Вдарте Януковича ялинкою-поверніть гроші в бюджет

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 жовтня 2012р. 16:07

В Інтернеті з'явилася нова он-лайн гра "Борець з корупції".

Автор намалював золоті унітази, з яких по-черзі вилазять обличчя відомих політиків - президента Віктора Януковича, прем'єра Микол... Читати повністю

Слідкуйте за подіями в країні на Покрову он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 жовтня 2012р. 15:46

Інтернет-портал "Коментарі", в очікуваннях протистоянь націоналістів і комуністів під час святкування Покрови 14 жовтня, вестиме пряму трансляцію з Києва й інших міст, де заплановані політичні акці... Читати повністю

В Одесі знімають документальну "Матрицю"

Галина Танай, Свiдомо, 12 жовтня 2012р. 15:14

Режисер Сергій Грек знімає "Лабіринт Роджера" – фільм, де головним героєм є Час. Лауреат міжнародних фестивалів "Кінолітопис", "Молодість"  і "Docu days" називає свою картину "документал... Читати повністю

Їдьте новим маршрутом до «Чайки»

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 жовтня 2012р. 15:02

"Київпастранс" запустив новий автобусний маршрурт - № 37-А.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Він курсуватиме від метро "Святошин" до спорткомплексу "Чайка". Натомість... Читати повністю

Чорновіл скаржиться на обстріл агіт-намету

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 жовтня 2012р. 13:22

Екс-депутат від Партії регіонів, а зараз - кандидат в нардепи від 212 округу Тарас Чорновіл заявляє про обстріл свого агітаційного намету на Дарниці.

Читати повністю

Купуйте все з 50% знижкою на Cosmo-Shopping Night

Софія Кущ, Свiдомо, 12 жовтня 2012р. 13:15

У ніч з 12 на 13 жовтня буде вже п'ята Cosmopolitan Shopping Night. Більше 500 магазинів у ТЦ "SKY Mall" погодились знизити ціни на нові колекції.

Все почнеться з... Читати повністю

З неділі відмовтесь від шкідливих звичок на 5 днів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 жовтня 2012р. 12:39

Молодіжний проект "Апгрейд" вирішив у неділю провести в Києві акцію "5 днів без...".

Суть її в тому, аби переконати якомога більше людей відмовитися від... Читати повністю

Оновлена Рок Січ стартує на Трухановому у травні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 жовтня 2012р. 12:16

Фестиваль Рок Січ, що проходив з 2006 по 2010 роки і об'єднував кращі українські рок-гурти на одній сцені, в оновленому форматі відновиться в травні 2013-го.

Таку заяву зробили батько фесту... Читати повністю

Захисник Києва знявся для поразки Пилипишина

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 жовтня 2012р. 12:02

Ігор Луценко знявся з виборчих перегонів до Верховної Ради. У своєму блозі, він пояснив: зробив це, щоб у Віктора Пилипишина було менше шанс... Читати повністю

Кияни готові продати на виборах голос і… балкон

Маша Землянська, Свiдомо, 12 жовтня 2012р. 11:26

На форумі Likar.info з’явилася тема, де відвідувачі обговорюють як і скільки можна заробити на передвиборчій агітації.  Причо... Читати повністю

Святкуйте Покрову по-козацьки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 жовтня 2012р. 10:14

Хворий ти чи ні, холодно чи ще тепло, все спокійно чи країною ходить якась епідемія – для козака було неважливо все це. На Покрову він мав бути на Січі, аби вшанувати свою покровительку. До К... Читати повністю

Сммщик Баленка: лайки створилися з його друзів

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 жовтня 2012р. 18:56

"Лайки" більше шести тисяч людей на Фейсбук-сторінці кандидата в депутати Верховної Ради Ігоря Баленка з`явилися після того як він перетворив свою особисту сторінку у публічну. Про це "С... Читати повністю

Опитування:Найбільша проблема шкіл - зарплата

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 жовтня 2012р. 17:18

Більшість українських вчителів вважають своїми найбільшими проблемами низьку зарплатню і відсутність матеріально-технічної бази у школі.

Такі результати дослідження, що провів Центр дослідж... Читати повністю

Мінфін позичає по 500 доларів

Олена Капустян, (вiд читачiв), 11 жовтня 2012р. 17:17

В середу 10 жовтня 2012 року Міністерство фінансів України випустило казначейські зобов’язання Читати повністю

Вчителі: Хороші громадяни мають виконувати закони

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 жовтня 2012р. 17:12

Більшість українських вчителів вважають, що аби стати хорошим громадянином потрібно дотримуватись законодавства і знати історію власної держави.

Такі результати опитування, що провели освіт... Читати повністю