Дізнайтеся чого вартий Ваш голос на виборах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 жовтня 2012р. 16:07

Інтернет-портал Texty.org створив інтерактивну Читати повністю

Щасливі живуть на 10 років довше

Маша Землянська, Свiдомо, 16 жовтня 2012р. 15:49

Рівень щастя людей старшого віку напряму віддзеркалюється на інвалідності, швидкості ходьби та захворюваності ішемічною хворобою. Читати повністю

Вчені: Кожна 10-а кредитна картка... з фекаліями

Маша Землянська, Свiдомо, 16 жовтня 2012р. 15:36

Лондонський університет королеви Марії та Лондонська школа гігієни і тропічної медицини попереджає: банківські картки –... Читати повністю

Ініціатива 1 грудня: Не ухиляйтеся від виборів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 жовтня 2012р. 14:38

«Виконуючи свій життєвий обов’язок,звертаємося до вас, щоб напередодні парламентських виборів 28 жовтня 2012 року мобілізувати – серед нас і задля нас усіх – морально стійки... Читати повністю

Любов до кави загрожує сліпотою

Маша Землянська, Свiдомо, 16 жовтня 2012р. 14:33

Якщо в день Ви випиваєте більше трьох чашок кави – ризикуєте втратити зір. Менша пристрасть до кави все одно може спровокувати глаукому. Такі висновки останнього дослідження з’явилися в... Читати повністю

У середу - підіть у музей Ханенків безкоштовно

Софія Кущ, Свiдомо, 16 жовтня 2012р. 14:27

У середу, 17 жовтня, у музеї Варвари і Багдана Ханенків буде "безкоштовна середа". Вільно гуляти по музею можна з 10:30 до 14:00, але зайти треба до 13:00.

Цього місяця во... Читати повністю

Яку землю пропонують ділити Київраді

Маша Землянська, Свiдомо, 16 жовтня 2012р. 14:10

Вранці 16-го жовтня на засіданні земельна комісія Київради рекомендувала депутатам:

Голосіївський райо... Читати повністю

Новий сайт МОНМС робили розробники osvita.com

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 жовтня 2012р. 13:57

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту змінило свій інтернет-портал.

Адреса порталу залишилася та сама - http://www.mon.gov.ua/, дизайн же було о... Читати повністю

4 училища на Святошино присвоювали гроші сиріт

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 жовтня 2012р. 13:02

Чотири профтехучилища Святошинського району протягом двох років не виплачували гроші на підручники дітям-сиротам.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Святошинського району.

"Я... Читати повністю

У суботу - зніміть власний фільм за один день

Людмила Домачук, (вiд читачiв), 16 жовтня 2012р. 12:33

У суботу, 27 жовтня, у кінотеатрі «Жовтень» пройде конкурсний одноденний фестиваль "Fast Film Fest" (або ж "кіно за один день").

О 8:00 організатори озвучать всім бажаючим учасн... Читати повністю

Діліть враження і цікавинки на"Museums of Ukraine"

Софія Кущ, Свiдомо, 16 жовтня 2012р. 12:15

Museums of Ukraine  новий волонтерський проект, який хоче показати музеї з іншої, маловідомої, сторони. Зламати сте... Читати повністю

На Оболоні школярі розгромили намет регіоналів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 жовтня 2012р. 11:28

У суботу та неділю в Оболонському районі (Кондратюка, 2) підлітки двічі "громили" агітаційний намет Партії регіонів.

Про це Читати повністю

Сфотографуйте рідний пейзаж - отримайте футболку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 жовтня 2012р. 11:19

Одна з найбільших в соціальній мережі Вконтакті група "Ми патріоти України" оголосила конкурс на найкраще фото рідного краю.

Адміністратори групи поя... Читати повністю

До опалення підключені майже всі кияни

Олена Капустян, (вiд читачiв), 16 жовтня 2012р. 10:47

Станом на ранок до опалення підключено 93,5% житлових будинків, - повідомляє прес-служба "Київенерго". Також до опалення підключені всі дитячі садочки та 94% шкіл.

Найбільше житлових будинк... Читати повністю

З вівторка на середу метро працюватиме довше

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 жовтня 2012р. 9:58

У ніч з вівторка на середу київське метро працюватиме на півгодини довше.

Про це повідомляє прес-служба Київського метрополітену.

Пр... Читати повністю