Пісні Віталія Козловського тепер під забороною

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 жовтня 2012р. 13:02

Пісні поп-виконавця Віталія Козловського відтепер можна буде лише незаконно завантажити в Інтернеті - на радіо і телебаченні почути їх буде неможливо.

Про це повідомляє компанія Читати повністю

Кандидат у Раду продовжує агітувати мистецтвом

Софія Кущ, Свiдомо, 15 жовтня 2012р. 12:47

Ось таке повідомлення-об'ява з'явилося у школах Шевченківського району. Зокрема, у гімназії № 117 (вулиця Лютеранська, 10).  

Валерій Міронов Читати повністю

"Відсічани" очорнили свої намети

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 жовтня 2012р. 12:43

Громадянський рух "Відсіч", котрий вже кілька тижнів займається встановленням анти-агітаційних наметів до виборів в Раду в Києві, змінив їхн... Читати повністю

Обережно ходіть в Ботсад

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 жовтня 2012р. 11:48

Любите з друзями посидіти в Ботанічному саду біля університету Шевченка? Гуляєте там з дитиною? Призначаєте побачення? Будьте обережні - в будь-який момент там може обвалитися арка на вході.

<... Читати повністю

Прокуратура знайшла у школах вбивцю і драгдилера

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 жовтня 2012р. 11:17

У школах Деснянського району вчителями працюють люди, раніше засуджені за злочини проти життя і за продаж наркотиків.

Про це повідомляє прес-служба київської прокуратури.

"Вст... Читати повністю

Могилянка відзначає своє 20-річчя

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 жовтня 2012р. 10:09

Києво-Могилянська академія у понеділок відзначає своє 20-річчя.

Святкувати Могилянка, за повідомленням прес-служби академії, буде урочистим молебнем, книжковим ярмарком-розпродажем від влас... Читати повністю

Платформа "Собор" знялася з виборів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 жовтня 2012р. 9:55

Українська плафторма "Собор", котра утворилася у 2012 і проголосила себе першою партією без політиків, взявши до свого списку письменників і митців (брати Капранови, Василь Шкляр), оголосила про св... Читати повністю

До 70-річчя УПА: Подивіться на обличчя воїнів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 жовтня 2012р. 21:46

Спеціально до 70-річчя з дня створення Української повстанської армії Центр дослідження визвольного руху зробив віртуальну виставку портретів вояків УПА.

"Вони були різні... Молоді і старі,... Читати повністю

Міліція: Намет Чорновола ніхто не чіпав

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 жовтня 2012р. 18:08

Столична міліція заявляє - намет кандидата в нардепи по 212 округу Тараса Чорновола - ніхто серйозно не обстрілював.

Про це "Свідомо... Читати повністю

Гляньте на білих ведмедів-задумайтесь про екологію

Софія Кущ, Свiдомо, 12 жовтня 2012р. 16:49

Видання "Mail.online" опублікувало світлини з Аляски по... Читати повністю

Вдарте Януковича ялинкою-поверніть гроші в бюджет

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 жовтня 2012р. 16:07

В Інтернеті з'явилася нова он-лайн гра "Борець з корупції".

Автор намалював золоті унітази, з яких по-черзі вилазять обличчя відомих політиків - президента Віктора Януковича, прем'єра Микол... Читати повністю

Слідкуйте за подіями в країні на Покрову он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 жовтня 2012р. 15:46

Інтернет-портал "Коментарі", в очікуваннях протистоянь націоналістів і комуністів під час святкування Покрови 14 жовтня, вестиме пряму трансляцію з Києва й інших міст, де заплановані політичні акці... Читати повністю

В Одесі знімають документальну "Матрицю"

Галина Танай, Свiдомо, 12 жовтня 2012р. 15:14

Режисер Сергій Грек знімає "Лабіринт Роджера" – фільм, де головним героєм є Час. Лауреат міжнародних фестивалів "Кінолітопис", "Молодість"  і "Docu days" називає свою картину "документал... Читати повністю

Їдьте новим маршрутом до «Чайки»

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 жовтня 2012р. 15:02

"Київпастранс" запустив новий автобусний маршрурт - № 37-А.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Він курсуватиме від метро "Святошин" до спорткомплексу "Чайка". Натомість... Читати повністю

Чорновіл скаржиться на обстріл агіт-намету

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 жовтня 2012р. 13:22

Екс-депутат від Партії регіонів, а зараз - кандидат в нардепи від 212 округу Тарас Чорновіл заявляє про обстріл свого агітаційного намету на Дарниці.

Читати повністю