Кияни готові продати на виборах голос і… балкон

Маша Землянська, Свiдомо, 12 жовтня 2012р. 11:26

На форумі Likar.info з’явилася тема, де відвідувачі обговорюють як і скільки можна заробити на передвиборчій агітації.  Причо... Читати повністю

Святкуйте Покрову по-козацьки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 жовтня 2012р. 10:14

Хворий ти чи ні, холодно чи ще тепло, все спокійно чи країною ходить якась епідемія – для козака було неважливо все це. На Покрову він мав бути на Січі, аби вшанувати свою покровительку. До К... Читати повністю

Сммщик Баленка: лайки створилися з його друзів

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 жовтня 2012р. 18:56

"Лайки" більше шести тисяч людей на Фейсбук-сторінці кандидата в депутати Верховної Ради Ігоря Баленка з`явилися після того як він перетворив свою особисту сторінку у публічну. Про це "С... Читати повністю

Опитування:Найбільша проблема шкіл - зарплата

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 жовтня 2012р. 17:18

Більшість українських вчителів вважають своїми найбільшими проблемами низьку зарплатню і відсутність матеріально-технічної бази у школі.

Такі результати дослідження, що провів Центр дослідж... Читати повністю

Мінфін позичає по 500 доларів

Олена Капустян, (вiд читачiв), 11 жовтня 2012р. 17:17

В середу 10 жовтня 2012 року Міністерство фінансів України випустило казначейські зобов’язання Читати повністю

Вчителі: Хороші громадяни мають виконувати закони

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 жовтня 2012р. 17:12

Більшість українських вчителів вважають, що аби стати хорошим громадянином потрібно дотримуватись законодавства і знати історію власної держави.

Такі результати опитування, що провели освіт... Читати повністю

Картину українця купили за 40 тисяч доларів

Софія Кущ, Свiдомо, 11 жовтня 2012р. 16:00

На міжнародних торгах "Phillips de Pury & Co" за 40 тисяч доларів купили картину українського художника Олександра Ройтбурда "Прощання Гектора з Андромахою"... Читати повністю

Підірваний гранатою нагадує про роль Пилипишина

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 жовтня 2012р. 15:24

Віталій Сальніков, постраждалий від вибуху, який стався у нього вдома в результаті закладення гранати, підозрює в організації замаху на своє життя Віктора Пилипишина. Про це заявив сам Віталій та й... Читати повністю

Подивіться українське на фестивалі короткого метру

Галина Танай, Свiдомо, 11 жовтня 2012р. 15:08

Український мультик "Відправлення" Максима Ксьонди і Дмитра Лісенбрата покажуть на Міжнародному фестивалі короткого метру. Подивитися фільм можна ввечері в кінотеатрі "Київ" о 19.30. Замовляйте кви... Читати повністю

Дитяча афіша на 13-14 жовтня

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 11 жовтня 2012р. 14:33

Другий тиждень намагаюся визначитися, як я як мама, а не як громадянка, ставлюся до прийнятого депутатами у першому читанні закону про заборону пропаганди гомосексуалізму. Моя чотирирічна донька вч... Читати повністю

Шукайте книжки в он-лайн бібліотеці Мінкульту

Софія Кущ, Свiдомо, 11 жовтня 2012р. 14:26

Мінкультури запустило електронну бібліотеку "Культура України".

Каталоги пошуку на ресурсі зручні. Наприклад, книгу з категорії "Історія мис... Читати повністю

Скаржтеся на безоплатні відпустки в школах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 жовтня 2012р. 13:53

Відтепер вчителі можуть поскаржитися у Державну фінансову інспекцію, якщо їх відправлятимуть у безоплатну відпустку, недоплачуватимуть зарплату і надбавки.

Скаржитися можна на гарячу лінію... Читати повністю

КМІС: Рейтинг ПР,УДАРу,Свободи і Компартії виросли

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 жовтня 2012р. 13:41

Рейтинг Партії регіонів, УДАРу, "Свободи" і Компартії росте, "України-Вперед!" і "Об'єднаної опозиції" падає.

Такі дані оприлюднив Київський міжнародний інститут соціології.

Опитува... Читати повністю

У суботу та неділю на Пейзажній - вуличний фест

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 жовтня 2012р. 12:55

У суботу та неділю на Пейзажній алеї (від Історичного музею до кінця вулиці Велика Житомирська) пройде благодійний фестиваль вуличної сцени.

Тут зберуться вуличні театри і музиканти, живі с... Читати повністю

Slando оприлюднили кумедні оголошення знайомств

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 жовтня 2012р. 12:33

Інтернет-портал оголошень Slando оприлюднив найкумендніші оголошення знайомств, розміщені киянами.

Ось 5 кращих за думкою редакції "Свідомо":

1. Последний романтик ищет леди... Читати повністю