По дизайну - компанія вирішила особливо не змінювати його, додавши лише можливіс... Читати повністю

Ледь не кожну 10-у дитину б’ють вдома

Маша Землянська, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 10:34

Від фізичного насильства страждає ледь не кожна дитина в українській сім’ї, а коли ці діти виростають – окрім синців та переламів відчувають приниження. Такі висновки управління служби... Читати повністю

У вихідні у Маріїнському-божевільні вело-змагання

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 9:45

У суботу та неділю у Маріїнському парку пройде чергове екстрим-шоу від Red Bull - змагання по паралельному спуску на гірських велосипедах.

Не знаєте, де там у Маріїнському можна змагатися?... Читати повністю

Не їдьте через Скляренка - вулицю затопило

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 9:15

Через сильний дощ, що не припиняється вже майже добу, затопило вулицю Скляренка на Виноградарі.

Про це повідомляє журналістка "Свідомо", що стала заручницею обставин і не зараз не може доїх... Читати повністю

Метро звітує про 200-мільйонні збитки

Єгор Соболєв, Свiдомо, 30 жовтня 2012р. 9:02

Київський метрополітен оголосив, що в січні-вересні отримав 220 мільйонів гривень збитків. Дохід склав 710 мільйонів гривень, витрати - 930 мільйоні... Читати повністю