Рада хоче менші класи для сільських шкіл

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 жовтня 2012р. 10:42

Верховна Рада хоче зменшити мінімальну наповнюваність класів у сільських школах.

За відповідний закон регіонала Максима Луцького у першому читанні проголосувало 27... Читати повністю

Студзахист:Треба законом заборонити "внески" у ВНЗ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 жовтня 2012р. 10:32

Громадська ініціатива "Студентський захист" вимагатиме від депутатів прийняти закон про заборону благодійних внесків у вишах.

«Необхідно прийняти необхідні зміни до законодавства Укра... Читати повністю

Дитяча афіша на 20-21 жовтня

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 17 жовтня 2012р. 10:31

Прогноз погоди на найближчі вихідні виглядає не по-осінньому теплим – 16-17 градусів і без дощу. Але якщо на противагу гарному повітрю, Ви захочете вперше цього року випробувати лід, поки на... Читати повністю

Бригинець: Фундамент Десятинної можуть забудувати

Олена Капустян, (вiд читачiв), 16 жовтня 2012р. 19:09

Фундамент Десятинної церкви, першої кам’яної церкви Київської Русі, можуть накрити монолітною бетонною плитою. Йдеться про створення «фундаменту» для нового будівництва. В завданн... Читати повністю

Автобусний маршрут №35 подовжили

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 жовтня 2012р. 16:52

Автобусний маршрут №35 подовжили на 8 зупинок.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Причина - прохання мешканців масиву "Княжий затон". Відтепер автобус їхатиме від станці... Читати повністю

Реєстрація на пробне ЗНО почнеться 1 листопада

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 жовтня 2012р. 16:49

Зареєструватися на пробне тестування в школах можна буде вже від 1 листопада.

Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.

Триватиме реєстрація місяць... Читати повністю

Дізнайтеся чого вартий Ваш голос на виборах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 жовтня 2012р. 16:07

Інтернет-портал Texty.org створив інтерактивну Читати повністю

Щасливі живуть на 10 років довше

Маша Землянська, Свiдомо, 16 жовтня 2012р. 15:49

Рівень щастя людей старшого віку напряму віддзеркалюється на інвалідності, швидкості ходьби та захворюваності ішемічною хворобою. Читати повністю

Вчені: Кожна 10-а кредитна картка... з фекаліями

Маша Землянська, Свiдомо, 16 жовтня 2012р. 15:36

Лондонський університет королеви Марії та Лондонська школа гігієни і тропічної медицини попереджає: банківські картки –... Читати повністю

Ініціатива 1 грудня: Не ухиляйтеся від виборів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 жовтня 2012р. 14:38

«Виконуючи свій життєвий обов’язок,звертаємося до вас, щоб напередодні парламентських виборів 28 жовтня 2012 року мобілізувати – серед нас і задля нас усіх – морально стійки... Читати повністю

Любов до кави загрожує сліпотою

Маша Землянська, Свiдомо, 16 жовтня 2012р. 14:33

Якщо в день Ви випиваєте більше трьох чашок кави – ризикуєте втратити зір. Менша пристрасть до кави все одно може спровокувати глаукому. Такі висновки останнього дослідження з’явилися в... Читати повністю

У середу - підіть у музей Ханенків безкоштовно

Софія Кущ, Свiдомо, 16 жовтня 2012р. 14:27

У середу, 17 жовтня, у музеї Варвари і Багдана Ханенків буде "безкоштовна середа". Вільно гуляти по музею можна з 10:30 до 14:00, але зайти треба до 13:00.

Цього місяця во... Читати повністю

Яку землю пропонують ділити Київраді

Маша Землянська, Свiдомо, 16 жовтня 2012р. 14:10

Вранці 16-го жовтня на засіданні земельна комісія Київради рекомендувала депутатам:

Голосіївський райо... Читати повністю

Новий сайт МОНМС робили розробники osvita.com

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 жовтня 2012р. 13:57

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту змінило свій інтернет-портал.

Адреса порталу залишилася та сама - http://www.mon.gov.ua/, дизайн же було о... Читати повністю

4 училища на Святошино присвоювали гроші сиріт

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 жовтня 2012р. 13:02

Чотири профтехучилища Святошинського району протягом двох років не виплачували гроші на підручники дітям-сиротам.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Святошинського району.

"Я... Читати повністю