З вівторка на середу метро працюватиме довше

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 жовтня 2012р. 9:58

У ніч з вівторка на середу київське метро працюватиме на півгодини довше.

Про це повідомляє прес-служба Київського метрополітену.

Пр... Читати повністю

ДАІ просить ввечері не паркувати авто в центрі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 жовтня 2012р. 9:53

ДАІ Києва просить ввечері не лишати свої авто на центральних вулицях міста.

Причина - футбольний матч між збірними України та Чорногорії, що почнеться о 21:00 на НСК Олімпійський.

"... Читати повністю

Вшануймо воїнів 4-ї Київської дивізії Армії УНР!

Олег Слабоспицький, (вiд читачiв), 15 жовтня 2012р. 21:43

Вперше в Україні окрему військову частину Армії УНР буде увічнено пам’ятним знаком. Благодійна ініціатива «Героїка»... Читати повністю

"Громадськість" хоче забудувати Володимирську гору

Олена Капустян, (вiд читачiв), 15 жовтня 2012р. 21:19

Громадська рада «Андріївський узвіз», орган самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет «Андріївський узвіз» та громадська організація «Право киян» запропонували Київській міській державній а... Читати повністю

Поновили зйомки першого українського мультика з 3D

Галина Танай, Свiдомо, 15 жовтня 2012р. 19:28

Студія "Укранімафільм" поновила зйомки мультика "Хто боїться дядечка Бабая". Це перша українська повнометражка з 3-D ефектами. Бюджет фільму складає близько 1 млн $. У червні зйомки призупинили чер... Читати повністю

За алкоголь підліткам забирають більше ліцензій

Олена Капустян, (вiд читачiв), 15 жовтня 2012р. 18:29

З початку року анульовано понад 970 ліцензій за продаж алкоголю та цигарок неповнолітнім. Це  4,5% від загальної кількості анульованих ліцензій.  Порівняно з минулим роком цифра зросла бі... Читати повністю

МОН обіцяє тепло в школах і садках відсьогодні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 жовтня 2012р. 18:06

Міністерство освіти і науки заявило про повну готовність навчальних закладів країни до опалювального сезону і пообіцяло - тепло у школах і садках має бути вже відсьогодні.

"15 жовтня всі ро... Читати повністю

Подивіться виставу заради дітей

Маша Землянська, Свiдомо, 15 жовтня 2012р. 17:59

19-го жовтня, у п'ятницю в Будинку архітекторів, що на Бориса Грунченка, 7, театр "Дивні люди" гратиме виставу "Точно как в жизни". Усі гроші від вистави - віддадуть дитячому відділенню Чорнобильсь... Читати повністю

МОЗ вирішує як карати підробників ліків

Маша Землянська, Свiдомо, 15 жовтня 2012р. 16:05

Міністерство охорони здоров'я пропонує по різному карати підробників ліків - в залежності від ціни. А відтак, продаж фальсифікованих ліків від 34-ох до 85-ти гривень вважатиметься "великим розміром... Читати повністю

Нац.музей може очолити "зацікавлена особа"

Софія Кущ, Свiдомо, 15 жовтня 2012р. 15:54

Двоє з чотирьох кандидатів на посаду генерального директора Національного музею, за законом, не можуть очолювати музей такого рівня.  

Заявки на кон... Читати повністю

Подивіться онлайн хіти кінофестивалю «100 на 100»

Людмила Домачук, (вiд читачiв), 15 жовтня 2012р. 15:49

Міжнародний кінофестиваль короткометражних фільмів «100 на 100», який пройшов 12-13 жовтня, обидва вечора збирав повні зали у «Кінопанорамі». У залі на 403 місця не залишало... Читати повністю

Клініки ще й досі без вакцин від грипу

Маша Землянська, Свiдомо, 15 жовтня 2012р. 15:48

Попри те, що киянам прогнозують грип вже за два тижні - вакцин ані у лікаренях, ані у приватних клініках немає.

"Чекає з дня на день, але поки нічого немає", - рекомендують в клініці "Добро... Читати повністю

У Броварах підлітки отруїлися дурманом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 жовтня 2012р. 15:29

Троє учнів однієї з Броварських шкіл віком 12-16 років отруїлися насінням дурман-зілля.

Про це повідомляє Головне управління МВС в... Читати повністю

Українці міняють книги на шоколадки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 жовтня 2012р. 15:24

Інтернет-портал оголошень Slando продовжує публікувати кумедні оголошення, котрі українці залишають на сайті.

Так, цього разу компанія оприлюднила оголошення про обмін речей. Виявилося, що... Читати повністю

Найбільш опалювальний - Шевченківський район

Олена Капустян, (вiд читачiв), 15 жовтня 2012р. 14:03

Станом на ранок до опалення підключено 9 597 будинків або 59,7% від усіх споживачів , - повідомляє прес-служба Київенерго. Зокрема, вже підключено 8002 житлових будинка, 499 дитячих садочків, 444 ш... Читати повністю